Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liszaj.

Jakie seriale pamiętacie z lat 90? :)

Polecane posty

Gość Anya88
Był taki serial dla młodzieży zagraniczny z takim małym kundelkiem (chyba białym) i on miał różne przygody. najdziwniejsze było to że ludzie widzieli go jako człowieka i on z nimi rozmawiał. Chyba jakoś sie wcielał w postacie (np Robin Hooda). bardzo mi zależy na tytule lub choćby imieniu tego pieska. czy ktoś jeszcze to pamięta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od dluzszego czasu glowie sie nad tytulem serialu,w ktorym glowna role graja mlodzi ok.20 letni,skazani za drobne przewinienia,chyba jeden chlopak i 3 dziewczyny.Zamiast odsiadywac wyroki,pomagaja policji rozwiazywac sprawy kryminalne,mieszkaja w barze(?),w ktorym maja wynajete pokoje,ich opiekunem jest chyba niejaki Robbie,ktorego raczej nie widuja ,albo widuja rzadko(chyba).Czy ktos kojarzy?Bylabym wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam serialu, który był chyba równocześnie emitowany z "co ludzie powiedzą" o dwóch albo trzech przyjaciółkach które były projektantkami...nic więcej nie pamiętam :/ był on emitowany na pewno nie na tvn1 albo tvn 2 . kobieta jedna miała gdzieś około 40 była podobna do aktorki z serialu niania. i były ich perypetie i miłosne i firmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam on się po prostu nazywał projektantki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat0x
do torrens, ten serial to Klub Paradise, fajny serial z przełomu 80/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja podbijając temat zapytam: kojarzycie taki serial właśnie z lat 90, w którym były pokazane perypetie normalnej rodziny z bodajże 2 dzieci, młodszy syn i nastoletnia córka. Głownym motywem serialu było to, że ten dzieciak nagrywał cały dom, o czym nikt nie wiedział, a na strychu miał swoją "bazę" gdzie mógł oglądać nagrania i miał różne elektroniczne zabawki. Błagam, ten serial chodzi mi po głowie już chyba od roku i dalej nie mogę go znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryta, ten serial, o który pytałaś, to "płonący brzeg", na podstawie książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co gryzie Adriana Mola to było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początek lat 90 czeskie seriale : "Arabela " fajny dla dzieci I "Pod jednym dachem" ale o co w nim chodziło to nie pamiętam melodia mi się podobała .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
detektyw w sutannie tajemnice wygasłych wulkanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Schody hiszpańskie" z Szapołowską, miniserial włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś pamięta w latach 90 - tych, na którymś kanale w polskiej telewizji puszczali takiego faceta który prowadził aerobik czy fitness zawsze to było w plenerze czy ktoś pamięta jak on się nazywał bardzo mi zależy że by to znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję serialu którego tytułu nie pamiętam,może mi ktoś pomoże.Leciał na 1 lub 2 programie tvp.Był to serial francuski komediowy.Dziewczyna miała psa basetla(to taki duży jamnik) umiała zatrzymywać czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek na prerii
domek na prerii super serial leci pn - pt o 14.40 na tvs a niedziela 11.20 polecam fajny familijny serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foymipupan1977jequx
Kciukiem haha ta klaskała i było normalnie Jasne http://1337.lu/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkpatelnia
A pamięta ktoś może taki serial, w którym główną bohaterką była dziewczynka w ciemnych włosach do szyi. Była zawsze ubrana na biało i wchodziła do jakiejś kapsuły gdzie podawali jej przez rurkę jakiś zielony płyn a na oczy zakładali coś, co przypominało opaskę do włosów. Kurczę więcej niestety nie pamiętam, ale zależy mi, żeby znaleźć ten serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkpatelnia
Poprawka: tę "opaskę" zakładali jej chyba jednak na czoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A "Czy boisz się ciemności" ktoś oglądał? :D ja bardzo lubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munka
Uwielbiam Beverlyhills 90210. Niedawno zaczęłam od nowa oglądać. Stare dobre czasy, jak to się kochało w Dylanie :D A teraz mam dużo odcinków pobranych przez https://filefox.pl/ i korzystam z wracania do wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunset Beach - był taki przez chwilę, bardzo go lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W latach 90-tych było wiele świetnych seriali :) Z polskich dużo komediowych: Świat według Kiepskich, Graczykowie, Miodowe lata, zagraniczne: Słoneczny patrol, Świat według Bundych, Alf i sporo telenowel argentyńskich typu Zbuntowany anioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunset beach :) tez lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam takiego serialu z końca lat 80tych lub początek 90tych, amerykański, nie pamiętam tytułu, był nadawany u nas zawsze późno w nocy. Facet lat ok 30-40, wydawca książek. Kawaler. Charakterystyczne było w tym serialu to, że jego komentarze w głowie to były zawsze fragmenty starych amerykańskich filmów, bo on został wychowany na tych filmach (matka go sadzała przed tv i nie miał wyjścia, musiał oglądać). Serial miał właśnie mnóstwo takich wstawek, riposty, chwilowe fragmenty starych amerykańskich filmów... pomóżcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zagranicznych seriali najmilej wspominam Ally Mcbeal. Calista Flockhart była stworzona do tej roli, mnóstwo fajnych osób przewinęło się przez ten serial. Bardzo lubiłam Beverly Hills 90210, tylko szkoda,że od któregoś odcinka nie występowała Brenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial z fragmentami starych filmów miał tytuł polski "Życie jak sen". Pamiętam, że był trochę zboczony (z mojej perspektywy, bo oglądałam go jako dzieciak na canal +). Leciał chyba o 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Stanowczo Beverly Hills 90210. To serial mojego dzieciństwa, czy raczej jak byłam w wieku nastoletnim. Obejrzałam go od początku do końca i to chyba dwa razy. Myślę, że wrócę jeszcze kiedyś do niego, jeśli przydarzy się okazja. Tata ze mną oglądał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×