Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
jezeli pacjentce 2 lata mija w np.marcu tego roku to mozesz ja wpisac jesli sa juz terminy w terminarzu na marzec jezeli nie ma to umow kontakt najlepiej pod koniec lutego bo wtedy byc moze juz beda szef czasem informuje gdzie sa juz terminy na miesiac lub na 2 miesiace do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha. rozumiem. Dzięki serdeczne!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarekzegarek39
Działa jak najbardziej, żadnej ściemy :) www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mi sie znudzil ten Krakow i Gdynia, chyba wrzucja przedzwonione kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura P
Witam Was, dziewczyny :) Przede mną dopiero dzień próbny, ale jeśli dostanę tę robotę to na pewno z chęcią będę tu do Was wpadać ;) Trzymajcie kciuki! :) Mam przy okazji jedno pytanie: Gdy wszystkie kryteria się zgadzają mat. szkol. każe mi przejść od razu do terminarza i tam wybrać datę badania. Zrobiłam tak, a potem przeszłam do dialera i nie mogłam tam znaleźć tej samej godziny co w terminarzu. Czy robię coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Majkaa
Witaj :) zrobiłaś dobrze terminarz data i ustalasz godz z pacjentka..jak wrocisz do dialera odnzaczasz opcje"zarejestrowana" tylko i lecimy dalej z dzwonieniem :D ..pomyslnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura P
Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Ten system nie jest idealny i podejrzewam że ten "prawdziwy", nie- testowy, będzie bardziej przejrzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Majkaa
Nie wiem jak teraz wyglada test ja juz troszke dawno mialam swoj pierwszy dzien i na innym systemie pracowałysmy..ale mysle ze zwykły dzien pracujacy w Dialerze bedzie tak wlasnie wygladal jak dzien testowy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
system sie zawiesil czy co ze wciaz ten Krakow i Krakow na tapecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
nie ma mammobosów to jestesmy skazane na Kraków a tam to chyba wciąz te same przedzwonione numery, bo sama starszyzna albo przebadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szef chyba na urlopie czy cos w tym stylu...jak tak caly miesiac bedziemy dzwonic ten Krakow to nie wiele nazarbiamy, mogliby zmienic na Wa-we chociaz na chwile... cos tu nie gra, chociaz z drugiej strony nowe osoby sa zatrudniane wiec chyba firma nie upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak niewiele zarabiamy :o a ja juz z dwojga zlego wole krakow niz wawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tez....ale ten Krakow to juz bokiem wychodzi, wczoraj same starsze dzis firmy w ktorych nawet nie chca rozmawiac , niby jest Gdynia ale tam terminy tylko na luty a ja chce jeszcze na styczen trche poumawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, potrzebuję rady. Program NinjaLite nie chce łączyć, wyskakuje błąd "488: Not acceptable". Skonfigurowałam program zgodnie z instrukcją na stronie, wszystko powinno działać. Wiecie jak temu zaradzić? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odinstauluj komunikator wylacz komputer wlacz ponownie zainstaluj jeszcze raz a jak to nie zadziala to napisz do szefa ale podejrzewam ze odpisze Ci to samo i zasugeruje sprawdzenie aktualizacji windowsa...niestety czasem sie tak dzieje cos wariuje i nikt nie zna przyczyny, szef zazwyczj odpisuje zeby postepowac tak jak Ci wyzej opisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że to pomoże... Taki mój pech :< Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz nam pracujacym tutaj juz dluzej czesto cos wariuje a to dialer a to komunikator, a to nie slychac itp takze to nic dziwnego a ni nie pech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten status zadzwon pozniej po poludniu mozna o kant stolu potluc.. i tak mi sie pokazuja kontakty rano jesli zapomne zadzwonic po poludniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wogole tego nie uzywam... mi to wcale nie ulatiwa pracy, szef moglby dodac jeszcze taki status "odebralo dziecko, nie udzielilo informacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po jakim czasie dostałyście odp., że jesteście przyjęte do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ktore dzien a nie ktore miesiac, nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie! ja właśnie dostałam maila z odpowiedzią ze dzień próbny mam 22.01 w czwartek, tylko ze teraz jak czytam te wszystkie materiały szkoleniowe to aż się boje ze nie dam sobie rady z tym terminarzem i rejestrowaniem:( Mam jeszcze pytanie odnośnie tych składek ZUS bez względu na to ile zarobię to bęą odprowadzane całe składki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak :) spokojnie mozesz miec przeciez materialy szkoleniowe pod reka, jakies swoje notatki podszas dnia probnego zawsze mozesz zerknać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy ktoras posiada te drogocenna wiedze dlaczego ciagle jest krakow a nie ma w tym miesiacu nawet mammobusow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura P
Dziewczyny, co Wy na to gdyby powstała grupa na facebooku dla konsultantów? Tam byłoby wygodniej pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za... tylko tam juz nie bedzie anonimowosci wiec nie wiadomo czy chetne beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by bylo gdyby szef tez chcial dolaczyc do takiej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglby oficjalnie wszsytkie informowac dlaczego wyplata opuziniona i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh,gdbyby szef chciał informowac o opozniniach wyplat czy czymkolwiek innym to robilby to mailowo, nie musiałby przez FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×