Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Karmisz już mm? No tak, ciężko ze zrobieniem czegoś w ciągu dnia, choć już teraz jest o tyle lepiej, że dłużej sobie sam poleży. Ostatnio używamy leżaczka, ty używasz? Mam co prawda opory, że to niezbyt na kręgosłup, ale mam nadzieje, że mu nie zaszkodzi, bo godzinami w nim nie siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmię piersią . Leżaczka używam. Mam dwa jeden, że dziecko buja się dzięki swoim ruchom i drugi zwykły. Moja sama poleży dość długo, ale jak się zaczeła przewracać z pleców na brzuszek to strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie dość mocno ogranicza karmienie piersią, bo odciąganie jest masakryczne. A gdzie z nią jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do prababć, ostatnio pojechałam z nią do mojej firmy i jak tylko weszłam to koniec nie mogłam wyjść, do szwagra żony i do dziadka do pracy odwiedzić Go, do męża do pracy. Ja nie umiem siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie męczy ją takie przemieszanie się w różne miejsca? Ja na razie wolę mocno nie kursować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy chcecie jechać? My w tym roku chyba tylko na Mazury, no i odwiedzić rodziców na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeździmy razem od 5 lat. Jak pojechaliśmy pierwszy raz znaiźmy się pół roku. A wcześniej byłam kilka razy z kuzynostwem. Na miesiąc miodowy pojechliśmy właśnie też do Chorwacji i to jest ja dla mnie najlepsze miejsce do wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku nawet ciąża mnie nie powstrzymała, pojechaliśmy na początek Chorwacji. A okazało się, że moja ginekolog była w tej samej miejscowość, w domku obok. Zgadałam się z Nią właśnie na temat wczasów czy nic nie stoi na przeszkodzie i okazało się, że będę miała czuwającą na de mną panią ginekolog :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też robią takie kupy że aż górą wypływa i połowa pleców jest uwalona? ;) Mój ostatnio robi tak często, zastanawiam się, czy może jakieś inne pieluchy by coś na to pomogły, używamy pampersów. co o tym myślicie? albo kupię mu rozmiar 5 i będzie miał pod pachy tę pieluchę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam po intensywnym weekendzie, udzielalismy sie towarzysko i dzis jestem troche wymeczona ale fajnie bylo co z tabelka ja jej nie umiem zrobić ale chetnie się dopiszę :) inka moj tez robi takie kupy, kiedys robil czesciej i mniejsze, teraz robi rzadziej, raz na dwa dni ale jak walnie to zazwyczaj mu przecieka chyba ze bardzo szybko zareaguje i od razu z nim polece na przewijak, tez uzywam pampersow 3 na noc, a na dzien dady z biedronki i obie przeciekaja jak walnie taka duza kupe, nie maja szans z takim pociskiem :D:D:D ja wakacji narazie nie planuje, bardziej mysle o majowce, chcemy pojechac z malym i ze znajomymi w gory na 3-4 dni i tez juz marze zeby bylo cieplutko :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też na majówkę gdzieś chcemy pojechać. Mój maluch, to bywa że i 3 razy dziennie się ostro zakupka :D, ale chociaż nie mamy problemu z zaparciami ;) lolipop, też mi się zdawało, że żadna pielucha nie ma szans z takim ładunkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK DATA URODZ.DZIECKA IMIĘ WAGA URODZENIOWA inka081 10.10 Albert 3280 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje zrobić tabelkę coś mi nie do końca wyszła, zaraz spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.....WAGA URODZENIOWA.... inka081 10.10 Albert 3280 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.......WAGA URODZENIOWA.... inka081.... .10.10 ......................Albert.... 3280 g......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam tak na szybko, kopiujcie i dopisujcie , co tam chcecie do tej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.......WAGA URODZENIOWA.... inka081.... .10.10 ......................Albert.... 3280 g...... Majka.......14.10........................Julia......3800g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×