Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

lolipop30 moja wysysa pierś w ciągu 7-10 minut, potem druga, także karmienie, łącznie z odbiciem pomiędzy piersiami ( za szybko ssie, zachłystuje się) trwa jakieś 25 minut. ale mam dzisiaj lenia :-) heh a tu prasowanie czeka, jakiś obiad trzeba wstawić, skończyć młodemu strój, jeszcze tyłek ruszyć i pogalopować do przedszkola po niego- ale spacerek jest potrzebny, więc nie narzekam. a popołudnie to ja już nie wiem kiedy mi mija... szok. dzień za dniem a ja coraz starsza ;-) Któraś pisała, że się starzeje w tym tygodniu??? (przepraszam, ale nie pamiętam która) Przyznawać się :-) która i ile wiosenek jej zleciało :-) ja w tym roku okrąglutkie 30 :-) ale to w maju. apropos kupy po pachy :-) moja właśnie taką robi, że, aż łóżeczko się zatrzęsło ;-) będzie jak nic po pachy i poza pielucha. Najczęściej mi przeciekały pampersy, jak na początku używałam. teraz mam happy i owszem zdarzy się, że coś wyleci góra, ale rzadko. miłego dnia Laseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.......WAGA URODZENIOWA.... inka081.... .10.10 ......................Albert.... 3280 g...... Majka.......14.10........................Julia......3800g lolipop30.......31.10.................Tymoteusz...3950g Kapijonka.......30.10..............Zuzka.......3300g justi2220........2.10.............Daniel..........3290g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj je tez dosc krotko wlasnie i to tylko z jednej piersi, ale nie wyglada na nieszczesliwego i przybiera wiec przestaje sie zamartwiac :) mnie w tym roku, w kwietniu stuknie 31 lat, ech starosc nie radosc :P dzis bylam w odwiedzinach u kolezanki, ma synka urodzonego dzien przed moim czyli tak jak Twoja Kapijonka, fajnie popatrzec na innego dzieciaczka w niemzalze identycznym wieku, porownac i zobaczyc w czym sa podobne a w czym rozne. Tymek padl po wizycie, smacznie chrapie wiec moge zabrac sie za obiad, dzis chinszczyzna wlasnej roboty, jak tam trzymacie jakas szczegolna diete????, ja jem prawie wszystko lacznie z kapucha, czekolada i cytrusami, jedyne czego unikam to mleka, bo swojego czasu wysypalo go po nim juz myslalam ze to skaza ale nie,serki moge jesc tylko samego mleka Tymek nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ale dziś cisza :). Jak się macie? :) My dziś spacerek, sprzątanie w szafie i zleciało ;) Co do jedzenia, to mój smyk je krótko, najczęściej, to kilka minut, na początku miałam z tym problem, bo nie wiedziałam, czy się najada, czy przypadkiem nie je tak krótko, bo mu nie leci, ale już pierwsze ważenie pokazało, że jest ok, więc się nie martwię :). On chyba tak ma, że nadrabia częstością jedzenie, krótko, ale często ;). Teraz ma wagę w 75 centylu, często się nadal szarpie przy jedzeniu, ale je ;), nie dokarmiamy. Kapijona to się wyjaśniła sprawa plamień. mi teraz bez plamień się okres rozkręcił. wyszło tak, że równy rok nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipop30 Jedziemy na własną rękę, wynajmujemy apartament z dwiema sypialniami, dużą kuchnią, łazienką oraz dużym pokojem z dużym tarasem. W Internecie nigdy nie szukałam. Kapijonka niestety ja, w sobotę zleci 28 :(. Ale ja stara :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem najstarsza :D Dziewczyny gdzie kupujecie ubranka i jakie rozmiary aktualnie noszą wasze dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała dzisiaj do 7 spała, ok. 12 poszłam z nią na spacer na pół godziny, ale zaczął śnieg padać no i zimno było to z nią do domu wróciłam i później pojechałyśmy do mojej firmy i od pracownicy dostała body z napisem ,, Córka szefowej. Uważaj.'', ale nie mogłam z napisu. A na sobotę mój mąż ma plany, o których miałam się nie dowiedzieć, no ale cóż - prezent odkryłam przez przypadek - córka u babci teściowa się wygadała - kolacja nie chciało mi się włączać mojego laptopa, a męża akurat był włączony i patrze, a tam przepisy ............ No i teraz udaję, że o niczym nie wiem :) a czasami mam mu ochotę wygadać, ale gryzę się w język. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubranka kupuję w firmówkach, na allegro, ale nigdy używane. Teraz 68 jej kupuję. Mojej w wielkiej szafie się nie mieszczą, bo tyle ich ma :). Ale to tak jak u mnie, jedynie mąż się mieści w swojej połówce :). Szafę mamy na całą ścianę, ale ja i tak mam problem. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje najczesciej w wielopakach, sczegolnie body i pajace, czasem na allegro jakies uzywane ale nie tzw bielizna, rozmir 68 jeszcze jest ciut za duzy Majka fajnie z tymi wakacjami, musze sie zastanowic gdzieby tu pojechac, lubimy gory, campingi, namioty i tym podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też głównie 68 cm zakładamy. Ostatnio zamówiłam przez net body z C&A, jakoś pewnie taka sobie, ale cena korzystna, a i tak to się ciągle pierze, także już nie chce mi się jakoś specjalnie wyszukiwać, jak te pierwsze ubranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, prowadzisz własną firmę? body tendencyjne ;). ja właśnie średnio lubię w zorganizowanej grupie jeździć, zawsze wychodzą jakieś niesnaski, jeden chce to, drugi tamto robić, ten tu jechać, tamten tam. ostatnio jeździmy tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) przyłaczam sie:) lmoja coreczak sie urodzila 18.10.2012 przez cc:) jutro postaram sie was nadrobic:):) zaraza sie jeszcze dopisze do tabelki:) my dzisiaj po pierwszych szczepieniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....... DATA URODZ.DZIECKA.... IMIĘ.......WAGA URODZENIOWA.... inka081.... .10.10 ......................Albert.... 3280 g...... Majka.......14.10........................Julia......3800g lolipop30.......31.10.................Tymoteusz...3950g Kapijonka.......30.10..............Zuzka.......3300g justi2220........2.10.............Daniel..........3290g DANIELEK 2.10.2012 love :* kasssia___....18.10..........Viktoria.....3010g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był to ostatni raz. Wtedy kiedy byliśmy we dwojga to mi się oświadczył i miał takie zamiary od początku dlatego tak upierał się, żebyśmy pojechali sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wykapal malego, uśpił i wybyl na cotygodniową kolacje z kolegami, a ja popijam herbatke na laktacje (bardzo mi zasmakowala) i przebieram chyba w tysiacu zdjec :P, musze w koncu cos wywołac do albumu. Co do wyjazdow lubie wyjezdzac i we dwojke i wiekszej grupie sprawdzonych znajomych chpoc zgadzam sie z Inka ze czasem i tak nie da uniknac sie sytuacji typu: my chcemy na plaze oni w domku, my kolacje tu oni tam itp itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Miłego, miłego dnia :). U Was dziś też takie piękne słońce świeci? :) Ja też muszę wywołać zdjęcia małego, na dzień babci i dziadka, tak dawno już nie wywoływałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zero słoneczka. Zimno z małą cały dzień w domu siedzę, bo jest za zimo, żeby iść na spacerek. Lekarz zabronił mi długich spacerów niestety. Ale jeszcze trochę muszę się doleczyć i będziemy chodzić. Ale za to samochód i jedziemy w sinom dal :p .Dzień zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lekki mrozek, ale spacerek był, to dobrze działa nie tylko na mego skrzata, ale i na mnie, później mam więcej siły na wszystko :) Oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×