Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
Dziewuszki , mam pytanko a propos karuzeli do łózeczka. która z Was może sie podzielić opinią? jakie karuzelki macie dla swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie żadnej zgodnie z tym co mówiła nam na szkole rodzenia i z czym sie z mężem zgadzamy na początku dziecku nie jest potrzebna żadna zabawka tyle ma bodźców zewnętrznych znajdujących sie dookoła niego ze nie ma co dostarczać mu kolejnych a jak bedzie miało ich za dużo to może byc wieczorem niespokojne i mieć problemy ze snem no i w sumie jak tak porozmawialismy z mężem to stwierdziliśmy ze jeszcze zdążymy mu kupić karuzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja zamierzam kupic jak maly bedzie mial juz np. miesiac,przyda sie taka muzyczka podczas lezenia a pytam bo robie powoli rozeznanie. w zasadzie moje wsz. kolezanki uzywaly od poczatku,a jak sie dziecku nie podobalo to nie wlaczali i juz:-)ale chyba sie nie spotkalam zeby dziecku sie nie pidobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pewnie kupię tylko nie na początku i nawet nie rozgladalam sie za tym bo stwierdziłam ze mam jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Aniu zaraz wysle Ci foty .. wiecie wekend :) pierwszy spacer itp :) dziekuje za mile slowa o Zuzie MOnia :) hehe normalnie taki cukierek:))) Co do diety .. to teraz usiadzcie :) ja ... jem wszystko:))) polozna byl u mnie 2 razy.. i pytalam 2 razy co moge jesc jej odpowiedz.. to co Pani jadla w ciazy :) czosnek cebula jogurty truskawkowe kiwi ananas pomaracze jato wszystko dziewczyny teraz jem i karmie Zuze i nic jejj nie jest :))))) taze nie dajcie sie zwariowac :)))... Co do karuzeli ... nie mam jeszcze ..ale goscie zaczynaja pytac co kupic ..i tak wlasnie sie z mezem zastanwaimy czy nie zamowic :) tylko jaka???moze macie jakas fajna ??? teraz kilka slow o Zuzie :) ja w ciazy bardzo duzo odpoczywalam i staralam sie nie denerwowac (procz tokso) i procentuje :))) dziecko grzeczne ... najedzone odkladam do lozeczka i lezey ( nie koniecznie spi ) ale nie placze :))) super ... odkurzamy przy niej ja susze wlosy glosno generalnie jest bo tv wlaczone ...a ona nie placze albo spi albo macha raczkami... Fajna rzecz do kupienia dl takiego malutkiego dziecka ... plyty z muzyka ... Zuzza slucha caly dzien ... Super Seria MUzyka BObasa ... Bobas na Majowce to Zuza lubi najbardziej :))) no to tyle dziewczyny .. Juz Aniu poslylam foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Agatka,fajnie Ci z tą "dietą" tez mowie ze nie bede wariowala i bede jadla wszystko,zeby sprawdzic. co do nerwow to tez staram sie nie denerwowac ale niestety u mnie przez te 9miesiecy nie zawsze sie da bo zawsze ktos albo cos wkurzy. jesli chodzi o karuzelki to slyszalan bdb opinie o tiny love ,duzo osob tez ma fisher price ale tu juz wiecej wad wiec sama sie zastanawiam.ta tiny love ktora mi sie podoba na allegro kosztuje 200zl-troche duzo. a Zuzi fotki ogladam praktycznie codziennie,szcEgolnie te w "pasiakach"z H&M:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny urodziłam małą Amelkę 3100 i 54 cm długości.Mała miała robione badania na toxo z krwi pępowinowej igm ujemne igg moje przeciwciała ale w mniejszej ilości.Miała też badanie słuchu.Co do reszty badań to będe musiała robić na własną ręke dla własnego spokoju,jak narazie cięsze się tym,że igm są ujemne.Za miesiąc wyniki kontrolne żeby zobaczyć czy igg spadają.Mała jest słodka a ja zaczynam od nowa cieszyć się życiem.:)Będe pisała co jakiś czas jak dalej to wszystko się potoczy ale mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamą ! Co do karuzeli to ja kupiłam taką: http://allegro.pl/tiny-love-karuzela-wyspa-marzen-pozytywka-4-melodi-i3126091741.html. Jestesmy bardzo z niej zadowoleni. Mała potrafi "rozmawiać' ze zwierzątkami nawet pól godziny! Melodie sa bardzo łagodne, przyjazne (szczególnie odgłosy natury).Karuzele kupiłam uzywana na allegro za 99 zl w stanie idealnym, wiec myslę,że warto szukac okazji. Co do diety, to ja od samego poczatku jadłam raczej lekkostrawne produkty. Teraz musialam zrezygnowac z mleka i masła, bo mała robiła kupy ze śluzem i wyszła jej wysypka na twarzy. W środe mamy wizyte u pediatry i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata jeszcze raz dzieki za fotki Zuzik jest słodki, fajnie ze jest taka spokojna bo wiecej mozna zrobic w domu i nie trzeba chodzic przy tym na palcach co do diety to dobrze ze nie musisz rezygnowac z wszystkiego tylko mzesz jesc normalnie i mała wszystko toleruje. Kamylaka moje gratulacje!!! Fajnie ze Amelka jest zdrowa i mozesz juz odetchnąć i na spokojnie zajmować sie maluchem :) Ciesz sie i przestań sie juz przejmować najważniejsze badanie masz już za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamylaka gratuluje! U mnie ze stresami rożnie, raczej spokojnie (oprócz toxo) ale rzeczywiscie czasem nerwy są bo różne sytuacje mnie spotykały. W pierwszej ciąży mialam więcej stresu i rzeczywiscie synalek troche nerwowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Kamylaka , fajnie ze napisałas, bo juz Cie wspominałysmy:-) Gratuluje Ci kochana i zycze zdrówka dla Ciebie i Amelki:-) no i ciesz sie zyciem kobeto!!!! zapomnij o tym co było złe, teraz masz szczescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Beaciunia ja wlasnie upatrzyłam sobie tą karuzelke wyspa marzeń , jest super!!! tez sie zastanawiam czy nie kupic uzywanej .kupiłas za dobrą cene, bo nowa koztuje 210 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
moniaszek na nowa bym sie pewnie nie zdecydowała, bo dac za karuzele tyle pieniedzy byłoby mi szkoda, tym bardziej, że bedzie ona wisiała tylko pewnie do 6 miesiaca, bi pózniej mala bedzie ciagnać za zwierzatka i moze ja poprostu zepsuc. Nawet teraz mozna kupić super używki niezniszczone. Moge polecic ta karuzele z czystym sercem- u nas sie naprawde sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
No 200 zł o duzo , tymbardziej tak jak mowisz jak dziecko bedzie wieksze to łatwo moze zepsuć. Moi znajomi tez mają tą wyspe i tez są baaaaardzo zadowoleni, pzegladalam rozne i ta mi najbardziej odpowiada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dziewczyny a co uzywacie i co polecacie do czyszczenia noska?Frida czy cos innegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu a jak Twoje cisnienie? nie jest juz wysokie? ja mam dzisiaj 140/80, chyba cisnieniomierz ktorym mierzylam do tej pory byl do niczego i zaniżał bo teraz mam nowy i pokazuje o wiele wiecej ... cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie sie cisnienie unormowalo ja jak kupiłam cisnieniomierz to poszłam do teściowej na izbę przyjęć (bo jest pielęgniarka) i zmierzyla mi zwykłym i potem moim i wiem ze ten mój dobrze mierzy bo wyniki były takie same tzn różniły sie o 2 czy 3 także jest ok. A masz taki na ramię czy nadgarstek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mam taki na ramię. miedzy jednym a drugim jest duza roznica, bo prawie o 20. na jednym miałam 140 a na drugim 117 i teraz bądz mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu to rzeczywiście na ramie jest dokladniejszy ja mierze zawsze na lewym ramieniu i wiem ze miedzy jednym pomiarem a drugim powinno sie odczekać 15 min. Kurcze najlepiej byłoby podjechać z tym swoim aparatem do przychodni żeby porównać i mieć pewność czy ta wartość i która jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
w sob. mam spotkanie z polozna to wezme cisnieniomierz ze sobą i wtedy sprawdziny. Ania Twoja wizyta juz lada dzien,dobrze Ci,bedziesz juz wszystko wiedziala i okaze sie wkoncu co z szyjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci ze już ogólnie chce żeby zbadała mnie i powiedziedziala co prorokuje z porodem w jakim stanie jest szyjka no i usg jeszcze najważniejsze już sie go tez noe mogę doczekać bo ostatnie miałam 5 tygodni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no ciekawa jestem co Ci powie z tą szyjką? mysle ze powie ze w tym tyg co jestes to juz takie skrocenie to normalne - jesli sie skraca wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początkowym usg znalazłam długość 35mm a w karcie ciazy jest przez cała ciążę wpisane 21 (o ile to długość) wiec trochę to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no wlasnie dziwne ale juz za kilka dni bedziesz wsz. wiedziala.ciekawe ile Kubus juz wazy,obstawiam jakies 2600-2800:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co tylko ja w piatek nie będę miała usg w piatek tylko dostanę dopiero skierowanie na usg wstępnie wyznaczylam sie na 19 wiec wtedy będę miała 36tc 5 dni wiec wtedy moze ważyć 2800 :) teraz w ogóle na wizycie mam dostać skierowanie na jakieś badania tzn powtórzyć cos z I trymestrze mam zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
to na czym bedzie polegala Twoja wizyta?czyli szyjki tez Ci nie zmierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja 19.04 tez mam wizyte i usg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie usg samo to jedna wizyta a badanie ginekologiczne i inne badania zwolnienia recepty to druga wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×