Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Ale mnie fajnie wczoraj maluch kopał , cudowne uczucie. Wcześniej tylko się obracał chyba i tak tylko delikatnie Go czułam , ale wczoraj dał mi 4 solidne kopniaki , akurat trzymałam sobie rękę na brzuchu.. Śmieszne uczucie jakby Wam żabka w brzuszku skakała hi hi :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki dziewczyny . nie potrzebuje brac nospy. bol trwa chwile i przechodzi po paru minutach. bardzo mnie boli glowa i chyba poloze sie spac bo zle sie ogolnir czuje i mam wrazenie ze doslownie wykituje albo na glowe, albo na biust bo to mi szczegolnie doskwiera. myslicie ze dzis jest niskie cisnienie? bo czuje po sobie jakby takowe bylo. jutro bd u mnie 29 dc na 31. czasem miewam 30dniowe a i 29 sie nie raz trafi, jednak mysle ze z reguly 30-31. moze test by juz cos wykazal jutro rano, jak myslicie wisrygodny by byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
kwietniowa staraczka hej mysle ze mozesz sprobowac juz pamietaj ze na 2 dni moze dac już pozytywny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
sproboje jutro z porannego moczu, jesli nie to poczekam na okres kub powtorze dzien po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Ja chyba bym się skusiła i zrobiła ten test ,może jakaś delikatna kreseczka by się już pojawiła :) Z drugiej jednak strony wiem jak Ci na tym zależy i nie chciałabym abyś się niepotrzebnie rozczarowała gdyby jednak było za wcześnie i test jeszcze nic nie wykrył ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no tak ale prawda jest taka ze jak mam sie rozczarowac to i tak sie rozczaruje, wielkiej roznicy nie ma czy w niedziele czy we wtorek. owulacja byla co prawda u mnie poznawo bo 19-20 dc no ale moze jakby mialo wyjdc to by juz jutro wyszlo. chociaz jak yak teraz licze 19 a jutro 29 dc to tylko 10 dni od 29 a gdyby od 20 to dopiero 9. moze i faktycznie za wczesnie. z drugiej strony brzuch i krzyz juz daja w kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa ja bardzo przepraszam ale uśmiałam się czytając Twoje posty :) nie bądź głuptas i nie wymyślaj sobie chorób, nastaw się pozytywnie i będzie wszystko dobrze :) jak na moje to objawy, o których piszesz są całkiem pozytywne i jednoznaczne :) 3mam kciuki żeby moje przeczucia sie spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki birget, nie obrazam sie spoko :) alez mnie kusi zeby ten test juz zrobic m a s a k r a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki to ja byłam dzisiaj u mojej gin na ocenie i wszystko jest dobrze, a nawet bardzo dobrze :) w porównaniu z ubiegłym cyklem to pęcherzyk jest większy, endometrium też ładniej przyrasta, więc wygląda na to że castagnus jednak ładnie działa :) Jestem tuz przed owu, może jednak uda sie nam jakieś małe przytulanki uskutecznić, więc 3majcie kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa to go zrób bo nam się nerwowo wykończysz, albo idź w poniedziałek zrobić bete :) ja jak zaszłam w ciążę to czułam że co jakąś chwile pobolewa mnie brzuch jak na @, piersi tez troche bolały, ale nie było z tym tragedii, za to jak dopadło mnie ziewanie to już było po mnie bo nawet zdania nie byłam w stanie powiedzieć :) co do tego co czujesz w przełyku to ja bardziej czułam na przeponie, zwłaszcza rano jak nie zjadłam śniadania a musiałam iść zrobić badania, normalnie tak sie czułam jakby mi ktoś na przeponie usiadł i miało mi za chwilę braknąć powietrza :) Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Birget życzę Ci z całego serducha:* Wszystkim życzę byście nie musiały już dłużej czekać. Przyjdzie na nas czas :) Ja staram się nie zauważać objawów bo jeszcze tyle czasu słodkiej niepewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zrobie zrobie jutro, ale ja cos czuje ze mimo wysokiej temp tzn braku spadku dostane zaraz okres. narazie mam troszke sluzu nieprzezroczystego, bialo kremowego gestego. co go troche poczuje to lece sprawdzac czy to okres czy nie. zrobilabym juz nawet test sle sensu nie ma bo chodze dzus czesto sikac i pewnie ten mocz bedzie bardxo rozcienczony. ja tez zycze wszystkim staraczka owocnych jaknajkrotszych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Króliczku :* ja oczywiście też 3mam kciuki za nas wszystkie i wiem, że będzie dobrze, nie może być inaczej :) jeszcze troszkę i zmienimy temat i będziemy rozmawiać o objawach i o tym jak nasze maluszki rosną :) na dzisiaj mam w planach super kolację, liczę tylko że mój mężczyzna nie wróci zupełnie padnięty z pracy i skoro już udało nam się tak pokombinować żeby chociaż ten wieczór się widzieć to coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunekate przykro mi ze tak sie porobilo, ale cierpliwosci a zobaczysz ze sie uda, napewno, jeszcze bedziesz w ciazy i bedziesz sie cieszyc swoim malym anioleczkiem/diabeleczkiem:D kwietniowa jak ja bym miala takie objawy to pewnie bym zrobila tescior jutro rano:) kurcze trzymam kciuki zeby byly II kreski!!!:) Ulajowy gratuluje, gratuluje, gratuluje i ciesze sie ze co miesiac jakas dziewczyna przybywa:) super. A ja zle sie wpisalam do tabelki bo ja mam cykle 28 dniowe a oststnia @ mialam 24 marca wiec wychodzi ze @ powinnam dostac juz jutro albo pojutrze:) ale ja zadnych objawow nie mam , testu nadal nie kupilam. Ale ja @ dostanie, kurde czuje ze dostane a chcialabym juz jej niedostac:) ale mala wene mielismy w tym miesiacu wiec ja rozczarowana nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birget owocnych staran zycze!!!:):) Kroliczku tak jak pisze, kazdej z nas sie uda w koncu i Birget dobrze pisze ze zmienimy temat naszych rozmow na temat naszych malenstw:) trzeba myslec pozytywnie. dzieci chca pozytywnych rodzicow wiec glowa do gory. Bylam z mezem na zakupach i kupilimsy same slodkosci i pepsi do popicia a co czasem trzeba slodkosci zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Justyna:) no wlasnie bo ja duzo sie juz nasluchalam ze to nasza psychika cos blokuje jak sie tak bardzo nastawiamy. Nie rozumiem jak to dziala co ma psychika do dotarcia plemniczkow do jajeczka i zakielkowania ale jak wiadomo nasza psychika potrafi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie omieszkam Was poinformowac o wyniku testu-zrobie jutro chyba ze mnir @ zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak my opuscilismy w staraniach az 3 dni pod rzad to mysliscie ze moglo nam sie udac i pomimo ze ja nie mam objawow? nie wiem czy akurat mialam owulacje w ciagu tych 3 dni bo ja nie obliczam kiedy mam, poprostu policze mniejwiecej dni plodne. Kwietniowa czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie:) kurcze tez bym chciala miec chociaz malutkie objawy, jakas nadzieje chociaz bym miala a tak....:( mialam tylko ta wysypke (niemała) i troche mnie w krzyzu bolalo wczoraj czy przedwczoraj i tyle. Noi piersi mnie bola ale ja mam dosc duzy biust i zawsze mnie bola jak stanik zdejme wieczorem. Wiec to zadne objawy:( Ale Kwietniowa tobie moglo sie udac, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie martw sie, wiele wiele kobiet nie maobjawow, moglo sie udac, niektorzy lekarze zalecaja nawet 3 dniowe przerwy. mnie bola mocno, musze trzymam jak chodze. krzyz mnie boli juz od godziny. tylko czekam az sie sluz zabarwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie dziewczęta! Dawno mnie nie było. Mam wolny wieczór to zaraz nadrobię zaległości bo widzę sporo nowych nicków i duuuużo stron do przeczytania :)) Nie pisałam, bo jakoś tak na chwilę przestałam myśleć o planowaniu, przez to, że gin kazała czekać do sierpnia. (Dodam dla dziewczyn, których nie było jeszcze na forum, że 18 lutego poroniłam w 8 tyg.). Oboje z partnerem przestaliśmy o tym myśleć, aż tu nagle dwa dni temu, zaczęłam więcej sikać. Pomyślałam, że może to z przeziębienia. Taki stan jest do dziś. Do tego dochodzi ból głowy, ogólne zmęczenie, brak apetytu, wieczorne mdłości. Dzisiaj pojawiła się tkliwość piersi (czego wcześniej przed okresem specjalnie nie zauważałam). No i tak w związku z powyższym zastanawiam się czy przypadkiem nie zmajstrowaliśmy bobo tak przypadkiem. A dodam, że współżyliśmy 4 dni przed owulacją i nie jestem pewna czy się nie zapomnieliśmy pod koniec ;)) Okres powinnam dostać w poniedziałek więc czekam cierpliwie. Postanowiłam się z Wami podzielić bo zastanawiam się czy wogóle jest możliwe zajście w ciąże jak stosunek był tyle dni przed owulacją. Nie nastawiam się jakoś specjalnie, ale czuję się trochę dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie dostaniesz @. Juz widze ta radosc jak zobaczysz II:) ale jak nie to przed nami piekny miesiac maj:) my 26 maja mamy 1 rocznice slubu:) nasze mamy mialy piekny prezent na dzien mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska chyba mozliwe z przypadku najlatwiej sie zachodzi. $ dni przed owulacja mysle ze jest mozliwe to nie jest az tak duzo chyba. Moze sie mysle ale uwazam ze moze sie zdarzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mysle ze wlasnie do 3 dni przed to jeszcze jest mozliwe zaplodnienie, ja sobie to wykbrazam, ze plemniki orzedostaja sie do macicy i czekaja na komorke, ona sie pojawia, wabi plemniki i te wtedy w pogon. u mnie np byl dzien przed owulacja lub w sama owulacje stosunek. jesli sie nie udalo to w przyszlym miesiacu bedziemu musieli probowac dluzej tzn tez po owulacji. w tym akurat sie nie dalo. swedza Was piersi orzed okresem? wogole to moze przelozymy starania dopiero na czerwiec, moze by czlowiek jeszcze na urlop gdzies pojechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej! Oj dzieje się dzieje tutaj. Ulajowy, raz jeszcze gratulacje:-) Oby coraz więcej nas:-) Zrobiłam się już brzuchata, choć brzuszek widać tylko jak ubiorę się bardziej przylegająco. Tylko ja i Nusia29 jesteśmy na tym etapie ciąży,ale przybywa nam dziewczyn i to nie tylko staraczek,co widać po ilości zapisywanych stron, no i nie raz poruszane są całkiem ciekawe tematy:-) Ja teraz nie często tu piszę, ale czytam na bierząco. Anuśka:-) Jak miło że napisałaś:-) Jeśli i Tobie się udało,nawet przez "przypadek" :-) to pogratulować:-) Koniec tego roku będzie bogaty w wydarzenia:-) Jak nic do poniedziałku się nie pojawi to zrób test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
chcialabym zby sie okazalo ze w do konca maja wszystkie jestesmy w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam trochę już zaległości i już "poznałam" nowe dziewczyny. Oficjalnie witam wszystkie nowe staraczki i nowo zafasolkowane :* Czekam cierpliwie i w poniedziałek rano robię test, oczywiście jeśli @ mnie nie uprzedzi. I tak sobie myślę, że nawet lepiej by było jakby tak się " przytrafiło". byłoby bez stresu przy staraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ja najbardziej czekam na ten maj. Na 8 maja miałam mieć termin porodu to przynajmniej w zamian za to los mógłby mi podarować te II kreseczki. Chciałabym naprawdę nie myśleć o ciąży ale jak to zrobić kiedy jest mi tak niedobrze i tylko czuwam czy wymiotować czy nie. Nie chciałabym się tak czuć w ciąży bo jest tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale boli krzyz (lub to brzuch tak promieniuje). wszystko jak na okres tylko tak jak juz w momencie dostania okresu. u mnie w 99 procentach przypadkow bolalo dopiero gdy pojawilo sie kreawienie. lub na pare godzin od pojawienia. ale tez nie zawsze byl ten bol. przed to chyba raz w zyciu mi aie zdarzylo jak bylam na wakacjach na innym kontynencie i mi sie pkres tydzien przesunal-wtedy owszem bolalo. ale ten cykl jest inny, chocby przez plamienie owulacyjne. jedno jest pewne albo nie dostane okresu, albo dostane taki bolesny ze mnie poskreca z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
u mnie temperatura 37,2 po przebudzeniu. czyli nadal nie ma spadku ale w sumie jeszcze dwa dni planowo do okresu. ide siku i test. a trudno najwyzej sie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×