Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

angeluska nie czekaj tylko szoruj po test i jutro rano rób. Ja jak pojechałam po córcię do szkoły to po drodze wstąpiłam do apteki i zakupiłam kolejny :) Ale wkurzyła mnie baba. Bo mówię do niej, że chce o czułości 10mlU a ona spojrzała na mnie jak na debila i dała mi PINK Test. I mówi, że na nim jest napisane, że wykrywa 6-dniową ciążę i że ma skuteczność 99% to powinien być dobry. Tylko nie wzięła pod uwagę, że na każdym jest napisane, że ma skuteczność 99% hehe No ale kupiłam. Jutro rano zrobię, bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa kiedy Ty masz w końcu tego lekarza? Nie mogę się doczekać aż powiesz, kiedy termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget z laktacja sama nic nie zrobisz, ja też miałam przez ta prolaktynę i dopiero po lekach się pozbyłam. Powinnaś iść do lekarza rodzinnego z wynikami prolaktyny, rodzinny da ci skierowanie do endokrynologa. Mi dopiero endokrynolog dał leki mianowicie bromergon i dopiero po nim mi przeszło (dodam że dopiero po pół roku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
wiem, ze strasznie przeżyje porażkę, boje się tego, bo wiem, ze to dla mnie ostatnia szansa na dziecko te bóle brzucha jeszcze mnie przekonują, ze skończy się źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Angeluska jutro rano czekamy tutaj na twoje wieści z toalety:) Nie każ nam tyle czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
a tak z ciekawosci, ile kosztuje test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
dzięki Króliku, było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
ok. mysśałam, że z 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
ja tam zamówiłam na allegro tak jak wam pisałam 1 zł a czułość 10 :) Ale ty zamiataj dzisiaj do apteki. A już poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek87 nie chcę chodzić do kilku lekrazy żeby każdy robił swoje, bo tak można tylko bardziej namieszać kiedy każdy leczy pod swoim kątem.Rozmawiałam z gin na ten temat i teraz powiedziała, że nic mi nie da, bo jeżeli się udało i doszło do zapłodnienia to mogę sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Rozmawiałam też ze znajomą położną i powiedziała, że czasem tak jest i jeśli prolaktyna nie zakłóca cyklu (a u mnie cykl idzie książkowo) to wtedy starają się nic z tym nie robić, żeby nie obciążać dodatkowo organizmu zwłaszcza w okresie starań. Dodała też, że jej znajoma od pierwszej ciąży ma stale pokarm, mimo że to już 13 lat minęło i nie przeszkodziło też w zajściu w drugą ciążę. Chodzi mi tylko o to, że czasem pobolewają mnie piersi i chciałabym coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
oj oj zimno mi, boli brzuch, chyba mnie sparaliżowało, bo nie mogę wstać z kanapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Sparaliżowało cie bo nie chcesz iść do apteki :P Wstawaj! już sie doczekać nie mogę :) Jak bym sama robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Angeluska przepraszam ale może przeoczyłam ale dlaczego piszesz że to twoja ostatnia szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorislawa ide 11 maja do nieznanej mi gin przedewszystkim po skierowanie na badania a pozniej juz do mojej 27 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska to swietnie ze zaczynasz tak sie czuc. Jejku tak bym chciala zeby sie Wam dziewczyny udalo:) ja bylam u meza w pracy i jak wracalam to sie zdrzemnelam w autobusie:):) pozniej na przeciwko usiadlo jakies dziecko i mnie nozkami w nogi kopnelo i sie obudzilam:) ale juz prawie wysiadalam:):) ale mysle ze ja z tym zmeczeniem i spaniem sobie bede radzic, bo ja niepracuje, wiec zabardzo sie nieprzemeczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Od 10 minut cały czas mnie coś gilgocze po lewej stronie :) Ale uczucie. Matko nie chce sobie niczego wmawiać. Ale mam ochotę na test, dobrze że przesyłka nie doszła jeszcze bo rano bym już sikała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebrałam wyniki okazuje sie, że jestem w trakcie zakażenia cytomegalią - chyba Bog nade mną czuwał, ze nie zaszłam ostatnio w ciążę. IGM 1,82 IGG 173 jutro ide do lekarza rodzinnego i znowu starania stop:/ nie wiem co dalej, czy będę miała w przyszłości zdrowe dziecko 0 nie znam sie na tej chorobie najgorsze, że mam koleżankę w 4 miesiącu - ona nie robila badań nie wiem czy kiedyś pzrechodziła cytomegalie często się widujemy praktycznie co tydzień - jeśli ją zarazilam to nie wiem co zrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa 26 ja też nie pracuję, ale cały czas biegam. A to zawieźć córę do szkoły, później przywieźć, a to zakupy zrobić, a to na balet z Mają tak jak dzisiaj. Ciągle coś. A tak w ogóle to znowu strasznie mnie krzyż rozbolał. A teraz jak siedzę to czuje takie pulsowanie z lewej strony brzucha. jakby kłucie bardziej, ale delikatne. Chciałam test zrobić w sobotę, ale chyba nie wytrzymam jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
2 kreski, czy to może być pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeluska, u Ciebie 2 kreski? Gratuluję!!! Z tego, co wiem to pomyłki się zdarzają tylko w jedną stronę (czasem nie wykrywa pozytywnego i się pokazuje negatywny), a w tę, którą piszesz baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko :) Olaalee będzie dobrze, zobaczysz :) Czytałam, że ta chorobą nie jest tak prosto się zarazić, a nawet już jak się tego wirusa ma, to często on jest uśpiony nawet do końca życia :) Trzymam kciuki za Ciebie :) A ja w sumie nie mam nowych objawów i myślę, że te pozytywne testy owulacyjne to np. ponowna próba owulacji. Może tak być? Nie chciałabym, żeby się okazało, że przegapiliśmy trochę tą okazję :/ W każdym razie może te moje objawy to właśnie objaw owulacji? Jak myślicie? doradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×