Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość angeluska
15 minut temu, po 3 sekundach wyskoczyły dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeluska gratuluję!!!!! Jeszcze troszkę i wszystkie dziewczyny przeskoczycie do drugiej części tabelki :) Aż mój Tomcio z radości fika koziołki w brzuszku , chyba Wam przesyła te magiczne fluidy o które tak prosiłyście hi hi :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
Gratulacje:)! czyli tylko chyba tylko ja w tym cyklu nie zaszlam w ciaze. dopadla mnie melancholia. szlam przez miasto i poczulam zapach z knajpki ktory przypomnial mi momentalnie zapach z poerwszych wakacji w Egipcie. az mi sie zrobilo smutno ze to juz minelo. ponadto Krakow nastraja mnie wlasnie jakas taka melancholia, jak gdybym cos stracila, czegos mi brakuje, zupelnie nie wiem. jest tu ktos z Krakowa? chyba kupie paczke papierosow i bede plakac i palic, bo jest mi smutno. niczego w chwili obecnej mi w zyciu nie brakuje oprocz dziecka. mam wymarzony samochod, dom w budowie, meza, firme a i tak jakas taka pustka, ktora czuje wlasnie w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Hmmm...Kraków piękne miasto :) Mam tam ciocię jeździłam do niej na wakacje przez 10 lat... :) A na jakim etapie budowy domku jesteście? Bo my też się "budujemy' W tym tygodniu będą nam robić wylewki, tak więc najgorsza robota będzie zrobiona. Potem zostanie to co najprzyjemniejsze , podłogi, drzwi, malowanie, łazienki itd No i jeszcze z takich większych prac elewacja zewnętrzna , ogrodzenie :( Masa pracy jeszcze przed nam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeluska gratuluje i bardzo sie ciesze:) no to jestesmy na tym samym etapie ciazy hehe:):) fajnie Kwietniowa spoko, nie tylko Ty, pewnie w przyszlym miesiacu niektore zobacza II i kto wie czy to nie bedziesz Ty. Wiec prosze mi sie tu nie dolowac, glowa do gory i nie kupowac papierosow:P ja od roku nie pale:) a duzo palilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeluska serdecZne gratulacje :* Kwietniowa nie martw sie ja i Kuntekate tez jestesmy w punkcie 0...na nas przyjdzie czas w przyszlym miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
angeluska GRATULACJE :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
dziewczyny bardzo dziękuję jeszcze jestem w szoku, nie dociera do mnie, że zostanę mamą, już traciłam nadzieję jeszcze myślę, że to pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze to pomylka ze test stary, zepsuty czy cos, zrobilam drugi i tez byl pozytywny wiec uwazam ze jestem w ciazy. Ja nadal w szoku, ciesze sie niesamowicie az mi sie wierzyc nie chce ze tak szybko nam sie udalo ale troche mi dziwnie ze zostane mama:):):):):) ale pozytywnie dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
u mnie wcale nie tak szybko, jeśli chodzi o ciążę to było dość dramatycznie mam nadzieję, że teraz wszystkie te cierpienia zostaną wynagrodzone, muszę się modlić, żeby donosić tę ciążę dziękuję, że jesteście ze mną Wam tez się uda...mam nadzieję, że szybciej niż mi i nie tak dramatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeluska szybko to myslalam o nas bo nam to za 3 razem sie udalo, ale tez sie modle zeby donosic ciaze i dzidzia sie urodzila zdrowa, zeby nic sie nie stalo. ale ciesze sie ze co miesiac komus sie udaje teraz to nawet 3 dziewczyny narazie, i czekamy jeszcze na niektore:):) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
angeluska bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki kochana :* :) bedzie dobrze :) czekamy na nastepne dziewczyny zeby dolaczyly do naszego grona zafasolkowanych :) :) :) Ja tez sie bardzo cieszę alebi boje :( boje sie cieszyć tak jak ostatnio :( oj kiedy nadejdzie ten moj 23 maj ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeluska graaaaaaatulacje:) I kolejnme II kreseczki. Oby ich więcej było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeluska ogromnie gratuluję i bardzo się cieszę :) teraz Ty będziesz musiałą nam przesłać trochę fasolkowych fluidków żeby nas wszystkie ciążą zarazić :) Kwietniowa, aż patrzeć nie mogę na to co napisałaś. Sama wiesz, że to dopiero początek Twoich starań, rozumiem że chciałabyś już, ale odrobina cierpliwości i zaraz Ty tu nam napiszesz, że są dwie kreski :) mi też się jeszcze nie udało, ale nie tracę nadzieji, bo wiem że się uda i będzie we mnie rosła fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki zeby u mnie jutro pokazal sie chociaz cien drugiej kreski bo inaczej zwariuje!!! Dobrej i spokojnej nocki zycze Wam wszystkim. I standardowo z samego rana odezwe sie co i jak. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak bym chciała dołączyć do drugiej części tabelki :) Mam nadzieję, że już wkrótce to się stanie :) Powiedzcie, co sądzicie o tym moich testach owulacyjnych i braku okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska 3mam kciuki! :) Fasolkowe prześlijcie trochę fluidków dla testujących ;) Ja jutro idę na kontrolę do gin, żeby sprawdzić jak się moje endometrium zachowuje wspomagane duphastonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez przesylam Wam fasolkowe fliudy duuuuzo fliudow:):) Anuska trzymam mocno kciuki!!:) Kwietniowa spoko pierwszy cykl to byl, uda sie niedlugo:) troche sie napalilas teraz i dlatego czujesz sie nieco rozczarowana ale spoko zaraz sie @ Ci skonczy i zaczna sie dni plodne, czas szybko mija:):) i zobaczysz ze niedlugo bedziesz nam skakac z radosci ze sa II kreski:):) Lorislawa, Birget, Kunekate, Karmelka napewno kogos ominelam ale kazdej sie uda juz niedlugo. Ogroim ciazowych fliudow sle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa dzięki za fluidki :) ja jestem pewna, że się uda, na każdą z nas przyjdzie pora :) dlatego ja nie mam zamiaru tracić nadzieji, a przeciez starania są bardzo przyjemne, no bo przecież przytulanki są super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za fluidy! :) Birget chodzi mi o to, że 3 kwietnia teoretycznie (wg. testów) miałam owulkę i było inaczej niż zwykle, bo test wyszedł naprawdę mocny i drugi pasek utrzymywał się na testach prawie tydzień, blednąc powoli. 2 dni temu zrobiłam znów test owu (a ot tak pomyślałam) i wyszedł jeszcze mocniejszy niż wtedy. Robiłam wczoraj i to samo, robiłam dziś i również ale już troszkę słabszy drugi pasek. Pomyślałam więc, że może tamta owulacja nie doszła do skutku i organizm podjął drugą próbę. Dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeluska brawo!!! ale w tym miesiącu nam statystyki poszły w górę :) Aaanuśkaaa daj znać jutro. Włóż sobie test pod poduchę:) Kwietniowa rany przecież to twój pierwszy cykl starań ja to bym sie już dawno powinna powiesić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to raczej organizm nie ma możliwości podjąć kolejnej próby owu w jednym cyklu. A kiedy powinnaś dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeleuska
strasznie się boje, jutro jadę do lekarza i wszystko będzie jasne a do tego to przeziębienie pozdrawiam i trzymam kciuki za pozostałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeluska nie ma zego się bać, bo będzie wszystko dobrze :) Daj znać jak będziesz po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×