Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
Hej mamuśki,ja wczoraj byłam na chrzcinach u siostry,byłam tak zmęczona i przejedzona że jak wczoraj wróciliśmy to padłam jak mucha w locie synuś mi wczoraj też dał popalić strasznie mi się brzuch napina od paru dni,dzisiaj ide do gina,zobacze urwisa :-) fasolka ja też taka nerwowa muj się śmieje że chodze jak bomba zegarowa ;-) naszczęście jest cierpliwy do mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no własnie cierpliwy jest dla ciebie a ja to aż wczoraj rzeczami żucłam tak mnie wszystko wkur......oczywiscie czemu no siostra męża tak myślelismy że bedzie chrzesną do naszego dziecka ale dopiero po porodzie chcieliśmy poprosić o to a wczoraj co teściówka już gadała że jego siora chrzesną bedzie a mąż oczywiście że ja widze wszedzie problem a to nie tak ja chciałam poprostu sama z mężem zapytac czy zostanie ktoś chrzesnym a nie taka gadka no już mam tego dośyć teraz tak jest a co bedzie puzniej masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja sie ciesze ze mam taka tesciowa czego nie powiem o tesciu bo nie nawidze go on mnie tez hehe wkur... mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hejka ja po wizycie,mały waży 1.730 także kawał chłopa przytyłam w tym miesiacu aż 3 kilo ;-) pozatym przepływy ok,łożysko też,szyjka zamknieta niechciał pokazać buzki wiercioch,sasłaniał ręką,ale za to jak dziobka otwierał i ziewał,nawet język wytkał bo się śmiał muj gin,za to siusiaka cały czas wystawiał ;-) Fasolka,moja teściówka palneła nam ostatnio przy rodzinie że niepowinniśmy seksu już uprawiać bo moge zacząć rodzić ;-) to ja jej odp uszczypliwie że w tych sprawach sobie dajemy doskonale rade!!!prukwa jedna,nie łam się ale faktycznie nie powinna nosa wtykać w wasze sprawy,moja jakby tak zrobiła to muj by ją zaraz ustawił ;-) my robimy zawsze na przekór a ją szlak trafia heheh,wie że my sobie niepozwolimy,granica rozsądku musi być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka to fajnie że wszystko wporząsku:) no moja to twarzyczke pokazała ale rączke na glówce cały czas miała heh jak spała no i ja też tak śpie z reką na głowie heh:) no ale ja oparcia pod tym względm nie mam aż odechciewa mi się wszystkiego no i ja oczywiście wyolbrzymiam no wczoraj to aż miałam ochote wyjść z domu no właśnie boli mnie to że mąż nie zwarza na mój stan tylko też dopieka a mamusi nie no wczoraj też wygadał się co do pułci dziecka a wcześniej ustaliliśmy że nie powiemy jakoś ja tak chciałam tylko ja i on miał wiedziec także zła byłam ale z tym już gadaniem o chrzesnej to przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a co do sexu to uwaza tesciówka ze wcale się nie powinno w ciąży haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,wiesz no faktycznie twój m powinien stać za tobą,przecież jesteście niezależni finansowo jak i mieszkalnie od jego rodziców,takze niema nic do stracenia! ja bym zrobiła tak,pogadaałabym z swoimi rodzicami żeby zagrali jak twoja teściowa,może wtedy zrozumie jak ty się czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ooo tak,celibat przez 9 miesięcy hahahahhah ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a no pewnie jak nie ma zagrożenia to tylko szaleć:) do woli:) no ja jeszcze pogadam z moim ale tak dłuzej być nie może za to lepszego właśnie teścia mam on to wcale się nie wtrąca przy niej nawed nic do gadania nie ma heh. A powieccie mi chrzciny to w restauracji czy w domu robicie robiliscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
My będziemy chrzciny robić w domu na ok 20 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu najblizsza rodzina:-) kurcze wiecie brakuje mi tych kopniakow i badan ktg bicie serduszka we mnie super uczucie wiecie co dziewczyny mam pomysl zaluzmy sobie e-maila i tam bedziemy sie wymieniac fotkami albo jak macie fcb to bysmy na meilu sobie podaly bo bardzo sie z wami zrzylam i niechce zebysmy stracily kontakt chyba jestem uzalezniona od pisania z wami:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
mama domina świetny pomysł :-) jestem za jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
sylhus@wp.pl, można by było założyć tego wspólnego meila żebyśmy tylko my miały dostep do naszych wpisów,zdjęć itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Weszłam na swojego meila i mam od ciebie wiadomość od staraczki2013@wp.pl ale bez tematu,hasła też niewidze,i zdjęcia też nie,no chyba że coś żle robie bo już zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mama domina,no wkońcu się ogarnełam ;-) a Dominek słodziachny,wycałowałabym :-) napisz mi jeszcze jak wrzucać zdjęcia na nasz imeil? fasolka czekamy na ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no fajny pomysł z tym mailem :) no mój mail mariola43@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kurcze coś mi ten mail nie wchodzi dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co jest nie tak niemozesz sie zalogowac??wyslac jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×