Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
Fasolka,teściowa się od chrzcin nie odzywa ,obrazona i pewnie mnie nieżle obsmarowała,jak dla mnie jest osoba fałszywą,nadgorliwą na chrzcinach to pozerała mojego małego oczami,ja i tak jej powiem pare słówek jak się zjawi ;-) Fasolka,jak się czujecie? doszłaś do siebie troszke? Adeczka słodka! no muj Miłoszek do ojca podobny,choć ma moje oczy,włoski i chyba nosek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A my wczoraj po szpitalach ehh zapalenie spojowki ma malutka taki obrzek bidulka . No ada tez podobna do taty:-) i to bardzo:-) a tesciowa fajnie ze umiesz zwrucic uwage jej. A do noska lepsza sol morska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jaka Adusia śliczna:-) :-) :-) my po weselu jedzenie pyszne ale to najgorsze wesele na jakim bylam.... moj maz zlapal zgona o 21... dzien wczesniej wrocil z budapesztu zrobil 1600km a w sobote rano do roboty szefowie kazali w piatek takie swieto i musial robic. Na wesele powinno sie isc wyspanym a malo tego on wgl nie pije i wazy 60 kg i po szesciu kieliszkach mowi ze robi sobie przerwe izaraz go tak sieklo ze masakra wrocilismy na wesele o 23.30 i wygladal jak nowo narodzony.. jak tam maly pszczolka:-) :-) :-) ja do noska dawalam sol fizjologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,jak maleńka? lepiej mam nadzieje :-) ciągnie cycusia? Dominka,odbiór :-) muj mały dzisiaj spkojny i senny,także miałam troche luzu ale wziełam się za kuchnie i jestem padnięta,Miłoszek spi od godzinki wykąpany,najedzony i przebrany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Juz oczko lepsze naszczescie :-) dzis byla polozna u nas ale ten czas leci moja ada jutro tydzien ma :-) tak karmie piersia juz laktacja mi sie ustabilizowala a na poczadku to wogole nic i jeszcze plakala glodna byla a ja za malo pokarmu mialam a teraz jest dobrze:-) a miloszek duzo urusl? Jak tam wasze samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wydaje mi sie ze deprecha mnie chwycila ciagle placze byle co uslysze i placz chodze jakos taka podenerwowana wydaje mi sie ze zle wszystko robie a szczegolnie jak tesciowa wydzwania lub dzisiaj na spacerku maluszek moj plakal a taka stara baba no kolki ma napewno tak mnie to wkur...... az plakalam jak glupia ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolko,ja miałam dokładnie tak samo,tzw bejbi blues, chodziłam jak bomba zegarowa,płakałam jak histeryczka wszystko mnie denerwowało a szczególnie działała mi na nerwach teściowa nadgorliwa i co do niej mi zostało heheh,po jakimś czasie mineło hormony dają się we znaki,będzie dobrze zobaczysz! tam gdzie jestem na innym forum to dziewczyny przechodziły prawie wszystkie to samo :-) więc główka do góry! napewno sobie świetnie radzisz,nie słuchaj innych tylko siebie i swojej intulicji,plusem jest to że karmisz ją cycem ja nie mogłam i teraz wychodzą nam problemy z brzuszkiem i kolki na które już nie mam siły,ale daje rade,uśmiech dziecka wynagradza wszystko a to że dziecko płacze tak już jest musi czasem popłkać albo się upomnąć o coś albo przytulić do mamusi,one dobrze wiedzą i czują nasz zapach i bicie serducha to je uspokaja sama się przekonałam przy silnych atakach kolki, tule cię mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dzieki za pocieszenie:-) no ja myslalam ze juz swiruje nawed na spacerku sie poplakalam mam nadzieje ze to minie szybko biedny miloszek tak cierpi no duzo zdroweczka dla niego i buziaki no dzisiaj takie slodkie usmieszki mi moja malenka posylala:-) no bezcenne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja myslalam ze to co plakal bylo najgorsze a teraz jak chodzi po schodach masakra przewroci sie to beczy ale staram sie nie gonic i byc jak matka polkaojeju co ci sie stalo. Jak widze ze mocno placze to wtedy na rece..niestety dziewczyny teraz male placza puzniej wieksze i pewnie beda broic.na espumisan ada jest jeszcze zamala chyba bo on najlepszy.ja tez mialam to nawet do teraz mam jak mi cos nie wychodzi i sie wkurzam krzycze i dawidowi obrywa sie za nic i zaczynam beczec dawid tylko mnie przytula i idziemy na spacer i jest ok. Wsparcie meza jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No wsparcie wlasnie a czasem juz mi slow brakuje znaczy ja wiecej becze ada to nie tak bardzo . Chcialam bym byc jak najlepsza mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jestes najlepsza mama!! Jak my:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej dziewczynki,moje dzieciątko dalej się męczy,powoli przestawiam go na bebilon pepti,nosz cholera jakiś składnik go uczula w mleku nutramigen,dostaje po nim zaparć a bebilon pepti jest niby na zaparcia,no zobaczymy,bo osiwieje ;-) Uwaga!!! pogodziłam się z teściową ;-) dzisiaj byli u nas teście ale najpierw powiedziałam swoje i oberwało im się a co! małego nawet im dałam heeh. A co uwas fasolka lepiej już ? dominka a ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pol nocy nie spalam te zeby ja zwariuje od dzis ruszam z dieta:-) :-) :-) bo troszku mi sie przybylo ale dam rade kolezanka trzyma diete i bedziemy razem zielona kawa dziala cuda podobno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej już lepiej dzisiaj z małą okulisty byłam już ma fajne oczko:) no troche mniej się dołuje a ja jutro mam teściów ehhh pierwsza wizyta a noc też masakra mała spać nie dała 2 h no niby mało ale jednorazowo tyle a potem też płacz ale dalismy rade No szkoda twojego maluszka a te mleka tak uczulają biedny a ja zdziwiona że tak schudłam jestem chudsza niż przed ciąża ale też nie mam apetytu jem bo musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej dziewczyny co tam u was? jak maluchy?:) wzyta jakoś przeszła . Dzis byłam na spacerku z córeczką a jak myślicie bo mam małą sypialnie i maluszek w wózku u nas śpi bo łóżeczko się nie zmieściło i w innym pokoju jest i tak pomyślałam czy dobrym pomysłem było by zakupić kołyske ? jak sądzicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No kolyska fajna sprawa:-) tylko ze to kolejne koszty wiec moze pomysl by odkupic:-) domis wyleczyl sie z kaszlu byl katar i zaczyna kaszlec znow juz nie wiem lekarz mi nic nie poradzi bo oskrzela i pluca czyste a leki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
To moze troche poczekaj az leki zadzialaja teraz tez taka pogoda i zas te przeziebienia sie zaczynaja . No kolyska nowa na allegro za 140zl z materacem wiec nie az tak drogo paczalam na olx i uzywane to ceny wieksze. A mam pytanie szczepijiscie dzieci na te choroby nie refundowane tzn pneumokoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczolka gdzie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja nie szczepie bo na pneumokoki jest chyba doustna a jak dziecko zwymiotuje po niej to puzniej nie dziala bo czesto sie tak dzieje. A rotawirusy to sa tylko na niektore szczepy moja szwagierka szczepila ale mala juz 2 razy miala rotawirusa.Myslalam ze drozsze sa kolyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
też myślalam ze drosze są ale kpuiłam na allegro od tego samego co łóżeczko a ty szczepiłaś te obowiązkowe z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Tak tylko te:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzcie co dobre na kolke dla 16dniowego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Od miesiaca jest espumisam ja dalam jak mial synek 3 tyg juz tylko mniej kropelek i masowac brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mama na kafe a twój synek też tak łapczywie jadł? kurcze puźnij ade brzusio boli ehh a mleko można wkońcu pic przy karmieniu piersia czy nie? jutro mam pierwszą wizyte u lekarza troszke się stresuje. Pszczółka odbiór? gdzie to jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja jalam nabialy a tez lapczywiejadl dajesz espumisan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej,jesteśmy, byliśmy w szpitalu niestety ,mały ma silne kolki,skaze i nietolerancje laktozy!!! tak płakał i załatwić sie niemógł :-( gosciu na kolki stosowałam wszystko od bobotic forte,espumisan,sab simplex z niemiec kropelki,herbatki koperkowe,rumianek,mieta okłady rób z ciepłej pieluszki albo ciepły powiew suszarki na brzuszek na to niem lekarstwa :-( kładz na brzuszku tez i duzo duzo przytulania i noszenia :-) my sie meczymy 2 miesiac ehhh... niby do 3,4 miesiaca one są. fasolka,jak Adunia? Dominka, a jak Domiś? buziaki dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
a i jestesmy na nutramigenie LGG tym nowym i jest lepiej fasolka nabiał możesz jak mało nie ma uczulenia to jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Pszczolka a dlugo byliscie w szpitalu kurcze tak mi szkoda twojego maluszka a juz lepiej? No ada wlasnie je za lapczywie puzniej ksztusi sie i za durzo powietrza polyka przy karmieniu i tez mala brzuszek bolal suszarka sie sprawdzila:-) dzis jak bede w aptece to ta herbatke zakupie a jak sie ja podaje przed karmieniem? No duzo zdrowka dla malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolko,lepiej po tym nutramigenie LGG, w szpitalu byliśmy 3 dni a tak to nie miałam kiedy wejśc na kafe bo mały cały czas płakał :-( poprwa znaczna, gościu jest jeszcze debridat krople na recepte ale jakos nie jestem ich przekonana czy nie szkodzą dziecku przypadkiem,u nas suszarka pomagała troszke też :-) Fasolka herbatke najlepiej godzinke po jedzeniu żeby nie zwymiotowała . koperek włoski ostrożnie bo nasila gazy i kolki w szpitalu mi właśnie mówili,rumianek można śmiało :-) a kupiłaś sobie te buteleczki antykolkowe DR BROWNS? też pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Domi katar znow ma wczoraj ze 100 sie zakopcilo apteke otworze niedlugo mam nadzieje ze te krople pomoga duzo mu pic daje rozrzedza to wydzieline fasolka zielone kupy moga sie pojawic przy polykaniupowietrza tez wiec sie niemartw juz jak beda chodzic dzieciaki to bedzie lepiej domis juz za niedlugo postawi swoj 1 kroczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×