Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
Super fotki pieknie wygladalas no duzo dobrego na nowej drodze zycia :-) szukamy domu dla naszego psa a ludzie zaraz ze bez serca jestesmy itp... na fb schroniska no a nie baly byscie sie o dziecko jak widzieliscie ze pies jak obce dzieci widzi to az sie wyrywa no byl facet z 6letnim synkiem bo chcial przygarnac pieska a ona to tak sie wyrywala jak by go dorwala to nie wiadomo co by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Tak to jest pies duzy obowiazek a male dziecko z takim psem srednio to widze a to mlody pies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no duży pies mix amstaffa no ma ok 6lat a tak się bojje o małą jestem przewrażliwiona cały czas wydaje mi się że pies tak dziwnie patrzy na nią a gdy byście widziały tą agresje w sosunku do tego chłopca ja byłam przerażona i czasem zauważam że np jak mała pisknie jak się śmieje to pies tak aż uszy podnosi a wczoraj dziwie na małą spoglądał a spowrotem do schrona to gadają żeby poczekać znaleść właściciela nowego itp szukamy ale kto zechce psa nieakceptującego dzieci ehhhh ja sama z małą jestem to aż się boje a no obowiązek jest zwłaszcza że czasu nie ma by się psem zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moja ciocia tez miala takiego psa dawala mu jesc odwracajac sie byy wrocic do domu skoczyl na nia i byla tak pogryziona ze mienie w rece miala szyte wiec jak juz daje sygnaly to lepiej oddac tylko ze pies ma uczucia A ten pies mojej cioci byl 3 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka,nie przejmuj sie ludzmi bo wiekszą tragedią było by gdyby pies zrobił dziecku krzywde! To jest dla mnie niebezpieczna rasa i trzeba wiedzieć jak takiego psa układać,ja ogólnie sie takich ras boje a dziecko to bym nawet na 5 min nie zostawiła,dobrze robisz :-) Miłosz w nocy jest nie spokojny i chyba zeby idą,byliśmy na testach alergicznych i wyszła skaza i uczulenie na kakao,prowokacja za pół roku.A jak wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no uczucia ma ale ja się boje zwłaszcza jak widziałam jaka potrafi być agresywna i to bardzo no dla mnie to oczywiste że dziecko najważniejsze nie bede narażać córeczki mojej . Ja na małej punkcie oszalałam normalnie :) heh taki maleńki bąbelek no moja fajnie sypia o 20 tak kłade małą i śpi tak do 5 rano potem karmie i kłade ją do naszego łóżka i z małą śpie tak do 7 czasem 8 a powiem wam że mi ta zazdrośc o małą nie przeszła heh no u teściów byliśmy wczoraj a jak zwykle tesciowa się naprzykszała ehhh a jak wasze pociechy ojj ząbki to szybko już jestem ciekawa jak Miłoszek wygląda już :) podziel się fotką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka ja tez bym oddala psa gdyby zagrazal.psu moze cos odbic puzniej bd za puzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka,wyśle fotke wieczorkiem bo ide robić obiad i z małym na spacerek :-) Dominka,świetne zdjęcia i dużo dużo miłości dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dziekuje:-) z niecierpliwoscia czekam na fotke Miłoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja przesłałam zdjęcie mojej Aduni:) kochana jest:) czekam na wasze :) a Dominik taki przystojniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Hej mamusie,zdjęcia na poczcie 1 ze chrztu stare a 2 są nowo zrobione w tym jedno ze mną. Adunia taka słodziachna,śliczna gwiazdeczka będzie łamac serca :-) Dominek przystojniacha i jaki już duży :-) My dzisiaj cięzki dzień,Miłek cały dzień marudny i płaczliwy dziąsła mu dokuczją smaruje mu dentinox żelem i po tych słoiczkach z bobowity i gerbera miał zatwardzenie że musiałam interweniować termometrem o 3 rano szły kupki jak kamienie masakra :-( niewiem co jest grane, bo przepajam go wodą mineralną,daje troszke świeżego jabłuszka startego n tarce ,dalej jesteśmy na nutramigenie ,cos nie toleruje tych słoiczków niewiem marchewka chyba jednak działa zapierająco z ziemniaczkiem i zupka jarzynowa też ,normalnie ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a no dziękuje:) Miłoszek taki duży juz czas szybko leci no mamusia super z synkiem wyszła:) właśnie ponoć po marchewce może mieć zaparcia . Mama Dominisia no no ślicznie wyglądliscie super para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wszyscy mowia ze milosc bije na kilometr:-) :-) adunia minka miesiaca:-) :-) :-) miloszek super w tej czapeczce mamusia śliczna. Dziewczyny w sobote na slub ide do siostry dwu dniowe i niewiem ile dac utrzymanie naszego mieszkania to 1500 a oni maja 400 zl utrzymania domu oni nam na slub i domisiowi na roczek dali 300 zl wiec ja jej chyba dam 400 niemam z nia dobrego kontaktu a na moim weselu sluchalam od wszystkich ze pali jednego za drugim a o dziecku w brzuchu niemysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No wszystkie mamy urocze dzieciaczki:-) mama domisia no tak bym tez dala ok 300 lub 400zl wydaje mi sie odpowiednia kwota no jak to okropnie wyglada kobieta z brzuszkiem a pali ehhh szkoda malenstwa. A mama domisia mialas tez tak ja mam zawsze jedna piers pelniejsza i jak mala spi w nocy zbyt dlugo to az boli ale tylko jedna i wlasnie caly dzien mnie teraz boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Tak mialam ale w nocy podawalam ta pelna lub sciagalam bo w dzien mlodego nie dalo sie oszukaci tylko lewa piers doil:-) :-) :-) ja tez pale malo ale pale nigdy przy dziecku a na czas ciazy i karmienia odstawilam jest to swinstwo ale dla mnie chwila relaksu:-) w ciazy i przy karmieniu jest tak ze palac to jak dmuchac dziecku w twarz i nigdy nie pale na noc bo czasami maly spi z nani moge sie zalozyc ze ona bedzie caly czas kopcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dobrze ze mojej jest obojetnie ktora piers:-) tylko jedna strasznie boli tez ta pelna daje. No ja raz taki drastyczna reklame widzialam mozesz sobie w googlach wpisac i zobaczyc o palacej mamie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja nawet niechce o tym myslec nawet jakbym teraz zaszla w ciaze chociaz pale rzucilabym na czas ciazy i karmienia niemoge na nia patrzec juz duzo razy ja upominalam a ona ze jak dziecko ma byc chore to bedzie bo jej palenie na to niewplywa drugiej siostry tez nie slucha...na badania prenatalne nie pojechala bo szkoda kasy a na fajki nieszkoda ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Z tego co piszesz to strasznie masz nie dojrzala siostre oby dzieciaczek byl zdrowy a to tak gada ze jak mial byc by chory to bedzie ehhh potem by sie oczy jej otworzyly ale zycze zdrowego dzidziusia no papierosy duzy wplyw maja na zdrowie malenstwa albo jak sie teraz slyszy ze pijane w ciazy masakra. A wy tez macie zbyt towazyskie dzieci hehe no ja to nic w domu zrobic nie moge moja mala jak dam do bujaczka to tam wytrzyma ok 10min i chce na raczki to czasem nic w domu nie zdolam zrobic a potem wieczorem to nic juz sie nie chce a mala cochwice by nosic sie chciala albo zeby uwage poswiecac jej jak juz jest w tym lezaczku bujaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mamusie, Fasolka muj miłek też towarzyski a ja już nie za bardzo długo go na rękach potrzymam bo ciężki i zaraz pisk,wogóle teraz jest taki marudny i płaczliwy niemam momentami siły już ;-( te ząbkowanie i brzuszek mu dokuczją :-( a dzisiaj jedziemy o 14 do teściowej ehhhhh!!!! nie nawidze gdy trzyma małego na rękach mam tylko taki stosunek do niej! juz od rana chodze zła bo musze tam jechać :-( Dominka,ja też paliłam ale w ciąży wogóle! miałabym wyrzuty sumienia jak cholera,nie mogłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
To ja Miłoszka13 wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
miłoszka to miłego popołudnia :) ja tydzień temu byłam u tesciówiki a mała płakała jak ja trzymała heh też nie lubie jak ja trzyma no moja mała to tylko nosic by się chciała no też czasem padam wieczorem a dajesz coś Miłoszkowi na ząbkowanie? Ale już kolek nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolko, omineła mie wizyta u teściowej i mąż sam pojechał bo mały tak płakał że nie chciałam go męczyć aby zadowolić teściową! Kolki się jeszcze pojawiają,i szuka w buzi,ślini się i denerwuje a potem płacz jak na zęby,na dziąsła stosuje dentinox ale nie bardzo pomaga za to ulge przynosi troche eferalgan w czopkach Z nowu na kolki espumisan 100 i viburcol ale on jak widze nie przynosi ulgi ani nie uspokaja małego :-( A jak Adunia? dobrze że kolek nie ma :-) hehe dzieci wyczuwają chyba że nie lubimy swoje teściowe bo Miłek też u mojej płacze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No kolek naszczescie nie ma tylko klopoty z wyprpznianiem. Biedny miloszek takie maluszki nacierpiec sie musza ale wizyta cie ominela a wiecie moj maz wymyslil ze chce wigilie u jego mamy ehhhh nie zbyt mi ten pomysl przypadl do gustu jeszcze sporo czasu ale mikolaje juz w sklepach:-) :-) a co sadzicie o lerzaczku bujaczku bo mam i znajoma meza odradzala ze niby niezdrowy i opuznia w rozwoju a wy uzywaliscie tego gadzetu? Adunia rosnie:-) no ciagle chce na rece:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka ja mam lezaczek,widziałaś na zdjęciu, ale mały w nim wogóle nie chce siedzieć hehe,a z kąd twoja koleżanka wie że opóznia w rozwoju?no muj też na rękach i disco polo i tany tany a ja nie mam siły z nim tańcowac całe dnie ;-) chyba nam tancerz rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
haha skąd ja to znam :) moja też tylko disco polo :) i musze bujać:) muzykalne dzieci:) no niby od niej syn przez to ma jakieś opuznienie w sensie w *****ch no ale czytałam że nie jest zbyt zdrowy ten leżaczek no moja też nie chce w nim siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
miało być żę *******ał ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja mam dobrze jak tak czytam moj skarb lubi byc u babci ale tylko u dawida mamy bo moja jak gdzies spotkam albo na weselu jak go brala to plakal... Domi ma 8 zabkow ida ciagle ale nurofen pomaga:-) moj to tylko za 1 raczke i ciagle chodzic bo sam jeszcze niechce:-) jamialam lezaczek i czasem sie zabawil na moment moj synus je juz to co my wiec ulatwienie:-) ja wigilie organizuje u siebie i zawsze tesciow zapraszam. W sobote WŚ wiec dzis zniczy nakupilam i 100 zl az poszlo a jeszcze kwiatki musze dla taty kupic no jaa juz 2 tyg temu mikolaje w kauflandzie widzialam:-) :-) :-) zas skubnie mezowi na mikolaja kupie zegarek bo ostatnio przez przypadek stracilam i sie potlukl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
dziewczyny jestem w ciąży ;)czyli rzucam palenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No gratulacje:-) :-) a planowaliscie? No duzo zdrowka teraz dbaj o siebie :-) :-) heh tez zasranawialam sie nad drugim heh ale jeszcze wczesnie wlasnie moze jak mala rok skonczy:-) no synus bedzie mial rodzenstwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×