Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość Miłoszka13
Dominka gratki! ale fajnie ;-) Domis będzie miał braciszka albo siostrzyczke,no musisz kochana rzucic papierochy albo samo cię odrzuci ;-) My w piątek idziemy z naszym słoneczkiem na kinder party bo przyjaciólki córa. kończy 8 urodzinki :-) Kupiłam Miłkowi bluzeczke koszulowa i dżiny a teraz śpi wykąpany i najedzony,ale musze go z wózka przeniesć do łóżeczka hehe. Fasolka co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No juz rzucilam:-) :-) :-) no nie planowalismy ale maz bardzo sie cieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
:-) jeszcze raz gratulacje:-) niespodzianki sa najlepsze:-) a samopoczucie jak u ciebie? To domis mial teraz roczek ?fajna roznica wieku bedzie dla nich a to ktory tak tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
To 5 tydz ale za 2 tyg idziemy dolekarza albo w nastepnym tyg no to akurat nie byl dobry moment na dziecko moj pracodawca zglosil upalosc firmy wiec nawet jak bym l 4 zaniosla to tylko na miesiac do tego sama musze sie zwolnic bo gdzie ja bede dojezdzac 30 km w jedna strone czyli 60 km dziennie to ja zarabialam 600zl na miesiac to prawie na paliwo bym wydala a pozatym dominika niemam narazie jak zostawic. Jestem juz pewna tej ciazy bo testy 3 wyszly na tak czasem mnie mdli i w brzuchu ciagniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No teraz nie oplaca sie szukac innej pracy jak w ciazy jestes poradzicie sobie ja tez nie mam gdzie wracac a zreszta mialam umowe tzw smieciowa no ja tez bylam 7tyg dopiero u lekarza wiecej juz widac wtedy no jak tyle testow robilas to napewno ciaza najwazniejsze ze maz sie cieszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Hej mamusie,co porabiacie? u nas wszystko dobrze, w piątek bylismy z Miłkiem na kinder party u znajomych i był atrakcją tak go ciocie wytarmosiły że padł w domu biedny ze zmęczenia i stwierdziłam że takie imprezki to narazie nie dla nas, a pozatym dziecko za małe,byłam u teściowej dzisiaj na obiedzie i podlizywała się ;-) wie że nie podskoczy,wczoraj byliśmy z małym na cmentarzu bo fajna pogoda była :-) tłumy ludzi dlatego długo nie byliśmy. Oglądałm dzisiaj film Agaty Mróż już 3 raz i się popłakałam,szkoda męża i córeczki ja powiem wam że człowiek dopiero docenia to co ma i się cieszy z tego,siedziałam nad łóżeczkiem i płakałam jak mąż poszedł do pracy,nie wyobrażam sobie życia bez nich tak ich mocno kocham :-) oj wzieło mnie ale musiałam wam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
:-) no ja tez teraz unikam imprez takich bo malutkie dziecko jest jesze a jak se pomysle ze od mojego kuzyn ma przyjechac ehhhh. Wczoraj tez na cmentarzu bylismy fajna pogoda byla. No ja tez ogladalam film bardzo zwruszajacy takie poswiecenie tej kobiety corka napewno bedzie w przyszlosci dumna z matki . No wiem co czujesz bo po filmie tez taka refleksja mnie wziela tak mocno kocham tych moich:-) a coreczka jak piszczy z radosci to tak mnie to zwrusza moja malutka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny co tam u was ja czuje sie dobrze zero objawow dzis bylam zrobic bete i wyszla 9382.70mlU/ml wiem ze musze zrobic jeszcze raz za 48 godzin ale martwie sie bo w poprzedniej ciazy duzo objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Nie ma czym sie martwic beta dobra a kazda ciaza inna tylko dbaj o siebie nie zazywaj zadnych witamin tylko kwas foliowy :-) a u mnie dobrze tylko tobie zmienil sie biust? Bo zawsze moj biust byl moim atutem a teraz ehhhh taki mam wrazenie ze troszke opadl mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja mam ciagle taki sam biore kwas foliowy i jestem w kontakcie z ginekologiem:-) :-) :-) nie planowana na poczatku sie nie cieszylam no ale z czasem do mnie dotarlo ze bede miala takie male sloneczko i codziennie budze sie z reka na brzuchu przy domisiu tez tak mialam:-) :-) juz kocham tego dzidziusia niemoge sie doczekac na wizyte u lekarki az zobacze kruszynke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no napewno już kochasz taką kruszynke:) a pozatym lepiej mieć dwujke dzieci :) tylko dbać o siebie:) i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej dziewczyny ja dziś po szczepieniach z małą ehhh mała ma zaparcia a lekarka powiedziała że mam dawać suszoną śliwke masakra przecież zakrztusi mi się mała lekarze to dziś na niczym się nie znają a teraz zaczełam troszke dopajać małą a jak lepiej przed karmieniem ? ja normalnie wymiękam mała ciągle nosic się chce ale tylko u mnie u męża płacze a ja chaty nie ogarniam normalnie jak by przyszła do mnie perfekcyjna perfekcyjna pani domu to by było heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Suszona sliwke chyba miala na mysli ten napar co sie parzy moja szwagierka tak podaje i pomaga bo sliwka jako owoc napewno nie. Chociaz niewiem ja misiowi tez podawalam ten napar co sie parzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka,spróbuj soki z jabłek i śliwek,ja podaje ze słoiczka owoce ale muj mały za ponad 2 tyg kończy 5 miesięcy także po 4 można smiało.Przepjałam herbatką z bobovty koperkową uwielbia ją albo wodą mineralną,my mielismy mieć szczepienie we wtorek ale Miłek chory i przełożyłam,jak Adunia po szczepieniu? gorączkowała? i jak Domiś? A ty Dominka jak się czujesz? Ja przezyłam załamke,myślałam że zaszłam w ciąże miałam mdłości i drażniły mnie zapachy, a dopiero ponad 4 miesiące po cesarce, i wysraszyłam się bo wszystko sie jeszcze nie zagoiło rana ciągnie i pobolewa i niechce nawet pisać o konsekwencjach jak poczytałam na forum to się przeraziłam a muj gin to by mi dopiero dał. A pozatym mały jeszcze nie odchowany,od początku problemy :-( na szczęscie I kreska i dzisiaj okres dostałam :-) uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Suszona sliwke mowila nawed mi napisala z zaleceniami przeciez zamala jest troszke ze sloiczka dalam z bobovity ale mala nie zbyt chetnie chciala dopajam tez rumiankiem tzn staram sie ale mala wyczuje butle to nie chce a wlasnie ja tez okresu nie mam heh no w tamtym ms mialam pierwszy od porodu heh ale mam nadzieje ze rodzenstwa jeszcze nie zrobuliamy dla malej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Właśnie dobrze piszesz o rumianku bo on jest właśnie na wypróżnianie ja dodawałam troszeczke glukozy do niego bo też niechciał pić a tak pił chętnie .Ja nas pakuje bo jedziemydo mojej mamy bo ma urodziny dzisiaj jeszcze po drodzę kupimy prezent i nad morze pojedziemy też bo u nas fajana pogoda no i mały się dotleni ,zostajemy u moich rodziców na noc jutro po obiedzie wrócimy .miłego wekendu dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hej dziewczyny:-) :-) ja czuje sie dobrze mam ochote na jajecznice z kielbaska-:-) :-) :-) domis spi:-) :-) :-) bylismy caly dzien u tesciowej jutro rano tez jedziemy domi ja uwielbia.a ja mam wolne od obiadu bo mama meza ugotuje:-) :-) domipokaszluje troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Hej zazdroszcze wam mezow mojemu cos odbilo ehhh wczoraj zostawil mnie sama chora z goraczka z dzieckiem a poszedl sobie na piwko i jak sie okazalo nie z kolega tylko ta kobieta krora ma 3dzieci z innymi facetami masakra czuje sie bezradna zero wsparcia juz musialam dzis w ostatecznosci do tesciowej zadzwonic nie lybie tak o problemacg gadac ale juz innego wyjscia nie mam . A mala caly czas zaparcia musze dzis po czopki glucerynowe isc moze to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A zapomnialam dodac ze maz przyszedl o 3 nad ranem ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jezu moj jak idzie na piwo to po pol godz wraca ehhh ja bym mu dala szkole zycia obiadow nie gotuj i powiedz ze nastepna sobote wychodzisz i on zostaje cala noc z mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No tak mi przykro jeszcze nie bylo no bym wysza ale no wlasnie jest jedno ale bo ada u niego placze i to bardzo ja tylko jestem w stanie ja uspokoic bo u meza ryk na calego. No tesciowa mu troche nagadala wydaje mi sie ze ucieka on od obowiazkow a ja caly dom dziecko na glowie . Ale najgorsze jest to ze mnie z goraczka zostawil i od 19 do 3nad ranem z baba ehhhhhhh czuje sie taka niedowartosciowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Nie wolno tak Ci mowic moze zmien cos w sobie:-) zrob cos by dalo mu do myslenia mnie maz zdenerwowal i pow ze ma sie nie oddzywac a on mi odpisal dobrze wkurza mnie to ze nasz sasiad albo siedzi do puzna i chleje a wczoraj wyslalam dawida do niego i siedzial tam dwie godz a mial byc pol godziny gdzie jego slowo i jeszcze mowil o czym piszemy.ja mu dam szkole zycia od dzis nie gotuje zadnego obiadu i zobaczymy bedzie jadl kanapki na kolacje i mam to gdzies a wiecie jak to sie zaczyna od jednego piwa sie zaczyna ja skroce ta znajomosc do czerwca wytrzymam bo potem do barwaldu do jego mamy sie przeprowadzamy to ona go bedzie pouczac jak bdnieposluszny bo zawsze po mojej stonie jest:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Dziewczyny no swpółczuję wam! muj to aioł nie moge narzekać na niego :-) Fasolka odbij to sobie i idz na kawke ze znajomymi a on niech siedzi cały dzień z dzieckiem bo to w końcu też jego dziecko! Ate babsko ma tupet ma 3 dzieci a chodzi z chłopami na piwko mi wygląda na typ kobiety,,d****a" szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ma tupet heh ale dowiedziałam się że mu słodziła typu że jest idealnym facetem itp no bałamuńci między nami ale jestem pod wrażeniem że teściowej powiedziałam to go tak opierniczyła no wstawiła się za mną .No fajnie by było ale Ada u niego aż się wydziera ciągle płacze no jutro moja mama przyjdzie małą zabierze na spacerek a ja na zakupy :) trzeba troszkę garderobę wymienić :) no przepraszał no ale ona co chwile pisze mu smsy. Jeszcze poczekam troszkę a jak się to nie zmieni to będę musiała do niej napisać. Mama na kafe ty ostra babka jesteś:) ja troszkę za miękka jestem:) miłoszka jak tam Miłoszek? fajnie że mogę tak z kimś popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
I u nas spokoj jest sroda on niedzieli kolegi zero i dobrze mam spokoj:-) :-) :-) jak tam dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka,no fajnie że możemy się wyżalić i popisać :-) A teściowa twoja też widać ok , to dobrze świadczy o niej że staneła za tobą. Miłek dobrze,troche marudzi przez te ząbkowanie w ciąguu dnia jak już mocno się męczy to podaje mu nurofen w syroie dla dzieci,pocieszny i ciekawski cały czas w ruchu i uśmiechnięty,niby upodobnił się do mnie :-) teściowa dzwoniła wczoraj do mnie szok! że chora jest i co u nas i jak mały a odkąd dałam jej opalić niedzwoniła do wczoraj,hehe A jak Adeczka dalej ma zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no fajnie:) a musze z aduśką na badanie krwi iść ehh z takim maluszkiem a ciągle ma zaparcia czopki niby pomagają ale nie można ich ciśgle przecież urzywać a napiszcie mi dlaczego córka nie lubi być u męża ja tylko mogę ja brac trochę mnie to niepokoi bo nie jestem w stanie nic zrobić bo tylko ja ją mogę trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Mi się wydaje że Adusia się do ciebie przyzwyczaiła jest z tobą 24 godz na dobe,karmisz ją piersią, dziecko poznaje mamusie po zapachu,głosie,biciu serca jest z tobą bardzo związana, ja nie karmie niestety piersią ale muj mały też zamną szlaeje jak jest u męża to wzroku nie może odemnie oderwać hehe i patrzy z takim żalem a ja nie wytrzymuje i go biore bo mi szkoda , chyba jestem nadopiekuńcza mama,mąż przebiera,kąpie,karmi i bawi się z nim ale jak to mówią co mama to mama :-) Czas tak szybko leci zanim się obejrzymy a zostaniemy w pustym domu,mi ostatnio bratowa męża powiedziała że ona dziecko przeniosła do 2 pokoju i nie brała tak na ręće a ja jestem tego zdania że moje dziecko się jeszcze w życiu napłacze i nacierpi puki jest zemną ma być szczęsliwy i kochany nawet jeśli będe chodzić na rzęsach! małpa jedna no! Fasolka muj też ma zaparcia a szczególnie po normalnym jedzeniu marchewce,ziemniaku i niemoge narazie mu zupek robic bo niemoże się załatwić mimo przepajania. Za to wcina dynie,morele z hippa,gerbera i kupka jak ta lala po nutramigenie nie ma a na początku jak bylismy na bebiko,bebilon miała straszne zaparcia,a podajesz jej probiotyki? np dicoflor albo bio gaia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no może to dlatego że to ja się małą zajmuje no mi się serce kroi jak płacze i zaras biorę ją od męża no a teściowa żę musi si,ę przyzwyczajać do niego ale jak płacze to każda matka nie pozwoli żeby dziecko się zapłakało. A to bratowa tak od razu dziecko przeniosła do innego pokoju? no ja tak jak ty jestem strasznie przewrażliwiona mi by było ciężko ją do innego pokoju dać no masz racje dziecko jeszcze się w życiu napłacze ja moje tule i zaras jest spokojna bo na kogo mają liczyć nasze dzieci jak nie na mame:) także trzeba tulić :) no dzisiaj dałam ten probiotyk entarol ale się boje bo w ulotce nic nie pisze o niemowlakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
To chyba zalezy od dziecka bo domi przewaznie jest ze mna bardzo lubi tesciowa ale jak tata jest w domu to juz domi ,mnie nie zauwaza a nawet niechce na rece tylko tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×