Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

No i przylazła @. Ja już nic nie rozumiem. Nie wiem już jakie badania mam zrobić :-( Była szansa na zapłodnienie 2 pęcherzyków i nie udało się z żadnym. MASAKRA!!! Liczyłam, że z Clo i Luteiną się uda, ale lipa.Daje sobie spokój na razie. Nie będę zaglądać do wykresów, liczyć dni, robić testów owulacyjnych itp.Chyba trzeba odpocząć psychicznie i fizycznie od staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy mówi, żeby się zrelaksować, nie patrzeć na wykresy - ale, jak ja to mówię, dobrze doradzać, jak się nie ma problemów... każda z nas ma ciśnienie, bo instynkt macierzyński jest ponadto, co chcemy a nam się wydaje... jest i już! mamy weekend i to niepodważalne... trzeba zrobić wszystko, aby czuć się dobrze... szkoda, że mieszkamy tak daleko siebie, bo czuję, że była by niezła wspólna imprezka! MIŁEGO WEEKENDU, Foremki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika8303 batdzo Ci wspolczuje, moze rzeczywiscie trzeba troche odpuscic i samo przyjdzie. Wiem ze latwiej powiedziec a trudniej zrobic. Mi tez kazdy tak powtarza ale ja jestem na poczatku staran i nie umiem sobie tego przetlumaczyc a bardzo bym chciala. Mi jeszcze do tego powtarzaja ze jestem mloda itd ale to moja decyzja przeciez jest :( Tymczasem martwi mnie moj wykres ze jakis taki dziwny jest przez te skoki temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, a robiłaś sobie hormony?może tu jest przyczyna. kasika8303,przykro mi!,kurcze a tak ci życzyłam tych bliżniaków;-(, napisz,czy miałaś może robione hsg,albo laparoskopie? bo właśnie ja też brałam clo do tego duphaston,pęcherzyki piękne,i nic niewychodziło i tak do tej pory i właśnie dlatego mnie kieruje na styczeń na zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Czy jasnobrazowy sluz, tydzien po stosunku (bardzo mozliwe ze dzien owoluacji) to objaw ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i @ się "wycofała". Rano lekkie plamienia i teraz nic! I mam problem, co z Luteiną? Brać ją dziś czy nie? Pewnie jutro @ się rozkręci ale wyczytałam na necie, że jak przerwę branie luteiny to spada progesteron i to nie koniecznie dobrze, a z 2 strony po co brać jak już się plamienia zaczęły? Nie wiem co robić? Kruszynka3 mam 3 cykle być na clo, jak się nie uda to w styczniu mam iść do gina i będzie robione hsg. Wiesz jak się robi to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika,wiem,mi gin mówił,żę najpierw wkładają 2 wzierniki,chwytają szyjke i wpuszczają kontrast do jajowodów,wkładają też aparat rentgenowski i robią 3 zdjęcia na których widać czy kontrast sie przedostaje przez jajowody,jeżeli nie prubują przepchać,jak to jest niemożliwe,, to znaczy żę jajowody są niedrożne i nici z ciaży,jeżeli 1 jest drożny,to szansa na ciąże jest duża;-) minus jest taki żę to jest bolesny zabieg,chociaż każda kobieta jest inna i odczuwa to inaczej,no i warunek,muszą być zrobione posiewy na bakterie,chlamydie, bo niedopuszczą do zabiegu,boje sie jak cholera!!! kasika zrób jutro test,jak @ się nierozkręci,i jak będą II kreseczki to szypko bierz luteine na podtrzymanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka3 MASAKRA ten zabieg. No tak zrobię, z tym testem, choć wiem że to @ rozkręca się jak co miesiąc. Wkurzyłam się na maxa, że wciąż mam te plamienia!!!! Myślałam, że biorąc Luteinę nie będę ich miała :-( No i też poczytałam, że z Clo jak 1 cykl się nie uda to 2 i 3 już też raczej lipa jest. Muszę pomału się na ten zabieg nastawiać. Wzięłam tą luteinę teraz, chyba nie zaszkodzi. Głupio zrobiłam, że jej rano nie wzięłam no ale myślałam, że to @ przylazła, którą czuję zresztą na km!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3 nie robiłam jeszcze żadnych badań bo dopiero zaczynam starania (moj trzeci cykl staran z testami owulacyjnymi) no teraz czekam na ten cholerny okres( wogole zauwazylam ze raz mam po 28-29 dniach okres a na drugi miesiac mam spozniony - moze cos z jednym jajnikiem/jajowodem) postanowilam ze w tym iesiacu ostatni raz sie starm i jak sie ne uda to w listopadzie ide do gin zrobic wszytskie badania. Kasika8303 trzymam kciuki zeby @ jednak nie przyszla:) aaa dziewczynyy mam jeszcze jedno pytanie - jak liczycie pierwszy dzien cyklu? od plamien czy jak sie okres rozkreci? Bo ja mam dzien lub dwa brązowe plamienia i dopiero ookres mi sie rozkreca i ne wiem czy juz od tych plamien liczyc jako pierwszy dzien @ czy dopiero jak sie rozkreci..... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi ja liczę, aż się rozkręci. Na Ovufriend jak zaznaczysz plamienie to nie kończy cyklu dopiero jak zaznaczę lekkie krwawienie to pojawia mi się nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie poddawaj sie kochana. Wiesz ze masx owulacje i bierzesz luteine bedzie dobrze zobaczysz. Może potrzebujesz paru cykli na wyrownanie ale zobaczysz ze zajdziesz. Luteine odstaw dopiero po porannym tescie wczesniej to moze byc ryzykowne bo moze jednak sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi ja też licze 1 dzień cyku jak już zaczynam normalnie krwawić,no ja sie staram już 2 lata bezskutecznie:-( Kasika8303, a gdzie będziesz miała robione hsg?ja sie też boje masakrycznie!!! wytargowałam u mojego gina jakieś tabletki przed zabiegiem,po których będe troche naćpana,ale ból bede czuła niestety,eh ,najgorsza ta niepewność:-( Amoże @ nie przyjdzie,życze ci tego! Dobranoc kobietki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat jestem na 100% pewna , że to plamienie przed @. Wzięłam luteinę teraz o 17 30 i drugą wezmę po 24. Kruszynka3 ja nie wiem nic o hsg. Mój gin powiedział, że jak do stycznia się nie uda to będziemy sprawdzać jajowody i tyle wiem. Dzięki dziewczyny za pomoc. Co ja bym bez Was zrobiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest taki zwyczaj ze sie pali swieczuszke w jakiejs intencji zspale jutro jedna za Was zeby sie Wam udalo:))) dlatego tu siedze jeszcze na forum bo tak bardzo Wam kibicuje:) mi zajelo 8 dlugich miesiecy zeby zajsc i piwiem wam szczerze najgorszemu wrogowi nie zycze zeby przechodzil przrz to co ja przeszlam przez ten okres. Jest to napewno ostatnia ciaza w moim zyciu nie wyobrazam sobie przechodzic przez to ponownie. Dobrze bedzie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika8303,bardzo mi przykro:-(,ale poczekaj jeszcze pare dni,moja znajoma robiła test w dzień spodziewanej miesiączki i wyszła jej I kreska,po paru dniach były II kreseczki,więc możę nic straconego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka tylko rano mam plamienia jak na @. Więc ten test bez totalnej wiary robiłam :-(. 19Aneczka91 miałam rano plamienie, które znowu ustało. Jest identycznie jak nie brałam luteiny, też miałam identyczne plamienia. Czuję się normalnie, rano miałam lekkie mdłości ( nie wyimaginowane) bo jeszcze do męża mówię, jakbym testu nie zrobiła i plamień nie miała to bym pomyślała, że to na ciążę. A poza tym to normalnie się czuję. Luteinę odstawiłam dziś bo tak miałam zrobić. Ale też widzę, że na mnie ona nie działa, bo plamienia są jak były. Lipa na maxa. Boję się strasznie, że naprawdę coś poważnego zemną jest i zamiast dziecka będę zmuszona kupić kota... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nawet tak nie myśl i nie mów Głuptasie ! nie możemy się załamywać to powinno nas motywować do walki i starań bo na pewno każdej nam się uda. Musi! Ale czujesz się jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Aneczka91 nie czuję się na @ w ogóle. Ale plamienia występują, więc zaraz nadejdzie. Pokładałam wielkie nadzieje w clo i luteinie, ale się nie udało, więc wychodzę z założenia, że to coś poważnego, skoro leki nic nie dały. Czekam do końca roku i w styczniu na badanie hsg trzeba będzie pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303,,a mnie sie wydaje że przyczyna jest inna u ciebie,mam identycznie,też clo,luteina,i plamienie nie ustało,nawet gin mi mówił że coś musi być na rzeczy:-( po hsg będziesz miała diagnoze,albo po laaparoskopii która jest jeszcze bardziej pewna,ja też czekam na te hsg,a mam na styczeń:-( trzymaj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Kruszynka3 dokładnie to powiedział lekarz. Dlatego karze mi brać clo 3 cykle i jak nic nie wyjdzie to w styczniu mam przyjść i będziemy udrażniać jajowody. Masakra, po tym monitoringu myślałam, że się uda. Tym bardziej, że gin był prawie pewien, po badaniu męża to już w ogóle. Wyczytałam, że po hsg to już tylko invitro :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiapoiu
ja sie dolaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie wmawiaj sobie już najgorszych scenariuszy. Udrożnisz jajowody i od razu zajdziesz skoro poza tym wszystko jest w porządku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×