Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość kingowa
karola serdecznie gratuluje, teraz uważajcie na siebie i niech dzidzia zdrowo rośnie, u mnie 11 tydzień i objawy wciąż mnie męcża, w sumie to można powiedzieć że brzuszek powoli zaczyna się zaokrąglać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz o dzisiejszą wizytę u lekarza? Pani dr powiedziała że nie muszę się martwić ale na wszelki wypadek dała skierowanie na badania i usg jamy brzusznej żeby wykluczyć czy jakaś bakteria się nie wdarła ale wspomniałam że planujemy z M dzidziusia to kazała mi sprawdzić w książeczce zdrowia dziecka czy przechodziłam i czy byłam szczepiona na choroby typu ospa, różyczka no i zapytałam mamę i wyszło że różyczki nie przechodziłam i się zmartwiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kruszynka3 jak jest druga kreska to jest wczesna ciąża, ja wiem z doświadczenia że jak nie ma ciązy to chociaż godzine byś czekał po testowaniu nic ci nie pokaże, jestem pewna że jak za 2 dni powrórzysz pokaże ci się wcześniej i wyrazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa,tak myslisz,powiedz mi jak testowałaś to po dużym upływie czasu nic niewidziałaś?bo ja sie tak denerwuje,masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czym prędzej pójdę i się zaszepię. Kruszynka mój nick na ovu to Mimi1991. Zaproś mnie bo nie mogę Cię znaleźć:( Kingowa nie marudź Dupko ;) ja też marzę o takich dolegliwościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka3 no jak jest 2 krecha to ciąża moja droga :-) Rób jutro rano test i od razu nam tu pisz :-) Oj dajcie mi wiarę laski :-) :-) 19Aneczka91 no ja chyba dziś zamówię Afrodytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja nie wiem czy dojdzie przed owulką więc wspomagam się testami a jak się nie uda w tym cyklu to też sobie zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Kruszynka3 trzymam kciuki za test :) czuje że będzie dobrze! może te twoje nastroje, spowodowane są ciążą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kruszyna,nie wiem dokładnie kiedy robiłaś test jak przed terminem @ czy w termin to ta druga kreseczka może pokazać się po czasie, jak nie ma ciązy to ci się nic ni pokaże puste pole, dopiero kilka dni po termnie wyskakuje szybciej, i jeszcze zależy też od czułości te czulsze 10 pokazują cześniej, ja u ciebie obstawima ciąże, jak poczytasz wyżej posty karoli to też miała dylemat bo kreseczka jasnutka a ciąża jest, zobaczysz za 2 dni jak powtórzysz wyjdzie ci szybciej i wyrazna aneczka a na różyczke to pewnie byłaś szczepiona bo dla dziewczynek jeszcze w szkole szczepienie było obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie zastanawiają te moje humorki,dzisiaj też ryczałm jak bóbr hihihi,dam jutro znać kobietki po porannym teściku a zrobie go pewnie o 5 rano bo tak wraca muj z pracy i miał mi kupić test po drodze,a test robiłam3 dni przed spodziewaną miesiączką,dzięki za wsparcie!!!!!!!!do jutra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kruszynka jak robiłaś tak wcześnie to co się dziwisz że jasna i po czasie zobaczysz jak powtórzysz w dzień @ twoje obawy się rozwieją, jesteś we wczesnej ciąży, Aneczka nie musisz się marwić bo byłas szczepiona na pewno, tak jak my wszystkie jeszcze w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa to kochana umierasz jak ja;) juz mam dosc. Dzisiaj poszlam na silownie troszeczkę się balam ale bylam ostrozna. Ja te mysle ze kruszyna to ciaza! Ale super:)) Karola strasznie sie ciesze:)) Zobaczycie dziewczyny ze teraz sie posypie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
niebieski kwiat ja staram się unikać ćwiczeń, chociaż wcześniej ćwiczyłam, bo mnie po wysiłku brzuch pobolewa, a na siłownie to bym sie na pewno nie odważyła, i przez to czuje sie zapyziała i ociężałą, jak człowiek ćwiczy to zupełnie inaczej się czuje, no ja sie poświęcam, jedynie spacery, objawy to te mdłości, nie zjem zle się czuje, zjem zle się czuje i dobija mnie poranne wstawanie, po południu jestem śpiąca, mam nadzieje że wkrótce przejdzie bo cięzko normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Gratulacje. Ja nadal @ nie mam juz 11 dzien sie spoznia:( trzy testy negatywne wiec dzis poszlam do lekarza - ciazy nie wykryl, kazal mi tydzien poczekac i jak @ nie przyjdzie to da mi leki na wywolanie. Co do staran to powiedzial ze do konca roku mamy probowac i jak sie nie uda to w styczniu badania i leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, mam do was takie pytanko i zagwostkę, może którąs będzie w stanie mi odpowiedzieć na moją wątpliwość? Od kilku cykli, w okresie płodnym (przed "owulacją", jeśli jest w danym cyklu) na mojej twarzy wyrastają ogromne "pryszcze" - zaznaczam, że jestem po 30-stce. Są to boląco-swędzące wypryski, w okolicy podbródka i boków twarzy oraz na czole.Takie same objawy mam też przed @, z tym, że wtedy jest ich więcej na większej powierzchni twarzy i dekoltu. Zapewne ma to związek z hormonami, ale żeby były takie same w okresie płodnym i przed @ to chyba nie jest normalne? Co o tym myślicie? To jakieś niepokojące zaburzenia, mające wpływ na problemy z zajściem? Zapomniałam zapytać moją ginkę, bo w sumie to całkiem o tym zapomniałam w ferworze innych, "ważniejszych" pytań... Może macie podobnie? Plis, czekać na wasze opinie i spostrzeżenia... Mam nadzieję, że zbliża się moja owulka (i że wogóle przyjdzie w tym miesiącu). Tempka zaczyna fikać, choć testy nadal "-"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak,zrobiłam test rano i znowu po 20 min,pojawił sie cień,poszłam zrobić bete,wynik będe miała wieczorem , ehh coś mi sie to nie podoba,w nocy niespałam,jajniki mnie pobolewały,już sama niewiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka rzeczywiscie dziwne ale mam nadzieje ze to tylko dlatego ze tak wczesnie zrobilas i ze beta wykarze ciaze:) melula ja mialam zawsze wiecej syfkow przed olwulacja ale nie az tak bardzo tak tylko troszke ale przed okresem wtedy juz nie mialam.a badalas sobie hormony dokladnie? kingowa:) no ja dopiero zaczynam z silownia spowrotem. mjam program siklowy na kazdy trymestr ustalony przez osobista trenerke z ktora pracowalam i ktorej ufam i robilam ten program w poprzedniej ciazy, to nie sa mocne cwiczenia bardziej lekkikie ciezary i wiecej powtorzen:) ale nie zamierzam latac jak wczesniej 5 dni w tygodniu tylko 2-3 max:) z tego co wiem nie moze przekraczac tentno 140 i mam taki pasek pod biust z zegarkiem co mi pokazuje tentno:0 wszystyko pod katrola hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony? mowa o testosteronie i wspólnikach (?????). tak, miałam robione, jakiś czas temu... wszystko ok... zapytam w listopadzie, na wizycie u ginki! u mnie dziś 16dc... owulka była czy też nie, od jutra duphaston w działaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula mnie wysypuje przed @ tylko. Pierwsze słyszę aby wysypywało na owu, ale każdy organizm jest inny :-). Także nie pomogę. No to trzymamy teraz kciuki jak Ty po owulce już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, dzisiaj póki co od rana do południa, bolało mnie podbrzusze i do tego tak ciągnęło w dół jak przy miesiączce, nigdy wcześniej tego nie zauważałam czy to może być nadchodząca owu? Bo ja się zastanawiam czy w ogóle będę miała owulkę bo i śluzu jako takiego nie ma trochę szyjka mi się chyba opuściła... któraś z Was miała coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test owu wyszedł pozytywny gruba mocno czerwona krecha w polu testowym. Przytulanko było jutro powtórka i wierzę że się uda. Musi :) całuski Foremki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kruszynka3 jak tam wynik bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula81,wyniku wczoraj niebyło!,za godzine mam iść do przychodni i ma już być,jak ja sie boje masakra,jak nigdy w życiu;-( dam znać,trzymaj kciuki kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×