Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość mama na kafe
To wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dominka,mieszkam na 3 piętrze ;-) jak 2 razy zejde w ciągu dnia to góra,bo mnie w kroczu kłuje,i zadyszki dostaję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A to dziwnie bo kolezanki lekarz dal skierowanie do szpitala jak termin miala no na wywolanie to masakra a to jak sama jestes w domu to nie boisz sie teraz ze sie zacznie. Ja dzis przesadzilam z sprzataniem az boli mnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
A no widzisz fasolka,co szpital to inne reguły zobaczymy jak to będzie no ja niestety sama w domu od 18 do 6 rano bo mąż ma cały czas nocki i tylko w sobote wolne ma w nocy :-( do pracy ma 5 min drogi no i jesteśmy cały czas na telefonie,także niejest żle :-) narobiłaś się biedna no mnie też wszystko boli jak się przerobie a najlepsze jest to że ja nie usiedze na miejscu te hormony heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mi szwagierka mowila zebym podlogi na kolanach myla musisz duzo chodzic i porod szybki tak jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja juz po usg mala wazy 1900kg :-) ale zle wyniki moczu mi wyszly jakas masc mi przepisal zapalenie pecherza moczowego . No to fajnie ze masz do meza blizko:-) a pszczolka dostalas cos takiego jak plan porodu ? Bo ja dzis dostalam musze to wypelnic i dac na nastepnej wizycie lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
E juz prawie 2 kg a teraz najwiecej dzieciak przybierze domi w 36tyg wazyl 3400 a urodzil sie w 40t3d i wazyl 4380:-) :-) wiec jeszcze nabierze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fsolka,nie dostałam planu porodu u nas niedają,o tu juz ładnie Córeczka waży,no teraz to będzie szybko przybierać :-) dominka dzisiaj i obiad zrobiłam,poodkurzałam,pomyłam podłogi i nic :-( boli mnie krocze jak wstaje czy chodze jakby mnie ktoś skopał,wczoraj była pełnia i mały tak mi dawał w kość od 10 do 2 rano szalał w brzuchu heheh wogóle wieczorami jest aktywny a wdzień raczej spi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Tez tak mialam w nocy wariat a w dzien spi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama na kafe to kolos ci sie urodzil oj taki ciezki byl to sporo wazyl. No ja musze ten plan porodu wypisac a wy tez milyscie bakterie w moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,pij duzo wody najlepiej z wyciśniętą cytryną,soki żurawinowe działają w tym wypadku w 100% możesz śmiało pić najlepsze są w aptece,sama raz miałam zapalenie pęcherza i piłam :-) podmywaj się lactacyd,i mozesz łykać śmiało lacibios femina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczolka a Ty dalej w domu miloszkowi dobrze w brzuszku u mamy:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no będe musiała a lekarz jakąś maść mi przepisał tylko jedna aplikacja a cena masakra 50zł no mam żel do higieny intymnej ale bede musiała zmienić troszke się boje bo to niebezpieczne może być tak w internecie wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
My kobiety mamy przerabane hehe:-) fasolka mam nadzieje ze szybko przejdzie macie dziewczyny fcb?? Jak tak to jak chcecie to mozecie mnie zaprosic wysle linka do mojego fcb na poczte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej laseczki! dominka no my dalej w dwupacku heheheh śmiałam się do fasolki że jeszcze troche i urodzimy razem ;-) nosz kurde niechce i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Korzystaj dopuki mozesz . Jak masz meza i dziecko to niema ze boli Domi wsalo 5 rano maz w pracy domi spi 2 razy po 30 min przez dzien i wlasnie terazplacze wogole nie moze zasnac maz jest zmeczony niewiem czy pojde spac chyba kolejna dniowke pociagne.wiec korzystajcie z blogiej ciszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No a ja to spioch jestem :-) takze nie wiem jak to puzniej bedzie no moze wiesz tak jak pisalas kolo 20czerwca urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Pszczolka dzis wyczytalam ze sex pod koniec ciazy moze przyspieszyc porod i ponoc sperma tam rozmiekcza szyjke :-) takze mozesz wyprobowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka heheh prubowałam ale bez wytrysku ;-) mąż mnie przękraca że jak przyjdzie z pracy żeby działać heheh a mnie na samą myśl zgina z bólu bo strasznie mnie boli jakby mnie ktoś zaszył od środka masakra jednym słowem :-( ale chyba zacisne zęby ;-) wogóle to czop mi chyba odchodzi bo mam mase śluzu że się tak wyraże jak gili z nosa,przepraszam za tak dosłowne określenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Oj bidulko no jak bol sprawia to lepiej sexik sobie darowac no tez mnie boli takze niestety a to moze juz lada chwila i sie zacznie a to nie chciala bys juz do szpitala isc ?napewno by cie przyjeli a ja ten plan porodu dostalam a takie pytania dziwne jak rodzic bym chciala w jakiej pozycji no i w kilku zdaniach mam opisac jak ma wygladac pierwszy kontakt z dzieckiem dziwne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Wizyte mam 23 czerwca u swojego gina i on mnie skieruje do szpitala na wywołanie jak do 20 nnieurodze,lezałam w sumie 3 razy w szpitalu i dobrze jest dzień lub dwa a potem tęskno,zobaczymy jak to bedzie może coś ruszy w tym tygodniu ;-) brzuch mi opadł bo widze i czuje bo znaczie lepiej mi się oddycha,wiesz co że prawie codziennie tarabani do mnie teściowa jak się czuje itd juz mnie tak to denerwuje! albo znajomi urodziłaś? kiedy urodzisz? bo ja jasnowidz jestem heheh nerwy mi puszczają coś czuje że będe zazdrosna o małego ;-) co do współżycia to całą ciąże celibat mieliśmy tak bardzo się bałam o maleństwo po tak długich staraniach a teraz to jest tak bolesne że na samą myśl to mi niedobrze,najlepsze jest to że podczas porodu sprawdzją rozwarcie i masują szyjkę,koleżanka mi mówiła że skórcze ją tak niebolały jak te badania :-( fasolka a jak twoa niunia daje się we znaki? rano czy wieczorkiem bardziej aktywna? dominka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
To chodzi o to e zyczysz sobie po uodzeniu kontakt skora do skory no my juz na nowym mieszkaniu jest super:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Chetnie Ci podpowiem jak nie bedziesz rozumiala jakiego pytania bo tez pisalam plan porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
aha o to chodziło:) dziękuje:) no mnie mi się dzidzia w żebra wciska :) no aktywniejsza jest wieczorkiem ale daje mi spać narazie :) no takie pytania denerwują a jeszcze sama się stresujesz kiedy to będzie a to teściowa codziennie u was? pewnie już na emeryturze? no mnie też wkuża jak już tam plany snuje i chrzesną wybiera na wszystko zna odp ehhh no ja przecież z mała narazie nie puszcze na spacer a zazdrość wydaje mi się normalna :) a ja ostatnio byłam u koleżanki to widziałam zdjęcia z szpitala tyle osób miała na odwiedzinach na porodówce to se myśle czy zemną coś nie tak jak tylko chce by mąż był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Cześć laseczki,co porabiacie? ja nadal w dwupaku :-( coś te moje dziecie się do mnie nieśpieszy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Co tam dziewczyny:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A pewnie boli cie wszystko ? No juz nie dlugo ale wyliczony termin mialas na 13czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka z usg na 13 czerwca a z om na 20,boli boli wczoraj w nocy o 2 nad ranem tak jakby coś się rozkręcało bóle z brzucha i z krzyża niewspomne o kłuciu w pęcherzu,ale rozeszło się po kościach ;-( cały czas mnie boli krocze jak chodze czy leże jakby mnie ktoś skopał a postępó niewidać ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak miałaś takie bóle w nocy mogłaś jechać do szpitala ja bym spanikowała aż boje się co mnie czeka no wykończysz się jak tak cały czas masz a może zadzwoń do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja niedalam rady isc ale tez mi przeszlo w nad ranem wody odeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×