Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
No ja też bym jadłą i jadła ;-) mama dominka po tobie wogóle niewidać na zdjęciu że tyle przytyłaśw czasie ciąży,szczuplutka jesteś! a ja chora katar,gardło zawalone,całą noc niespałam kupiłam prenalen syrop i nic mi niepomaga :-( zrobiłam swoją miksturę,i pije dużo soku malinowego ehhhh jak nie urok to sraczka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum verde chyba mozesz bo domi to mial jak mial 3 mies ja koncze infekcje gardla masc wygrzewajaca na szyje i szalik i tak po domu chodzilam i czosnek pogryz i popic herbata i powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak ta nowa kafeteria mnie denerwuje za kazdym razem musze sie logowac..i dodaje posty z opuznieniem napisalam drugi raz o tej przeprowadzce bo tamtego postu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A to juz do nowo wybudowanego domku sie wprowadzacie? Wlasnie czuje caly czas gloda a jesc mi sie nie chce owoce byn jadla szczegolnie nektarynki :-) pszczolka kuruj sie:-) zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Cześć mamusie! ja już lepiej :-) aż chce się żyć! mama domina,to sasiedzi w dalszym ciągu dawali się we znaki? a to dziady! u mnie w bloku też jest jeden taki p***b,wszyscy niezwracają na niego uwagi,chory facet i tyle ehhhh brak słów! Ja mam dziś wizyte o 16 no zobaczymy co powie gin,rano mnie złapał paraliżujący ból brzucha włącznie z nerkami,masakra :-( tak jęczałam z bólu że obudziłam męża i przyleciał do pokoju heheh kotku rodzisz? z torbą do szpitala hehehh,tak mnie rozbawił że mnie ten ból jakoś puścił heheh do tej pory się smieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Do dobrze ze juz lepiej:-) no bo niecale dwa tyg ci zostaly:-) a ja wczoraj na rodzinnym obiadku bylam u tesciow az wysiedziec juz nie moglam a najgozej te gadanie jedz to tam to bo za dwuch trzeba ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Jak tam u was ? U nas taka brzydka pogoda tylko by sie spalo:-) dzis szafke zamowilam do pokoiku dzieciecego:-) i pieluszki ciekawi mnie w tesco byly nr 2 az 44sztuki za 6zl cena mnie skusila w domku otwozylam je i wydaja sie dobre a myslalam ze takie byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No hej fasolka,ja już po wizycie,muj klocek waży już uwaga! 3200 normalnie jestem w szoku w ciągu 2 tygodni przybrał 0,5 kg zaczynam się martwić heheh,ja już prawie wyleczona,czuje się dobrze,mały się wierci,ale to przez muzyczke bo sobie załączyłam i leze w wannie,czuje się jak w niebie, przepływy,łozysko,ok jajeczka na miejscu ;-) i jak zwykle podparty ręką,kupiłam truskawki dzisiaj ale kwaskowe są i chyba poleje czekoladą dla osłody,a to szafe będziesz miała to super bedziesz mogła poukładać rzeczy księżniczki w niej,pieluszki się opłacało,kurcze żebym miała bliżej a mam chyba jakieś 50km najbliżej do tesco to bym też wzieła,a jak ty się wogóle czujesz i kiedy masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
To juz fajna wage ma:-) ponoc chlopczyki wieksze sie rodza zawsze tak slyszalam:-) ja wizyte mam na 14czerwca ciekawe ile moja wazyc bedzie:-) a czuje sie nawed dobrze oprucz bolacego pecherza tylko do toalety chodze a przed snem to wczoraj z 4razy . Szafe taka bez pulek no bo nie mialam bym gdzie ubranek poukladac a z ciekawosci kupilam za 6zl heh zobaczymy czy sie sprawdza:-) a to wczoraj moja tak sie ulozyla ze na boku spac nie moglam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A jak sie nazywaja albo co trzeba wpisac w neta zeby w grafice byly to powiem ci czy dobre czy nie bo pieluszki w tesco akurat sprawdzalam:-) :-) to ja mama domina niechce mi sie logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka, a to masz wizyte, dzień po moim terminie porodu :-) mi też niewygodnie spać,mało miejsca mają i się rozpychają maluszki, z sikaniem też latam ,siąde wydusze pare kropelek i tyle heheh dziecko uciska na pęcherz,to w którym tygodniu jesteś już? no rośnie mi klocek heheh,coś czuje że w te najmniejsze ubranka niewejdzie heheheh no zobaczymy... twoja malutka tez ma tak często czkawke? no muj to zachłanny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wiecej sie rozpycha:-) a czkawki nie wyczulam jeszcze:-) a no faktycznie po twoim terminie juz w szpitalu pewnie bedziesz. U mnie 31tydz a no moze odrazu 62 rozmiar ci sie przyda ale pewnie wejdzie w ten 56 :-) na pieluszkach pisze tylko baby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja uzywam baby love tesco a jaki kolor opaowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Takie zolte opakowanie. Dzis mnie tak podbrzusze boli ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,a napina ci się brzuch i bóle jak na okres? to skurcze przepowiadające,macica ćwiczy, albo więzadła się rozciągają mi tak własnie się zaczeło po 30 tyg,poleż sobie na lewym boku poduchę miedzy nogi ,mi pomagało i pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No tak chodzby na okres polezalam sobie i mi przeszlo:-) szukam jakiegos fajnego przepisu na ciacho z rabarbarem:-) takiego smaczka mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka, w necie pełno przepisów,ja uwielbiam drożdzowe mojej babci na swojskich produktach z rabarbarem mmmmm ale mi smaka narobiłaś,musze się chyba do niej wybrać to zrobimy, a ja się poduczę hehe,jutro przyjeżdża limuzyna mojego maluszka i leżaczek,pościel do wózka dzisiaj wyprałam bo śmierdziała mi taką nowością,jutro poukładam w wózeczku,no i w końcu spakowałam już nas oboje do szpitala od a do z :-) dobrze że ci przeszło my kobiety to się nacierpimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no własnie szukałam w internecie:) miałam bym smaka na kruche ciasto ale jakoś mi nigdy nie wychodzi . A leżaczek kupiliście czy macie od kogoś no ja myślałam że już dawno spakowana jesteś:) no ja zacznam pranie ubranek:) nie wiadomo kiedy szafka bedzie no my się nacierpimy:) a teściowej Twojej imie się dla maluszka podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Wiesz co,spakowana byłam na pół gwizdka,dzisiaj to już spakowałam konkretnie nas oboje heheh jeżeli chodzi o teściówke to wiem że jej ukochanego starszego synusia córeczka ma na imie klementynka i jej się niewidzi,ale udaje przed nimi że jest ok, niby nasz Miłoszek jej się podoba ale jak jest naprawde tego niewiem i nie ufam jej! zrobiła się bardzo nadgorliwa, conajmniej raz w tygodniu tarabani telefonem jak się czuje itd,nie kupili puki co nic dla małego wszystko my prawie sami no oprucz wózka bo od mojej mamy i taty łóżeczko,reszte my sami,ja tylko słysze jak teściówka narzeka a że pieniędzy niemają heheh śmiechu warte ale to dobrze ja mam satysfakcje,niedam sobie na głowe wejść! A u ciebie jak się sprawy mają z teścióweczką :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
leżaczek z fisher price odkupujemy od kuzynki męża za 120zł nic niezniszczony,warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No teraz dzwoni co chwile do ciebie a co jak maluszek juz z wami bedzie to pewnie czesciej bedzie dzwonic:-) no tesciowa na luzeczko chce nam zasponsorowac no na niedzielnym obiadku to tez nadgordliwa byla a wkuza mnie to ze jakies stare klamoty z szopy wyciaga po dziecku od kuzynki meza i nam jakies do chrztu pokazuje ehh masakra a to stare wszystko narazie o tym swoim wozku nic nie gada ale az sie boje ze czesciej wpadac do nas bedzie. No oplacal sie lezaczek tez mamy z tej firmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Cześć mamuśki! ja dzisiaj miałam ciężką noc,bóle jak na okres i całą noc sie turlałam po łóżku heheh, fasolka no właśnie też mam nadzieje że moja najdroższa teściówka niebędzie mnie często nawiedzać,a jak zacznie ze swoimi radami to już wogóle bede miała nerwa na nią!!!,co u awas? ja posprzątałam,obiad mam zrobiony,czekam na koleżankę bo ma przyjść na kawke do mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Pszczolka ty to jestes zamiast odpoczywasz to sprzatasz ja bym sie przerazila taka noca bo nie widzialam bym czy juz do szpitala sie nie kierowac . Ja dzis ciacho upieklam z rabarbarem :-) pol wszamalam:-) a do szpiala ile biezeaz tych duzych podpasek 2 paczki a i te majty jednorazowe coz takie tesciowe sa ale bym zwrocila uwage gdy cos wkuzac mnie juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,muj m się śmieje że mam ADHD heheh mam takiego pałera od miesiąca,sama siebie niepoznaje chyba te hormony ;-) ciacho upichciłaś widze ale bym zjadała heheh ja wogóle uwielbiam rabarbar z cukrem na surowo, bóle się odzywają ale niechce się nakręcać bo jak na złosć nic się niedzieje no ja swojej też nosa utre jak mnie wnerwi a co ! niema to tamto przyjechała limuzyna syneczka,włozyłam pościel wypraną i wyprasowaną i stoi w pokoiku koło łóżeczka,póżniej wrzuce zdjęcie na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Niechce Cie denerwowac ale tak sie dzieje przed porodem:-) :-) :-) ja przed porodem mialam palera a po porodzie staralam sie wszystko porobic i spalamz domim on malo spal niestety. A czas tak . Leci nie lubie spac sama maz sie na drugie lozko przeniosl bo wygrzewa sie a niechce zeby nas zarazil w nocy na slowacje jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja dzisiaj ubranek czesc popralam duzo tego:-) a teraz sobie odpoczywam uporczywy bol zebra ehh no ja dzis tez sie nasprzstalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ja bym chciała już rodzić,heheh chyba coś w tym jest syndrom wicia gniazda heheh,no upart ten muj mały niesłucha! fasolka ja nielubie prasować ale jak prasuje dla maluszka to jestem taka szczęśliwa,podekscytowana heheh,mama domina a twój mąż do pracy jedzie na Słowacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×