Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość mama na kafe
Juz pojechal kurde niechce zeby tyle pracoal ale jutro ma wrocic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No jutro prasowanko mnie czeka:-) tez nie lubie ale takie malenkie ubranka to az mam checi :-) no juz niedlugo Miloszek bedzie z wami ja do 10 sierpnia musze czekac:-) a cos mam przeczucie ze kolo 15 sie urodzi:-) moze w meza urodzinki fajnie by bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja juz powoli poskladane mam czesc ubranek:-) a tak mala sie rozpycha az wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Domis ma 2 zabki i strasznie gryzie sutki mnie okropnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wczoraj posty sie nie chcialy dodawac pszczolka jak tam??fasolka tak to jest trzeba czekac ale jeszce zatesknisz ktorejs nocy za tym spokojem :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no napewno :) upał u nas dziś taki nie mam pomysłu co by robić podieczór. A Dominik ile już ma mies? może przezuc się na karmienie z butelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No cześć dziewczynki! u mnie w porządku,mały idzie w zaparte no niechce wyjśc i koniec!,zostało 6 dni to terminu ;-) mam cykora codziennie wieczorami mam lekkie bóle jak na okres,wszystko gotowe ,torba w gotowosci i fotelik do szpitala, a tu dupa blada u nas też bardzo gorąco,chyba pojedziemy nad morze i na lody bo niechce mi się siedzieć w domu, widze że dominek już ma ząbki? jak znosi ząbkowanie? fasolka no sprawia radość prasowania tych malusich ubranek,córcia ci się rozkreca w brzuszku widze ;-) no muj mnie też nieszczędzi szczególnie w nocy ma napady rozrabiania a ja jęcze heheh,pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ale ci zazdroszcze tez bym chciala nad morze:-) fajnie sie masz pewnie z maluszkiem czesto bedziecie przebywac na plazy:-) jeszcze kilka dni czasem sie slyszy ze pierwsze dzieci rodza sie ciut poterminie rzycze wytrwalosci:-) a ja wlasnie pieke ciacho z rabarbarem i truskawkami:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Marudzi troszke o 8miesiecy bedzie mial 11 czerwca:-) maz wrocil i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ciasto z rabarbarem i truskawkami mmmm pozielisz sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Z mila checia sie podziele:-) oj ja juz mam powyzej uszu tesciowki nie cierpie jak ktos nazuca czyjes zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Hej mamusie,moja ukochana teściowa odwiedziła mnie niespodziewanie z teściem o 9 rano! byłam padnięta bo mały niedał mi zasnąć w nocy tak szalał,otworzyłam drzwi niewyspana,rozczochrana z garami w zlewie ;-) ehhh ale byłam zła! ja mojemu meżowi mówiłam że jak ona mnie zacznie pouczać to ja jej powiem pare słówek,miała swoje wychowała,a to niejest średniowiecze że młode matki niewiedzą jak postępować z dzieckiem a powiem że wręcz przeciwnie moim zdaniem są bardziej oczytane :-) a ja dalej w dwupacku,chyba przenosze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
o nie najgorzej nie zapowiedziane wizyty a już cię poucza? to bliziutko do siebie macie . No a wiesz co mnie wkuza że teściowa nie zapyta się np czy to chcecie tylko wy wezniecie to tam to a ja nie lubie jak mi się coś narzuca a mi się chce smiać z tych rzeczy jakąś ostatnią poduszke pokazała że moge do wuzka mieć taką białą z falbanami i mówi że tak nosili a ja se myśle no kiedy ponad 20 lat temu chyba masakra a już mówiłaś że po porodzie że wy zadzwonicie zaprosic bo wiesz jak nie zapowiedzianie wam się wbiją odrazu po szpitalu też musze to zaznaczyć u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,heeeh oi teraz jak byli to się czuli skrępowani,chyba wyczuli że nie byłam zadowolona z ich wizyty i słusznie,moja prubwała coś o statnio o ubieraniu noworodka ale ja odrazu zaznaczyłąm że ja niebęde małego ubierać ja na syberii heheh to siedziała cicho! ale podejrzewam że do swojej siostruni i tak bedzie mnie kretykowała a ja mam to gdzieś,no twoja niepowinna tak nażucać bo wy mozecie mieć inny gust i niemusi wam się podobać to co ona daje ehhh niedomyślne te teściowe,my młode matki byśmy chciały swojej prywatności a nie pouczania ja to jestem na tym punkcie przeczulona,muj mąż mówi że on odrazu wyznaczy granice i bardzo dobrze,ojeja się rozpisałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No moj to by sie nie odezwal ale ja sobie nie pozwole na pouczenia my wkoncu lepiej wiemy co bedzie dobre dla naszego maluszka. A pszczolka jak sie czujesz? Juz w piatek idziesz do szpitala np nawed jak nie bedziesz jeszcze czula ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fasolka,masz rację jestem tego samego zdania :-) no ja kiepsko się czuje krocze mnie boli jakbym miała zakwasy,szczególnie jak chodzę czy się przewracam,wogóle ciężko mi już,mały niedaje mi spać w nocy tak się wierci ;-) bóle co noc jak na okres ale pewnie dlatego że szyjka się skraca bo ostatnio mówił jak mnie badał,ogólnie to już bym chciała urodzić ... a zdrugiej strony mam pietra heheh :-) Fasolka a ty jak się czujesz? jak znosisz upały? mama domina odbiór! gdzie ty się podziewasz? pszczólka13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No tak sobie bo cieplo jest a jutro jeszcze mam dentyste ehhh no u ciebie to juz w tym tygodniu nie przemeczaj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jestem jestem Bylam u kolezanki teraz bede rzadko w sobote przeprowadzka wiec musze pomalu sie pakowac:-) :-) pszczolka kiedy ty wkoncu urodzisz niemoge sie doczekac wiesci:-) :-) :-) a krocze hmm mnie zaczelo bolec pare dni przed poodem musisz byc czujna na wody plodowe polecam paseczki lakmusowe:-) mama domina to moj nick nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
I jak tam mamusie:-) :-) no ja dzis moge sprzatac co chwile:-) szawka dla maluszka juz sie montuje:-) :-) a jaki polecicie zazypke dla noworodka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Make ziemniaczana albo puder alantan. A z kremow dermatologiczna baza z tlenkiem cynku jest bardzo dobra przed ochrona na odparzenia u dzidziusia:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jak sie fasolka czujesz ciekawe czy cos wzielo pszczolke:-) :-) :-) powiem tyle ze ta kafe jest glupia przedtem zalogowana bylam a teraz przy kazdym wpisie musze sie logowac dlatego zmienilam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Cześć kochane! no mnie narazie nic niebierze :-( dalej jesteśmy w dwupacku heheh jak tak dalej będzie to fasolka urodzimy razem ;-) no ja mam ten puder,ale dominka ma rację z tą mąką ziemniaczaną ponoć się najlepiej sprawdza a na poważniejsze odparzenia sudocrem,u nas było bardzo goraco ale się ciut ochłodziło i pada deszczyk jest bardzo przyjemnie :-) co u was laski? jaką macie pogode? jak dzidziusie? fasolka to szafeczka się składa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No jestes pszczolka a juz myslalam ze na porodowce jestes:-) u nas upal nadal tak goraco a juz szafa stoi:-) i czesc ubranek poukladanych:-) no to lepiej jakas zasypke wziasc na porodowe wkoncu zakupilam pizamke juz do szpitala :-) bo lepiej taka zwyka jedna i do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No ja mam też kreację do szpitala zakupioną heheh poszłam z mężem na balkon wypić kawke i siadłam na rozkładany fotel który pękł a ja wklesłam się do środka ,mąż mnie wyciagał 5 minut bo tak się zakleszczyłąm ale mieliśmy ubaw po pachy a już niewspomne o sasiadach bo byli w oknie ;-) przynajmniej było wesoło :-) fasolka a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pja tez myslalam ze sudokrem a. Tu nie ta masc jest na wszystko i tania duze pudelko 7zl:-) chce sie z wami dzielic doswiadczeniem a nie pouczac :-) :-) :-) u mnie domi urodzil sie w 40t i 3d. Dzis ma rowne 8 msc skonczone:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dominka,powiedz mi a ty termin porodu miałaś ustalony od 1 dnia ostatniej miesiączki czy na podstawie usg? bo widzisz ja doszłam dzisiaj że termin na samym początku wychodził mi na 20 czerwca póżniej z usg stwierdził że jednak 13 czerwiec/ ale 20 wydaje mi się bardziej wiarygodny :-) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Z miesiaczki mialam na 8 pazdziernika z usg na 12 ale i tak jak licza przy porodzie w ktorym tyg rodzisz biora pod uwage date z karty ciazowej chlopcy lubia po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no musiało być smiesznie z tym fotelem:) no ja nawed dobrze się czuje jutro ide na usg ja mam termin wyliczony z terminem miesiączki nie usg pewnie ten ostatni czas ciąży jest męczący a ty jutro do szpitala już idziesz? u nas dziś już chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Oj było wesoło!fasolka wizyte mam wyznaczoną na 23 czerwca,choć muj gin twierdzi że do tego czasu napewno urodze,mam nadzieje bo wywołyywany poród na okscytocynie jest bardziej bolesny :-( jeżeli coś się bedzie działo niepokojacego to odrazu na szpital,i obserwować ruchy oczywiście,zauważyłam że od 2 tygodni latam czesto do kibelka heheh takiej przemiany dostałam jak nigdy :-) no chciałabym 13, jutro urodzić bo mąż ma 31 urodziny i mamy cały czas nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz duzo schodow???jak tak to chodz gora dol heh i odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×