Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
Dzwoniłam,narazie mam czekać jak będzie sie coś niepokojącego działo to wtedy jechać do szpitala,takie bóle uznał za normalne mam obserwować siebie i zwracać uwagę na ruchy także fasolka narazie poprostu musze czekać , ja już bym chciała mieć to za sobą ale cóż zrobić jak dzidziuś uparty heheh a jak ty się wogóle czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Dominka dajesz nadzieję ;-) że może coś się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja az sie boje jak u mnie bedzie no to niestety musisz byc cierpliwa ja to wogole nie umiem siedziec w jednym miejscu tak pod tez zebra wchodzi a tak to troszke senna jestem wczoraj zakupilam w rossmanie pieluszki i zalozylam tam karte rabatowa na artykuly dla dzieci:-) fajna karta dla kobiet w ciazy i matek do 36ms maluszka no trzymam kciuki za ciebie by wszystko bylo wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,dziękuje :-) jak tylko coś się zacznie to wam napisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No mam nadzieje ze napiszesz:-) wysle wam puzniej zdj sypialni w nowym mieszkaniu musze dobrac kolor wiec mysle ze pomozecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Zalukacie na poczte??wyslalam wam zdj mieszkania noi sypialni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja pomoge :) ja sypialnie to w kolorku czerwonym mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Przytulne te wasze nowe gniazdko,a co najważniejsze że niebędziecie się męczyć z wrednymi sasiadami ;-) a nie myślałaś o dwóch kolorkach w sypialni? ja miałam kiedyś w salonie grejfrutowo-żółty gustuje w słonecznych kolorkach on ożywia wnętrza,albo turkus-szary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Niewiem jak sie to nazywa na stale zamontowany dywanik jest i ok ma kolr bezu rolety sa pomaranczowe a plutki w drugiej czesci salonu sa brazowe i tu byl zolty kolor ale ktos tu miszkal wczesniej i strasznie zaniedbal to trosze sprzatanie zajelo:-) wlasnie myslalam o dwuch kolorach tylko teraz musze kolor ustalic jak domi sie obudzi idziemy na zakupy musze jakies ciasto na zimno zrobic i cos na jutro na obiad zrobic a dzis wlasnie mysle jutro dawid chce spagetti a co wy macie na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Raczej mialam inne wyobrazenie wykladziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ja mam dzisiaj młode ziemniaczki z koperkiem kurczak pieczony i buraczki zasmażane,na jutro zamarynowałam karkóweczke w przyprawach to sobie przejdzie przyprawami,a na wieczór robimy grila i szaszłyczki,także rozpusta bo pózniej dieta mnie czeka heheh no powiem ci dwa kolorki się super prezentują na ścianie ja miałam i mi się bardzo podobało,teraz mam tapety z dekorami ale zmywalne można smiało myć,narobiłaś mi chęci na ciasto ale mi się niechce zrobić mam truskawki i bitą śmietanę za to ;-) fasolka jak tam? co pichcisz? muj ma dzisiaj wolne także super wieczorek się zapowiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dla meza mam pierogi zamrozone z truskawkami bo wczoraj nie jadl bo dlugo pracowal i szef im kupil jedzenie. Dziss zrobie makaron z sosem truskawkowym ja puzno gotuje bo nielubie sama jesc:-) a na jutro dawid chce spagetti to bedzie mial pszczolka zrobie Ci zdj ciasta na zimno jak zrobie:-) :-) ale niewiem o ktorej bo maly marudzi jeszcze w dodatku pralka nie dziala wieczorem pralam i bylo ok a dzis sie niewlaczy dopiero rok ma wiec gwarancja jest.Doszly Ci jakies objawy a ty fasolka jak sie czujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Zalukacie na poczte bo chce zapytac co sadzicie o tym prezencie na dzien ojca.a moze miloszek czeka na to swieto:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja mam zly chumorek moze zle o mnie pomyslicie ale mam wrazenie ze jak dziecko sie urodzi to zmieni sie tzn mam odmienne zdania z mezem mam wrazenie ze wszyscy chca tylko bym urodzila a ja na bok maz tez gada ze na spacer z jego matka tak po 2 lub 3 tyg pozwoli zabrac a mnie az sciska no wogole jak bym sie nie liczyla a teraz tak podbrzusze boli smutno az

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka musisz sie na to przygotowac czasem az brakuje sil ja dzis docenilabym nawet pomoc wroga bo juz opadalam wszystko nie tak zeby ida iwgl mam czasem dosc. Ale moje malzenstwo sie zmienilo na lepsze jak jest domi niemowie ze bylo zle aale teraz mam pelna rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesć dziewczyny jestem w szpitalu,wczoraj od 18 skurcze co 4 minuty ale słabe, w szpitalu zrobili mi lewatywe i na blok porodowy skurcze się pojawiały ale mizerne 1,5 cm rozwarcia po badaniu przez gina myślałam że ściany pogryze! poleciała krew i skurcze się cofneły w tej chwili leże na patologii ciąży mam robione ktg mizerne i doplera zostaje w szpitalu bo mały ma skoki tętna raz wysokie raz za niskie i kontrola łożyska bo jest 3 stopień i zostałam bo obawiają się że może przestać funkcjonować a wiadomo co za tym idzie ;-( wczoraj trafiły mi się super położne i niech to szlak! nieurodziłam,mąż był zestresowany ja spokojna ale przestraszona heheh,fasolka niedaj się! matka dziecka ma do powiedzenia najwięcej :-) i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pszczółka trzymaj się dasz radę:)krew ci poleciała lub czop ci odszedł po badaniu u mnie tak było ja z 4cm rozwarcia chodziłam 2 dni i też miałam zbyt dojrzałe łożysko więc ok 5 dni byłam w szpitalu ogólnie urodziłam 12 dni po terminie już się bałam że czeka mnie cesarka ale samo się rozkręciło i szybko udało mi się urodzic.Wiem te badania są bolesne ale napewno dasz radę.Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale mnie wystraszylas trzymaj sie oby bylo wszystko w porzadku myślami razem z toba jestem takze bedzie dobrze dzieki za wsparcie i jak bedziesz miala sile i czas to zdaj relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli cię to pocieszy to jak mi odszedł czop o 20 to w nocy już urodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pszczolka ale juz bliziutko i Miloszek bedzie z wami:-) Napewno bedzie wszytko dobrze:-) :-) Trzymaj sie:-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ciekawe jak tam pszczolka i Miloszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No ja az sie o nich martwie moze juz urodzila:-) ja jeszcze branka piore:-) a jak tam dominik? I jak na nowym mieszkanku a samopoucie dzis nawed ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pralka mi sie zepsula a infolinia w poniedzialek czynna. A mam ja od sierpnia 2013. Musze reczne pranie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pralka mi sie zepsula a infolinia w poniedzialek czynna. A mam ja od sierpnia 2013. Musze reczne pranie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No to kurcze prawie nowa pralka a juz psuje sie masz na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
fajniutkie masz mieszkanko:) a to wynajmujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No mam na gwarancji. Tak wynajmujemy do tego jeszcze jeden pokoj i garderoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
oj to kicha z pralką . A to zaczynacie budowę domku? też mamy w planach ale koszt duży ziemie mamy ale trzeba zbierać na domek w polsce się nie zarobi tyle a w kredyty boje się wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×