Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość Basik52
Dziękuje dziewczynki jesteście kochane. Zbieram się w sobie i do przodu :) oczywiście z Wami :) :* Więc smutki na bok i działamy dalej:) miałam dzisiaj zrobić sobie wycieczkę rowerową ale taka pogoda brrrr no nic może jutro będzie ładniej. Jak Wam dzisiaj miną dzień?? co dobrego jadłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda była piękna potem przelotny deszczyk odświeżył powietrze kurde ja jakaś dziwna jestem ,bo nawet jak mogę to tych warzyw w sumie mało jem dopiero dziś to zauważyłam.Właśnie postanowiłam,że od 1go maja zaczynam III fazę czyli zostało mi jeszcze 12 dni fazy II zobaczymy z jaką wagą zacznę utrwalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorek gratuluje i zazdroszzce!:P u mnie jeszcze ho ho ja na sniadanko kanapka z serkiem. obiad ciut kurczaka a kolacja mleczko i kluseczki :P jutro staje na wage czy sie zalamie?:D jezdzilam dzis rowerem ah ten wiatr we wlosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie teraźniejsza waga jest już ok ,a co będzie dalej to zostawiam losowi .Ale faza utrwalenia będzie na pewno ,bo nie chcę żeby to co zgubiłam się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
Asiorek ja również gratuluję :) Pola92 u mnie też jeszcze ho ho ho ale miejmy nadzieję że szybko czas zleci i wejdziemy na III fazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam dużych sukcesów i małych rozmiarów (no i przede wszystkim widoku opadniętych kopar zawistnych bab)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
tak te opadnięte kopary będą najlepsze :) dzięki asiorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
hehe dokładnie no to za te piękne miny wypiję szklaneczkę wody :) zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Hehe... oby tak było! :D Ja muszę przyznać, że ostatnio mam jakieś dni kryzysowe, tak mi ciężko. Staram się jak tylko mogę.. ale potrzebuję jakiegoś mocnego kopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na wagę i spójrz ile ubyło to chyba będzie wystarczająca motywacja żeby tego nie zniweczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Właśnie problem polega na tym, że nie mam w domu wagi.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
to ja Ci przesyłam swoją pozytywną energię którą wczoraj dostałam :) załamanie załamaniem ale musimy sobie wyobrazić że już niedługo wakacje i chyba jakoś trzeba się pokazać :) a mówię ze swojego przykładu że nie ma co podjadać bo zostają tylko wyrzuty sumienia no i oczywiście większa waga, więc zbieramy się w sobie i do przodu :) głowa do góry:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dziękuję :* A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! co to za marudzenie!:D nadeszla wiekopomna chwila!:D jestem w polowie swojego odchudznia wlasnie:D kupilam nowy rower 15 km za mna w deszczu ooo:P teraz jem kolacje krem z brokulki mniami mniami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juz wiem dlaczego było mi tak trudno było mi trzymać sie zasad. dzis dostałam okres. na wadze stoi na 92 i coś. dzis nic niedozwolonego nie zjadłam i czuje sie super. padam z nóg bo dopiero wróciłam ze spaceru z dziecmi. nogi mi don tyła wchodzą. a ja mam nowa motywacje otóż 24 maja jedziemy na 3 dniowa impreze integracyjna i bedziemy tam tanczyc układ wiec musze wyglagac super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik52
witam wszystkie Dukaneczki w ten piękny sobotni dzień :) życzę miłego dnia i samych pyszności :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui25
Cześć. niedawno temu zaczełam diete. Nie wiem jaki jest wynik mojej diety, bo dopiero w poniedziałek będę sie wazyła. Akurat minie dwa tygodnie. O moim wyniku poinformuje Was w poniedziałek. Trzymajcie za mnie kciuki zeby było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Lui25 trzymamy kciuki... ;) Ja się zważę dopiero za ok. 1,5 tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui25
Zdesperowana! A kiedy zaczęłaś dietę?? U mnie dziś mija 13 dzień. Niby widac troszkę rezultat, ale okaże sie jak stanę na wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA TEZ MAM OKRES, i ja jak mam parcie na slodkie to jem twarog ze słodzikiem i aromatem jakim tam mam, albo robie czekolade ta z przepisu z kotem w kuchni, najlepsze przepisy są tam. i nie podjadam zadnych rzeczy, trzeba sobie twardo w glowie postanowic, ze ja tez mam pyszne jedzenie , ktore mnie nasyci. Nie kuscie się, bo rozregulujecie sobie organizm. Potem bedzie coraz trudniej schudnąc. Ja codziennie brzuszki, bo chce wymodelowac brzuch, reszta ciala juz jest w miare ok ;) powiem, ze jestem praawie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Lui25 u mnie dziś 33 dzień.. ale nie mam aktualnie wagi, więc ciężko mi powiedzieć, jak tam z ubytkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P ja dzis zaszalalam z szampanem :P i ciekawa jetsem czy to bd mialo wplyw na wage aby nie ta cholerna 9!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Dziewczyny, muszę się pochwalić. Właśnie byłam na zakupach w carrefurze... I miałam cały koszyk produktów Dukana, ale tak mnie kusiły chipsy i kręciłam się koło nich jakieś 10 min i już nawet miałam paczkę w ręce.. i w ostatniej chwili zmądrzałam i odłożyłam.. :P hehe.. udało mi się powstrzymać i jestem z siebie taka dumna :D W przeciwnym razie teraz bym pewnie siedziała załamana... Pola92.. a co to za okazja, że szampana piłaś? Spokojnie, 1,5 kg to Ci od razu nie podskoczy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na porannej kawie. u mnie warzywa od wczoraj ale tych warzyw jak kot napłakał. dzis musze sie postarac o jakies ciekawe menu. waga spada wiec jestem zadowolona, spadałaby szybciej gdyby nie moje podjadanie. no ale od kilku dni wróciłam na dobra droge i juz tak sie trzymam. trzymam kciuki za waszeważenie. życze słonecznej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana uwierz ze w moim organizmie jest to mozliwe,. ale powiem wam nie zaluje :D najwyzej miesiac bd dluzej na dukanie no zycie :D haha no z taka znajoma sie zachcialo w jej imieniny i poniosl nas szampan :D jutro stane na wage zobaczymy.. gratki ze niezjadlas chipsow mozesz zrobic Dukanowe ja dzis chyba zrobie sobie serek topiony :D udanego dnia Dukanki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola92 daj znać jutro jak z wagą ;) U mnie dziś samo białko.. Na razie jogurt z otrębami, budyń waniliowy i chuda szyneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam dziś same proteinki ale jestem chora i nie bardzo mam ochote jeść waga wskazywała dziś 57.3 więc nie jest źle a jak wasze postępy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×