Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość Zdesperowana!
Asiorek_88 to już bardzo blisko końca jesteś :) U mnie dobrze, jestem zadowolona. Ostatnio zero podjadania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana jestem z ciebie dumna. Mi lecą warzywa i dzis kurczak w sosie jogurtowo czosnkowym z brokułami. Teraz wypijam szklaneczkę wody i idę spać. Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no halo 4 dzien z warzywkami a u mnie? 0.5kg wiecej i wez czlowieku sie nie zalam jak mi w 10dni odpada 1kg a grr.. na 2 fazie chyba bede do nast wiosny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Xgosiulenkax dziękuję :) Ja też mam dziś warzywka.. własnie się okropnie objadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze na warzywach sie objem a pozniej omg. jak swinka mala :D ja dzis po rowerku :P 10km :) teraz mysle co tu zjesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Mi ostatnio coś kiepsko ta dieta wychodzi. W przyszłym tygodniu ważenie.. i już się boję.. a co tutaj ostatnio tak cicho? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane zdesperowana u mnie tez ciężko dieta idzie. warzywa sie konczą a ja zamiast warzyw to zjadam inne rzeczy. waga dzis łądnie bo 91,5kg. od jutra białka i od jutra mocne postanowienie poprawy choć pewnie nie jedna z was moze w to powątpiewac bo juz wiele razy tak obiecywalam i na drugi dzien sie zlamalam. no ale probuje i probuje i mam nadzieje ze w koncu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jak [atrze ile kg odlecialo to powiem wam nawet nie mam ochoty na slodkie czy inne podjadanie z mysla ze to tylko czeka aby wrocic :D ja na wadze staje w sobote zobaczymy cyz bd zmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui25
Cześć. Ja to chyba przechodzę jakiś kryzys. Mam już chęc zakonczyć diete. Kiepsko sie ostatnio czuje, złapało mnie jakieś przeziębienie. Nie lubie czegoś takiego. Nie dośc ze człowiek musi zrezygnowac z pewnych smakołyków to jeszcze te przeziębienie. Trzymajcie za mnie mocno kciuki, zebym sie nie poddała . Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Lui u mnie to samo nie dosc ,ze chora jestem to jeszcze @ sie zbliza wiec i do czekolady ciagnie wrrr sama jestem zla na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dzis same białka. Narazie owsianka ale juz przygotowałam paste z makreli z jajkiem i pierś w sosie. Jestem dzis bardzo pozytywnie nastawiona. Może ta pogoda na mnie tak wpływa a może strach ze trzeba sie ubrać jak na lato a tych kg jeszcze sporo. Trzeba sie śpieszyc żeby jakoś wyglądać. Dziewczyny trzymam kciuki i przesylam moja pozytywna energie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
xgosiulenkax ja mam tak samo. Ciągle obiecuję poprawę, a później jakoś idzie nie w tym kierunku co trzeba i aż wstyd mi się przyznać, co ja ostatnio jadłam :( A teraz proszę, mam za swoje, bo mamy piękny poranek, ja chcę się ładnie ubrać, a tu wszystko jakieś za ciasne, zbyt obcisłe, itp.. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. jest prawie 15 a ja trzymam sie diety. choc zjadlam tylko owsianke i serek wiejski. juz 1,5 litra wody wypilam. zaraz lece z dzieckiem na trening i polatac po sklepach. w sobote mam chrzciny musze sie w cos ubrac. zdesperowana trzymam kciuki pamietaj ze ja w nas wieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) 10 dni temu zaczelam diete...to moje drugie starcie z Dukanem.Rok temu dzieki diecie udalo mi sie zrzucic 16 kg w niespelna 2 miesiace :) chetnie odpowiem na wasze pytania dotyczace diety oraz przepisow :) pozdrawiam serdecznie Dukanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie podjadam dlatego ze zal mi sie robi samej siebie jak wygladam i tak do lata nie osiagne swojego celu tylko pewnie pod koniec wrzesnia ale na nast lato bede laska :D dziewczynki jestciezko ale nie poddawajcie sie pomyslcie o efektach ile juz wam ucieklo. zdesperowana nie podjadaj to bedzie luzne :D ja 2 tyg temu kupilam nowe spodnie a teraz musze robic zaszewki bo z dypy spadaja :D. maskarpone rozumiem nie wytrwalas w ktoryms etapie ze zaczynasz od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lui25
Cześć Dziewczyny. Fajnie, że się tu wpisujecie i jakoś się wspieracie. Uwierzcie ze takie wsparcie dużo pomaga. Ja dzięki wpisom i rezultatom jakie zostały osiągniete podnosi mnie to na duchu i jakos dalej mogę ciągnąc dietę. Ja tylko z tygodnia na tydzien czekam na moje efekty. Niestety troszkę trzeba poczekać aż się osiągnie swój cel. Teraz idzie lato, wiec myśle ze łatwiej bedzię utrzymac sie na diecie. Moją dietę zaczełam 08.04. 2013. na starcie miałam 80 kg. Moim celem jest 65. Może to duzo i nie duzo, ale chciałabym tyle osiągnc. Diete planuje utrzymac przynajmniej do konca maja. chodzi mi oczywiscie o druga faze. Trzymac za mnie mocno kciuki :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola :0 zgadza sie zrobilam tylko 2 fazy :) a potem jadlam wszystko i duzo slodyczy....wrocily wszystkie kg niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola92 nawet nie wiesz jak bardzo Cię podziwiam i zazdroszczę silnej woli! Super, że jest tu ktoś, kto cały czas trzyma rękę na pulsie i mimo, że my tu się łamiemy i robimy różne głupoty..., Ty ciągle nas wspierasz i motywujesz ;) Dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
xgosiulenkax ja też wierzę, że w końcu nam się uda ;) Ja dziś bez podjadania... a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana spokojnie ja tu jeszcze bede i bede zanim sie pozbede swoich okropnych kg :( ale kto da rade jak nie my! :D wlasnie u mnie na wadze -10.5kg w tydzien no dobre i to. mnie motywuje to ze ludzie zauwazaja troszke zmiene i ja musze sobie i innym udowodnic ze dam rade chociaz mialabym byc na 2 fazie caly rok to schudne! mzoe nie bede jak szkielet bo nigdy nie bylam taka ale ksztalty tez trzeba miec :) maskarpone uda sie tym razem:) lui25 czy ja dobrze zrozumialam w 2 miesiace (niecale) 15kg?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Pola 10,5 w tydzień? Czy może miało być 1,5? :P dzięki za mile słowa :) u mnie ważenie we wtorek. Dzis samo białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny, widze ze słabizna na tym forum. Nikt nic nie pisze, co sie dzieje?! powiem Wam ,że mozliwe jest 15 kg w 2 miesiace , ja tyle wlasnie schudlam w 2 miesiace , potem jeszcze 3 spadly.. Ale wiecie co.. stwierdzilam ,ze chyba wroce na 2 faze,zeby sgubic jednak te 5 kg jeszcze. Cwicze i biegam , ale jednak ten brzuch nie jest taki jaki bym chciala ,aby byl. I chyba to tłuszczyk i musze go zrzucic . Chcialabym kupic stroj dwuczęsciowy, ale do tego potrzebuje czuć sie swobodnie i nie myslec, co z ktorej strony mi odstaje. Wiecie o co chodzi prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
agusiex jasne, że rozumiemy :) Każda z nas skrycie już marzy pewnie o dwuczęściowym bikini. I tak już sporo osiągnęłaś.. 15 kg w dwa miesiące to rewelacyjny wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Kobietki odzywajcie się coś! Bo jakas cisza ostatnio.. I smutno tu bez Was :( Ja juz po śniadanku. Właśnie pije poranna kawke.. Kolejny dzień na samym białku. Zaraz wybieram się do solarium, a później dzień z praca magisterska... Mam nadzieję, ze minie pozytywnie i tak jak wczoraj bez żadnego podjadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie odzywałam sie bo wczoraj mielismy chrzciny naszego małego. w restauracji zjadłam piers z kurczaka i trzy surówki, niestety normalnie robione. no i skusilam sie na dwa kawalki ciasta bo zrobila je dziewczyna mojego taty wiec głupio by było nawet nie spróbować. dzis same białka na oczyszczenie organizmu. miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza tu grobowa ;) ja dzis mam dzien ucztowy ;) wiec zjem duzo pysznych rzeczy,ale nie bede o nich pisac,zeby Was nie denerwowac tym.. postanowilam ,ze od przyszłego tygodnia po majowce, przejde znow na 2 faze, mam problem z narzeczonym ,ktory mnie hamuje i powtarza ,ze to juz obsesja. A to naprawde nie zadna obsesja, po prostu jeszcze mam troche ciala, i chce jeszcze troszke zgubić. Jakbym miala obsesje tobym nic nie jadla i jak przeszlam na 3 faze nie jadla nic normalnego, a ja wrecz przeciwnie, nawet alkoholu wiecej pilam niz mozna , chipsy raz zjadlam do tego i co nic sie nie stalo nie przezywalam tego, a waga nie rośnie, wszystko w normnie. Uważam ,że nie jest to moja obsesją, po prostu chce czuc sie dobrze we wlasnym ciele ,co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasami są takie sytuacje ,ze niestety nie da się zjesc nic dukanowego, a przeciez do restauracji nie wezmiesz swojego jedzenia. Tez tak robilam ,np po swietach zrobilam 5 dni bialek ,chcociaz waga nie urosla, ale wolalam nie ryzykować. ogolnie szłam systemem 1/1 wiec te 5 dni to byl wyczyn dla mnie na białkach wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
xgosiulenkax czasem się tak zdarza, że nie ma innego wyjścia, więc nie ma czym się przejmować ;) agusiex a ile Ty masz wzrostu? czachorowa no jasne, witamy w klubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×