Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Witam kobietki :) malinowaaa dopiero wróciłam z pracy po dwóch tygodniach nieobecności ;) u mnie to samo co wczoraj niestety, zgłupieć idzie , gdzie ten okres ja się pytam (nigdy się nie spóźnił!!!) ??!!:D cienia drugiej kreski też ni ma , tylko znowu mnóstwo tego mlecznego śluzu i czuje chyba wszystkie kobiece narządy wewnętrzne ;( dam znać jak tylko się coś wyjaśni, mam nadzieję że wkrótce :) dziewczyny jestem z Wami caaaaałym sercem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I co ja mam pisać? Mam dni płodne, więc "działamy", w szczegóły się nie będę wdawać :P. Przez najbliższy tydzień nic się w tym temacie nie zmieni. Więc pisać o sobie nie będę, ale przynajmniej poczytam co słychać u was. Lethicia26 - kurcze, na tym etapie już jakiś cień kreski powinien być... Albo ci się owulacja spóźniła i jesteś na wcześniejszym etapie niż myślałaś, albo ci te testy nie potrafią jeszcze wykryć ciąży. Ale tak jak pisałyście - u jednych wykrywa od razu, a u innych trzeba czekać i 2 tygodnie po terminie @, żeby tą drugą kreseczkę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się powtórzę, mi w dniu @ test pokazał jedną kreskę choć byłam już w ciąży. Więc szanse jeszcze są :) Kolejny test zrobiłam jakieś 10 dni później i już były grube II krechy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Otóż - dzis miałam dostać @, ale póki co cisza... I zauważyłam lekko zsiniałą wargę sromową - nie, że cała, ale jakby brzeg..Sama nie wiem.. Chyba czekać zostaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek u mnie też dni płonne i wg kalendarza owulację dzisiaj mam choć testy tego nie wykazują :/ Jaka pozycja jest najlepsza od tyłu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze a jakie Ty masz długie cykle (nie wiem czy już pisałaś)?? tymianek111 tylko nie zamęcz tego swojego M :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lethicia leć na bete jak masz możliwość. Ten brak @ i śluz jest naprawdę obiecujący. Ja chyba jajko zniosę z tej niepewności czy mi się udało w tym cyklu, ale coś wątpię . Żeby te piersi chociaż bolały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis miałam kiepska noc jakies bzdury mi sie sniły ( jakies brudne wietnamskie dziecko, które miałam gdzies przewiez) no i po 6 pobudka, zrobiłam obiad chciałam sie pozłozyc ale dziecko raczej nie dało.... przy ciazy ciemniejace wargi sromowe sa objawem jak tak miałam w 1 ciazy, rzeczywiscie dzis na forum cisza, nikomu nie mozna na 100% gratulowac... agawaraa o jaka posade sie starasz? moj maz szuka pracy od poł roku i na razie bez efektów... maruska jeszcze nic pewnego na tym etapie, wiem ze nam czekac do @ jest ciezko:) Lethica lec na Bete- jutro rano .... tymianku owocnych staran kawa z mlekiem bywaja czesto cykle bezowulacyjny, ale Twoj na pewno taki nie jest;] królik kiedy miałas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa_z_mlekiem23 ja 2 cykle od tyłu i lipa, w tym nawet misjonarska się pojawiła pozycja...trzeba próbować różniaście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik_skacze - mi się po porodzie bardzo zmienił okres. Przede wszystkim przestał być baaardzo bolesny (pierwsze 2 dni miałam wycięte z życiorysu zawsze). Teraz w pierwszy dzień wystarczy 1 tabletka przeciwbólowa i w ogóle nie czuję, że mam okres. A oprócz tego mi się uregulował i trochę skrócił. Wcześniej był rozstrzał 28-34 dni, a teraz jest 29-31 dni. Lethicia26 - nie ma obawy, nie zamęczę, nie mam na tyle dużego libido ;) Ewcia1982 - tych zasinieniach też kiedyś coś czytałam. Ale nawet nie wiem, czy u mnie tak było, nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawawaa
Keiti, dziękuję za zainteresowanie, wszyscy mnie zignorowali :( jestem terapeutą, dzisiaj wysłałam 8 aplikacji, ale niestety nie wszystkie "w temacie". Z pracą ciężko, w moim zawodzie również. A testującym dziewczynom życzę powodzenia, wasze objawy są obiecujące trzeba przyznać ;) o zasinieniach też czytałam że w ciąży są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to ostatnio jestem antysexualna i megarozdrazniona w stylu nie zblizac sie bo gryze hehe, moj maz czesto w delegacjach jakis a ja z małym mam mega maraton ze jestem wypompowana jak dentka agawaraaa z braku laku wkrec sie w konkursy ja sobie tak dorabiam:) np z koncem roku wygrałam 5 tys na zakpy i inne roznosci:) do tego jakiegos ipada i robot kuchenny za 1500 i mase gier lego i roznych tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Ojej! No to chyba jesteś niesamowitą szczęściarą jak tyle nagród wygrywasz! :D A w jakich konkursach bierzesz udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ub roku miałam mało czasu robilsmy cały remont mieszkania, pozniej slub, problem ciaza i tak w pazdzierniku wrociłam, ale np 2 tala temu wygrałam nagrod na ok 25 tys kiedys zaczynałam od konkursów klikanych bedac na wychowawczym teraz si eprzerzuciłam na promocyjne , czesto reklamy sa w tv, w sklepach typu tesco, real carrefour ze cos trzeba kupic i cos zrobic pozniej... w pazdzierniku zaczełam znow grac wygrałam bransoletke z fa z kamieniami swarovskiego bon 100 zł do carrefour z 1000 zł w bonach do kauflanda robot za 1500 zł ipad ze stacja dokujaca za 1200 bony do abc na 6500 jakies kosmetyki, foremki do pieczenia 500 w bonach sodexu z lego i 10 gier lego city alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooow ale litania nagród :D No gratulacje, musisz być szczęściarą, że tyle wygrywasz :). Ja wygrałam kiedyś książkę i 3 kosmetyki, więcej nie pamiętam :P. A nagród o tak dużej wartości (od 200zł wzwyż) chyba jeszcze nigdy nie wygrałam. agawarawaaaaaaaaaaa - to nie tak, że ignoruję. To o pracy dotarło, trzymam kciuki :). Np. dziś przeczytałam dość sporo waszych wpisów, ale potem przy odpowiadaniu pamiętałam tylko o dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Łoooo ludzie, ile nagród!! Niesamowite! :D tymianek, dzięki za kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czasu i checi brakuje, maz ma niestabilna prace, ja małopłatna zawsze to podreperuje Nasz budzet..... zaczełam piec chleb z drozdzy , które miały termin waznosci do wczoraj i obawiam sie ze mi ciasto ni wyrosnie:/ i nie bede miec sniadania do pracy:) bo zapomnielismy zrobic zakupy:) odzywac sie laseczkI:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
Hej dziewczynki. Zostawić Was na moment i już się rozhulały na dwie strony :D U mnie cisza jak makiem zasiał. Tzn brzuch boli jak bolał :O dziwne to to. Okres ma termin na jutro/pojutrze. Więc w zasadzie nie takie moze dziwne, ze boli :P Zajechałam nawet po pracy na małe zakupy i nabyłam podpaski i tampony coby jutro nie zostać zaskoczoną :P I tyle u mnie, więc nuda straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
A ja na zakupach: a po co będę kupowac podpaski...juz potrzebne nie będą.. A potem biegnę do sklepu na łeb na szyje :D Beata, to ekscytacja pewnie sięga zenitu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
agawarawa --> wiesz co, nawet nie. jak pisałam traktuję ten cykl jako "rozruchowy", poza tym zrobiłam w tym miesiącu wszelkie niedozwolone i niezdrowe rzeczy dla ew ciąży :P poza tym należę do osób raczej cierpliwych - tzn mąż mnie tego nauczył bo kiedyś to byłam w gorącej wodzie kąpana :D teraz wychodzimy z założenia, ze bedzie co ma byc.. i przynajmniej na razie ja się jeszcze nie stresuje.. a znając jego to on się nigdy nie bedzie stresował. A wiesz jak czasami mnie wkurza ten jego spokoj i opanowanie i wieczne stwierdzenie " becia, przeciez i tak nic z tym nie zrobimy, jest jak jest, bedzie jak bedzie " wrrrr czasami mam ochotę go pogryźć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
kurczę.. atak kichania mnie dopadł i coś mi zimno, mam nadzieję, ze mnie choróbsko jakies nie rozkłada :O w czwartek mam koszmarny dzien w robocie i wolałabym byc we wzgledniej formie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notaaaak
radze robić to codziennie i nie starać się na pewno wpadniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Tak, spokój i opanowanie choć praktyczne, czasami potrafią doprowadzić do szewskiej pasji :D Zaaplikuj sobie moze cos zawczasu, herbata z imbirem i cytryną, czosnek itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB.
Właśnie piję herbatkę z imbirem i cytryną.. już mi trochę lepiej, wiec moze tylko tak ostrzegło ;) i nic sie nie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×