Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Lutina
Maruska1 to fakt niektorzy starają sie długo i się udaje moi rodzice czekali na mnie ponad 3 lata. Co do pogody to nawet nie wiem jak jest na zewnatrz jedynie widze przez okno. Caly czas mnie męczą nudności i wymioty, na siłe staram się jeść choć nie jest łatwo, maż się tylko smieje ze mnie że nawet biala ściana nie jest tak biala jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutina wspołczuje ci twoich objawów domyslam sie ze jest to meczace bardzo musisz dbac o siebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Staram się dbać jak tylko potrafie, nie wymęczam się nie jem nic ciężkiego ale i tak musze być blisko łazienki. Nie moge nawet leżeć na boku bo zaraz mi niedobrze hehe dzisiaj na szczęście jest lepiej bo teściowa mi sokowirówke kupilla i kazała mi robić sok z jabłek. Pomogło troche bo jestem w stanie sprzątać i gotowć obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz a wiesz mój ojciec miał brta blizniaka ale tamten zmarł po urodzeniu był zbyt słaby, jeżeżeli chodzi o mnie nigdy nie brałam blizniaków pod uwagę z tego wzgledu że ponoć to co 2 pokolenia czy jakoś tak, no córka jedna się nam na razie trafiła, ale blizniaki fajna sprawa dwójka za jednym podejściem i norma wyrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, ale ciekawe czy moja córka ma w przyszłości szanse na blizniaki, w lini po dziadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co??
napiszę jeszcze raz, bo z jakichś powodów moderator zgodził się wam mój poprzedni wpis skasować - A NIE MÓWIŁAM, że test będzie negat? waszego wmawiania sobie dziecka w brzuch (dosłownie!) aż żal czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rozłożyło kompletnie, nie pamietam kiedy ostatnio tak źle sie czułam... dostałam Tantum Verde (nie działa) i grypovitę (też nie działa) bratowa powiedziała, ze jak nie bedzie poprawy po 3 dniach, to da mi antybiotyk. Porpawy jak na razie nie widać. sylwia a może betę zrób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) U mnie właśnie dni płodne, a ja... przeczekuję ;). I męczę się z tym strasznie, bo mam takie głupie poczucie "zmarnowanego miesiąca", mimo że odkładam starania do maja na własne życzenie ;). sylwialodz3 - robiłaś test popołudniu, a nie z porannego moczu? W takim razie może jeszcze nic straconego? :D BeataB. - no takie niestety uroki ciąży, niczego normalnego na chorobę nie można wziąć. Ja chyba brałam na przeziębienie jakiś syrop (Prenalen? nie pamiętam do końca nazwy), no i domowe sposoby: czosnek, napar z imbiru, miód, cytryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek tak robilam popołudniu ale po takim okresie po terminie to juz chyba nie ma znaczenia .mam typowe objawy @ piersi mnie bola mam wrazenie jakby mi mialy peknąć brzuch pobolewa znosnie wiec powinna niedługo przybyć,nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzisiejszy dzień bardzo męczący po przyszła wredota@ .....baaaardzo bolesna w koncu:) czuje sie strasznie caly dzien przelezałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwialodz3 - przykro mi, ja miałam co do ciebie jeszcze pewne nadzieje ;). No ale teraz już przynajmniej wiesz na czym stoisz i wkrótce możesz znowu się starać :) Ja byłam dziś z synkiem na bilansie 2-latka. Ale mnie tam lekarz wkurzył :(. Ja małemu delikatnie odciągałam skórkę z napletka, ładnie się to powolutku naciągało, a ten dziś bez ostrzeżenia na siłę odciągnął i zdarł tą skórkę całą. Mały mi przez pół dnia płakał i teraz panicznie boi się sikania... Ech.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek bo lekarze to ch....e:P dzisiaj rano robilam kochana drugi test a o 12 dostałam@ no cuz .zaczynam eksperyment z ziolkami dzisiaj pierwszy dzien picia :P eyes a jak tam u ciebie kochana nic nie piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Witam Was wszystkie! Bardzo dawno mnie tu nie było. Jednak od czasu do czasu zaglądam,mam ostatnio dużo zajęć i brak czasu. U mnie w czwartym cyklu nic nie wyszło, @ przyszła w spodziewanym dniu. W tym miesiącu @ powinnam mieć 11, w poniedzialek zrobiłam test popołudniu i wyszedł negatyw. Od wczorajszego wieczora mam dziwny brazowy sluz w niewielkichilosciach i co chwile pobolewa mnie brzuch jak na @ jednak nadal sie nie rozkręca, tylko ten sluz. Nie powiem ze nie daje mi to nadzieji... Ale znając moje szczęście pewnie @ przyjdzie jutro. Wszystkim ktorym sie udało serdecznie gratuluje ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Tymianek bardzo współczuje twojemu maluszkowi, ten lekarz to niezły D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, no widze że nas w tym miesiącu razem @-pisko zalało,ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test z racji że od owu bolą mnie cycki ale oczywiści jedna krecha, miałam wytrzymać dłużej, nie wytrzymałam, zrobiłam i przynajmniej już się nie nakręcam, teraz czekam aż się @ rozkęci, no ale przynajmniej wystartujemy razem, Tymianek sama widzisz że nie tak łatwo zajść w ciąże, nie trać czasu nie wiesz kiedy zaskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tej chwili teżmam problem ze skórką małej, jakaś paskudna wysypka, lekarz twierdzi że to alergiczne, dośtałyśmy jakąś maść ale jest po niej jeszcze gorzej, już 3 razy byłam na wizycie i na razie nie ma skutku leczenia, chyba pojutrze znowu się wybierzemy bo ma ła się drapie a poprawy nie widać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny co slychac mnie meczy bol brzucha od wczoraj bez tabletek sie nie obedzie piszcie kochane co tam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) mamy nowe przyszłe mamusie ? U mnie leci już 12tydzień , usg za 3 tygodnie :-) jak się czują inne ciężarne i staraczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwer - no póki nie ma @, to nadzieja jest :). Trzymam kciuki! kawa z mlekiem - jak tam samopoczucie, przyszła mamusiu? męczą cię mdłości albo wymioty? Brzuszek już zaczął się zaokrąglać trochę? :) Na tym usg za 3 tygodnie (jak dobrze pójdzie) możesz już poznać płeć maleństwa, ale ten czas leci :) Maruska - a mała miała wcześniej jakieś alergie? Ta wysypka to atopowa, czy bardziej jak pokrzywka? Bo jeśli atopowa, to bardzo często przyczyną jest nabiał (szczególnie mleko krowie i jego przetwory), radziłabym ci na jakiś tydzień lub 2 wyeliminować jej z diety, bo inaczej samo smarowanie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie... no cóż, mam teraz dylemat. Kierownik mi dziś powiedział, że złożył wniosek u dyrektora o awans dla mnie. I co mam teraz zrobić ze staraniami? No nic, zobaczymy, czy ten awans w ogóle dostanę, a póki co jeszcze w tym i przyszłym miesiącu nie będę się starać, tylko co potem? Bezpośrednio po awansie zajść w ciążę, to trochę nie bardzo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek awans awansem a dzidzia dzidzia jezeli masz dostac awans to pewnie niebawem a nawet jak dostaniesz awans i pozniej zajdziesz w ciaze to przeciez stanowisko bedzie czekac:) uwazam ze nie powinnas przstac starac sie o dzidziusia. Ja o awans staram sie od roku tylko ze u mnie to jest walka z wiatrakami i bardzo zalezy od nowych obiektów staram sie o awans ale takze staram sie o dzidiusia kto/co piewszy/e ten/o lepszy/e hihhiihihhi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadaj sobie dwa pytania
czy na tym stanowisku chcesz byc do konca zycia? czy do konca zycia chcesz byc mama? Jak juz odpowiesz to bedziesz wiedzial co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku mam mdłości najczęściej rano i wieczorem a wymiotowalam może 10razy :-) brzuszek robi się większy na wieczór zawsze :-) Tak jak piszesz w 13tyg jest szansa na poznanie płci dziecka zależy tylko od tego jak bobo się ustawi :-) mąż chce chłopca a mi obojętne aby zdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek, wysypka raczej atopowa na brzuchu i plecach i w tej chwili due podranienie od drapania, ogólnie to mała jest alergina ale po testach wyszło na kota, pleśń, i jeszcze sama zaobserwowałam brzoskwinie i im pidobne. Z mlekiem nie było nigdy problemu, a pochłania duże ilośći mleka z kakaem, jeszcze lubi sobie po spaniu pociągnąć z butelki, ale ma już 4 latka i nigdy nie było problemów po mleku teraz coś się zadzaiałao od 2 tygodni. Jeżeli chodzi o kariere to ja wychodze z założenia że można ją robić całe życie a jeżeli chodzi o rodzenie dzieci to niestety jesteśmy ograniczone im więcej latek tym gorsze schody, to samo jeżeli chodzi o robienie pieniędzy. Zresztą myśle że jak kobieta bardzo chce dziecko to nic jej nie powstrzyma. Bądz spontaniczna najwyżej wpadniecie i już nie będzie odwrotu, stanowiska są zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja narzekam na intensywny brak czasu, zaczelismy remonty:) huraa teraz drapiemy sciany ze starej farby, wczoraj zaczelismy i jutro chyba skonczym, robota posuwa się do przodu mega szybko:) jesli chodzi o kuchnie juz prawie wybrana, lazienka kafle wanny itd przyjezdzdaja juz w przyszly piatek, instalacja rusza od soboty no i gładzie...i tak sie toczy wszystko...praca potem praca w mieskzaniu a w miedzyczasie jakis wyjazd sluzbowy...we wtorek lece do Słowenii:) ciesze sie bo to taki inny krak..nigdy nie byłam..no i @ sie skonczyla wiec mysle ze zaczniemy staranka..chciaz od 2 dni sie sprzeczamy i nawet nieprzytuleni spimy ..no ale bywa...sylwia wspolczuje@..ja tą przechodzilam fatalnie..wymioty i dreszcze ..rzeznia.pozdrawiam was wszystkie do usłyszonka:)aha na której jest tabela..chce sie uaktualnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×