Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Nataszaaaaaaaaaaa
eyes 3 dzien ? Rob ten test ! Czytam was od dluzszego czasu... ja staram sie 1,5 roku i juz prawie nie wierze , ze cos z tego bedzie a 3 lata... to szmad czasu skad w Tobie tyle sily? wiem , ze sa kobietki co staraja sie duzo duzo dluzej ale jeszcze nie spotkalam sie z tak pozytywnym nastawieniem... Podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nataszo to nie jest tak , że ja wiecznie jestem pozytywnie nastawiona :) fakt mniej przejmuje sie niz kiedys , ale jak u kazdego miewam chwile "podłamki" ... :) @ nie ma ale wlasnie czytalam , ze u niektórych kobiet po piciu ziół własnie przedluzyl sie cykl i pewnie u mnie tez tak bedzie . dzisiaj temp 36,9 ale piersi juz mnie tak nie bola i brzuszystko daje sie we znaki . Marusia ja kompletnie nie potrafie badac szyjki ale dzisiaj sprobowalam i strasznie ciezko mi sie do niej dostac , nie moge jej dosiegnac pozatym mam maase śluzu ale w przewadze jest przezroczysty , gdzie niegdzie bialy czy to oznacza ze okres zaraz nadejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co slychac ja juz po owulacji pare dni temu sprawdzałam testem i był pozytywny dzisiaj robilam i wyszedł negatywny wiec juz raczej po:)jeszcze dzisiaj zaciagnę męża pod kołderkę i czekamy na efekty:PKupiłam ostatnio na allegro 30szt testów owulacyjnych za 15 zł polecam:)Szkoda że nie zauważyłam że babeczka jest z lodzi to bym sobie sama odebrała a tak to zapłaciłam 4 zł za list polecony ale trudno nastepnym razem sie przejade:P Jak tam przygotowania do świat ???ja wam powiem ze jestem w polu nic z jedzenia nie jest zrobione .Miałam dzisiaj babke upiec ale tak mnie z nog scieło po pracy ze musialam sie polozyc i zdrzemnąć i tak przespałam do 20.00.Trudno wstane rano i bde robic:) Śmiać i się chce z męza mojego bo wczoraj kupiłam czekoladowe jajeczka baranka i kurczaczki ,ułożyłam w miseczce i postawiłam na stole i zakomunikowałam mu ze to sa jajeczka na swieta .Nie mogł sobie ich darowac .Pozniej cos robilam przy tym stole i spojzałam sie na ta miske z tymi slodkościami co sie okazało ze w misce został sam baranek .Moj kochany tak krążył kolo tych jajeczek ze wybrał wszystkie i zadowolony z siebie ze nawet nic nie zauwazylam ,stwierdzil ze musial sprobowac czy dobre ... no i tak sprobował... wszystkich:P :PBidny lecial dzisiaj do sklepu i odkupił jajeczka:Phihihi śmieszny jest hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslalam ze ten adres mniej zajmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj rano zrobilam test :) chyba się udało :) nie chce zapeszyc , bede 100 % pewna jak pojde na bete... :) smacznego jajka kochane i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Robilam 4 testy. Na dwoch pierwszych byla jedna kreska. Po dwoch dnaich znowu zrobilam kolejne dwa. I byly juz dwie kreski, ale jedna byla bladsza.Nie byly dwie wyrazne. Czy to oznacza ze jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes - CUDOWNIE!!!!!!!!!!!! :D Ale masz rewelacyjny prezent na święta :). Oczywiście trzymam kciuki, żeby test z krwi potwierdził, ale myślę, że to już tylko formalność :). Naprawdę cieszę się z Twojego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoCoMiNick - kreseczki nie muszą być tak samo wyraźne. Nawet bladziutka widoczna druga kreska to wynik pozytywny :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek no wlasnie nie wiem czy tylko formalnosc bo krecha jest ale slabiutka na poczatku myslalam ze nic z tego dopiero w kuchni zauwazylam , upewnie sie po becie . no jesli sie okaze to prawda to najcudowniejszy prezent na zajaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes co za swietna nowina :):):):):) no to jajeczko rewelacyjne:):) to jedz duzo kochana w te swietach i zycze ci zeby to było jednak to:)a calej reszcie zycze cudownych II kreseczek:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes- jeśli masz jeszcze jeden test w domu, żeby zrobić jutro rano, to powinna się znowu jakaś blada kreska pojawić. A wtedy już będziesz bardziej pewna, że to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie dziewczynki test zrobiony ale znowu nie jasny wyszla bardziej rozlana plama niz druga kreska ale poczekam kilka dni jak @ nie bedzie to powtórze test ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Gratulacje dla Eyes mam nadzieje ze wynik niedługo się potwierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym do Was dołączyć :) Otóż staram się od kilku mc ostatnio zażywałam clo plus ovestin byłam na monitoringu pęcherzyk w 14 dc - 22mm :) Teraz mam 18dc i czekam z niecierpliwością mam nadzieje że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes Gratulacje :) ale masz super Świeta :) Maajkka witaj:) mam nadzieje ze uda Wam sie w tym miesiącu:) moze dopisz sie do Naszej tabeleczki powinna byc kilka stron wczesniej:) może napiszesz coś o sobie:) u mnie 7dc wiec ....duzo jeszcze czasu:) to moj 6cykl staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem po ślubie 5 lat wcześniej nie staraliśmy się o dziecko ale też za bardzo nie uważaliśmy ;) Zaczełam się starać we wrześniu a od teraz biore clo. Pobolewją mnie jajniki i zaczynam się nakręcać a wiem że to nie dobrze ale tak strasznie bym już chciała ;) Zwłaszcza że ostatnio jakiś wysyp straszny dzieciaczków u znajomych a na dodatek w rodzinie będą bliżniaki u pary która wpadła ;) Staram się cieszyć z ich szczęścia ale jest mi trudno, raz mam wielkie nadzieje a potem dopada mnie dół i jak jeszcze poczytam że niektóre z Was starają się po pare lat to juz wogóle trace nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tymi gratulacjami to za wczesnie zrobilam nastepny test ktory jest negatywny :((( niewiem co myslec ;( nigdy wczesniej mi się to nie zdarzylo obawiałam się iż to może być pomyłka , ale nie załamuje sie , robiąc badanie z krwi bede miala pewnosc , te wyniki sa takie nie jasne ... :( a te testy z apteki i allegro piernicze juz! :( tylko denerwuje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maajka bedzie dobrze :) badzz pozytywnej mysli ::) par ktorych sie staraja wiecej niz 2 lata jest zdecydowanie mniej niz takich ktorym sie udaje :) wiec glowa do góry :) nie stety ja zaliczam się do tych pierwszych bo u mnie mija juz 3 lata , ale wierze , ze u Ciebie nastapi to zdecydowanie szybciej :) - i tego sie trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 sylwialodz3.........4 cykl ........ .....@13.03.2013.........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26 A tu masz tabelkę dopisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że będzie dobrze ;) Eyes podziwiam twoją wytrwałość napewno zosanie doceniona i nie długo zostaniesz mamusią jak my wszystkie ;) Narazie czekam cierpliwie a ty pędż szybko na bete i dawaj znać !!! Ps. Jak mam sie dopisać do tabelki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maajka poprostu zrob kopiuj i wklej wiadomosc i sie dopisz w czesci niezafasolkowanych :) Eyes idz na bete a ta druga kreseczka jaka była ??? ja ci powiem teraz mialam taka sytuacje ale z owuacyjnymi w 14 dc zrobilam test i wyszły i wyrazne II krechy no to ucieszona ze mam owulacje ale teraz tak mnie brzuch boli jak na owulacje i jajniki pulsuja jakbym miala dopiero co dodstac owulacje zroilam test i wyszla mi jedna wyrazna a druga słaba niby według tej tabelki odczytywania jest to negatywny wynik ale normalnie czyje tak jakbym miala dostac owulacje zaraz bo mam wrazenie jakby mi jajniki chcialy peknac i juz sama nie wiem co mam myslec czy zaskoczylo czy nie czy jajeczko bylo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że Maajeczkka podobnie jak u mnie ja też 5 lat po ślubie ale o dzieci sie nie staralismy ale też nie unikaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedż ;) Wiecie co z tymi testami to nigdy nic nie wiadomo ;) Ja byłam u gina w 14dc i mialam owu i pecherzyk 22mm a z testu wyszlo ze owu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 sylwialodz3.........4 cykl ........ .....@13.03.2013 .........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Maajkka.............7cykl.............@15.03.2013.........test14.04.2013.25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyyny, wszystkiego najlepszego z okazji świąt, witaj Majka wśród staraczek, eyes gratuluje wierze że ci się udało, powtórz test za kilka dni, a jak się czujesz? Ja już w Polsce, jutro ide do centrum zobaczyć co się zmieniło pod nieobecnoć i mam zamiar umówić wizytę u mojej ginki pod koniiec tego tyg lub na początku przyszłego, muszę zdąyć przed @, mam nadzieje że nie przyjdzie jeszcze 7 długich dni, bolą mnie piersi ale to nie wsazówka bo w zeszłym cyklu też bolały a @ przyszła i oprócz tego czuję jakby gorczkę wieczorami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska chyba wszystkie wierzymy ze eyes sie udało:P Niestety juz po swietach i jutro do pracy:/masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety dziewczyny ;/ zaczelam plamic :( dzwonilam do gin ale ona mowi ze mam czekac na rozwoj sytuacji :( teraz jest mi dopiero smutno:( bo pierwszy raz mialam taka nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×