Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Czyli w sobotę wielki dzień dziewczyny :) może do Was dolacze będę miała 30dc o ile @ nie przyjdzie. Dzisiaj biorę ostatni dzień dupka z tego co czytałam do do dwóch dni po odstawieniu powinien pojawić się @ zobaczymy. Jeśli się niw uda to w przyszłym cyklu będę mieć zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maajkka jesli to twoj pierwszy cykl z dupkiem to pewnie dostaniesz pozniej podobno tak jest...ja tem mialam dupka w poprzednim cyklu i @ przyszła w 33dc..mialam tez miec zastrzyk na to pekniecie no ale sama czytalas jakiego mialam lekarza...ale mam nadzieje ze ani mi ani Tobie nic już nie bedzie potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj z mezem jak stalismy w kolejce u mechanika z autem wlaczylo nam sie wybieranie imion dla dzieci hihhihi mielismy niezly ubaw z tego bo przerozne imiona nam wpadaly do glowy u mnie maly bol brzuszka nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Majka - to możemy testować w sobotę :) chyba, że nie zdążę kupić testu, to niedziela pewnie :) poza tym - cisza nadal, czasem zaboli podbrzusze jak na @, piersi bolą i zauważyłam rozstępy :/ więc trochę kiszka... do tego dziś wyrywano mi zęba, więc "super dzień" :P moja dentystka nie dawała rady - na końcu były 3 dentystki i 1 pomoc :P muahaha...mam zęby, które nie chcą się poddać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że i ja powinnam się zaopatrzyć w w/w test :P bo dziś kolejny dzień (póki co..) ciszy, a miałam @ dostać 5-go :) ciekawe...W sumie jakoś wielce w tym cyklu nie myślałam o ciąży...ciekawe..Przytlania były, ale byliśmy na urlopie w Polsce, więc bardziej skupieni byliśmy na odwiedzaniu rodzinki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje zmień gina jak nie chce pomóc, wiesz jak to jest z lekarzami różni się trafiają. Dziewczyny ja puki co też 1 dzień po terminie, ale wiadomo to żadne opóznienie, juz sama nie wiem co myśleć jasne że bym chciała ciąży ale obawiam sie bo w dalszym ciągu biore ten antybiotyk, więc raczej myslałam o cyklu zakończonym @, na razie czekam, zasatanawia mnie tylko bo ok 10 dni po owu miałam przez kilka dni plamienia i pomyślałam że pewnie wczesna @ się rozkęca, potem był ten zabieg na gruczoł i po zabiegu wiadomo też delikatne krwawienie, a w tej chwili od w wczoraj kompletnie nic, suchutko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to pewnie mala fasolinka jest powodem braku @ strasznie trzymam za Was kciuki testujcie szybko bo usycham z ciekawości :) ja myślałam ze dostane @ bo boli mnie brzuch ale ten poszybowała mi z 37 na 37,5 troszkę dziwne sama juz nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam za Wac kciuki:) a nie możecie testowac w piatek? do soboty jeszcze tyle czasu...sluchajcie martwie sie o ten moj pecherzyk..nadal nie bylo skoku tempki a skubany tak mnie targa:) z czego oczywiscie sie ciesze ale boje sie ze moze nie peknac... śluz jest i to sporo:) wiec super otwarta tez jest i miekka też:) no rewelacja.. ale nie jest az tak wysoko i teraz sie zastanawiam ze moze jest wysoko ale ze nauczylam sie ja juz badac to nie mam problemu zeby ja dosiegnac i moze mi sie tylko wydaje..sama nie wiem co myslec...nie pamietam juz kiedy mialam taki sluz wiec musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam z ciekawosci
czy wy wsadzacie sobie reke w pochwe, ze wiecei jaka jest szyjka itp.? moze macie meza ginekologa? bo wydaje mi sie, ze tylko ginekolog okresli, jaka jest szyjka i sluz albo odpowiednie badanie to zbadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie temperatura tez rosnie z kazdym dniem odczytuje o 0,02 wieksza dzisiaj 10 i dzien zero @ nie ma ale chyba sie zbliza bo piersi mi napuchly i sa wrazliwe no i pobolewa mnie brzyszek szkoda byloby bo bardzo licze na ten cykl zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam z ciekawosci kobieta moze sama sobie badac szyjke i po niej stwierdzic czy ma owulacje i dni plodne nie potrzeba do tego ginekologa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie nie wsadza sie calej reki jak jestes nie douczona to wpisz sobie w google to sie douczysz MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska-zapraszamy ;) oczekuje - niby moglabym jutro, ale mam na rano do pracy i wolałabym na spokojnie ;) sylwialodz - szkoda nerwow na takie osoby ;) moze to facet :P Ja dziś kolejny dzień oczekiwań i nadal cisza...oby tak zostało, choć mąż twierdzi, że pewnie dziś, najpóźniej jutro dostanę :/ ale pociesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wnerwiaja mnie takie osoby nie zna sie a madruje mozliwe ze to facet nie wykluczone sluchajcie chyba dostane @ bo tak mnie brzuch rozbolal od rana chyba nici z mojego testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - dlatego nie nalezy sie nimi przejmowac i odpowiadać:) A co do bólu podbrzusza - czasem się słyszy/czyta,że kobieta w ciąży też na podobne dolegliwości jak przed @ narzeka,więc nic straconego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciaz brak @ jeżeli chodzi o badanie szyjki to jedna z metod naturalnych co do określania płodności i w internecie można wiele informacji znalezc na ten temat, ja sama badam sobie szyjke i uważam że jest to bardzo skuteczna i wiarygodna metoda, polecam ale wiadomo z zachowaniem odpowiedniej higieny wu mnie zawsze w dzien najpłodniejszy jest położona tak wysoko że nie mogę jej dosięgnąść dziewczyny z każdym dniem coraz bardziej sie nakręcam bo w sumie ja mam rególarne okresym, bywało że przychodził wcześniej ale spóznia sie rzadko, puki co czekam z wami do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie gdybym była u siebie w domu to zrobiłabym juz test bo jestem niecierpliwa ale poniewaz wciąż jesteśmy na rozjazdach czekam do soboty razem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Witam Trzymam za was kciuki :) . Ja już ujrzałam dwie kreseczki :) i wam też tego życzę. Ja używałam do obliczania dni płodnych kalkulatora a, że mam okres czasem nieregularny to zapisywałam datę kiedy dostawałam miesiączkę przez kilka miesięcy i obliczałam średnią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata gratulacje :) mam nadzieję że niebawem i My dostapimy takiego zaszczytu aby nosi w sobie cudowne maleństwo a dla Ciebie wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wiem co robic...czy brac dupka czy nie...mialam brac juz od wczoraj czyli 16dc ale nie bylo wyraznego skoku tempki wiec nie bralam..dzis te nie bylo wzrostu i nie wiem co robic...jak to rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia1982 powiem ci z stracilam nadzieje na ten cykl moj maz dzisiaj rano jak uslyszal ze mnie brzuch boli ze chyba nici z tego podszedl do mnie i zaczol mnie glaskac po brzuszku i powiedzial ze moze jak poglaszcze to cos tam wyrosnie :P az mis ie lezka zakrecila bo moj maz raczej uczuc nie okazuje raczej zachowuje kamienna twarz w kazdej sytuacji a tu prosze:) dzisiaj poszalalam sobie po sklepach w poszukiwaniu skladnikow na obiad bo przeciez musialam wynagrodzic mezowi za ta chwile czulosci:)wiedzialam ze swietnie mu to wynagrodze pysznym obiadem i tak tez bylo . zajadal sie kochany jak nigdy zadanie wykonane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak zrobie...kurcze dzis juz 17dc..tempka nie skoczyla a powinna jesli oczywiscie pekl pecherzyk...a dodam ze w 14dc mial 21mm wiec chyba powinien juz peknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska - znam to napięcie :) Ja wczoraj kupiłam testy :) Dziś narazie też brak @...oby...:) Sylwia - ja wczoraj też poczułam pobolewanie podbrzusz jak na @, nie mocne i długo, ale pojawiło się..Więc sama już nie wiem.. A mąż cały czas mówił, że pewnie mi się spóźni itd..a teraz chyba sam nie wie :) Byle do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Trzymam kciuki, bo widzę, że kilka z was czeka na jutro na wyjaśnienie :) Ja jeszcze trochę i mogę wrócić do tego tematu i dopisać się znów do tabelki ;). Teraz mam dni płodne, za tydzień kończymy z mężem z zabezpieczaniem, ale wiadomo, że w fazie niepłodnej dziecka z tego nie będzie. Więc oficjalnie za 2-2,5 tygodnia rozpoczynam nowy cykl i wtedy zaczynamy starania "na całego" :). Doczekałam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×