Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Witajcie dziewczęta, ja jestem obecnie na etapie napięcia przedmiesiączkowego, oj będzie obfite już toczuje po piersiach, malika czyli staranka o trzecie, super, gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest masakra...Powódź gigant,obrzmienie brzucha i mega ból..Dawno tak nie miałam..:/ ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladsnhcfjkhndksf
rozumiem, Cię eyes... i przykro mi, ze tak długo Ci nie wychodzi, ale nie zwariuj w tym wszystkim, zachowaj pewien dystans, i raz na jakiś czas idz na zywioł ;) ja mam kolezankę po 4 nieudanych invitro, a przed 5 planowanym zaszła w ciązę naturalnie, bo wyluzowała..i już za 3 tyg przywita na swiecie córkę. I Tobie też tego zyczę - jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze tak sie zapytam bo ja nie slyszalam o tym czemu nie mozna codziennie ???to ma jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladsnhcfjkhndksf
sylwia- podobno plemniki mają lepszą moc ;) ps-ja tez lodzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdstrew
dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladsnhcfjkhndksf- a witaj witaj kolezanko z lodzi:P a widzisz nie wiedzialam ze plemniczki slabna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladsnhcfjkhndksf
ja tam nie wiem czy słabną, bo my to 2-3x dziennie i codziennie i się udalo... ;) wiec moze to od plemniczkow zaleczy :P a moze od tego, ze nie myslelismy o tym, tylko działaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dzisiejszym wieczorkiem @ zaczyna się rozkręcać, dwa dni wcześniej, nie znosze tego okresu bo mam dość obfite..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl;lkjh
no to super ze masz obfite , wszystkie siie cieszymy - serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia..trzymaj się...już nie długo odejdzie@:) ja tez mam mega bolesne @ i to co miesiąc...porażka..ja dzis próbuje..zrobiłam dzien przerwy...zobaczymy..ale nie nakrecam się:) zreszta M troche przeziuebiony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co przez te niemiłe pomarańczowe komentarze, człowiek traci ochote udzielać się na wątku, bo rozmawiamy tutaj o bardzo intymnych sprawach a zawsze jakiś niemiły głos skomentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak chyba nie miesjce dla mnie, sorry.Powodzenia wszystkim uczciwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1 mnie też te mega pomaranczowe komentarze się nie podobają ...człoiwek sie zwierza...a tu ktoś wchodzi żeby oceniac lub krytykowac i wrecz nasmiewac sie...Maruska nie odchodz daj spokoj...wiecz co robi człowiek inteligentny :) IGNORUJE BŁAZNÓW:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdfghjkl;lkjh radze wybijac z forum!!! a ten tekst w stylu , że wszyscy się cieszą z obfitego okresu Maruski, to że niby kto??jak wszystkie się cieszymy??? kto ci dał prawo wypowiadania się za nas??? żegnam z forum to nie miejsce dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska, dzięki serdeczne za dobre słowo, człowiek dusza jesteś, sama wiesz jak takie komentarze zniechęcają, ja poprostu opowiadam szczerze o tym co mi się przytrafia bo przecież rozmawiamy tu o naszych prolblemach i sukcesach, a kobietki już mają taką naturę że lubią sobie szczerze porozmawiać i cieszy nas to, przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to jest forum aby szczerze rozmawiać ...ja też pisze o wszystkim...gema szczerze... o problemach, nadziejach...i po to zostało założone to forum:) i nie przejmujmy się głupimi docinkami...ten kto tu przychodzi żeby krytykować..i naśmiewas cię robi to z nudów albo jest to frustracja na jego własne niepowodzenia...i Maruska nie ma za co:) wiec nie odchodź wariacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska1 Ty się obsolutnie nie przejmuj takimi osobami!! :) W ogóle nie zwracaj uwagi, szkoda nerwów na takich oszołomów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfghjhgcxdxfcv...masz racje jestesmy pojebane pozytywnie:) a twojemu dziecku współczuje takiej matki...i jak nie masz co innego do roboty to wez może jakieś chałupnicwo czy cos:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście proponuję ignorować takie wypowiedzi, bo dla nich to satysfakcja, że się nakręcamy ;) ignor i będzie spokój - jak nie teraz, to później na pewno :))) "Jesus loves you" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniając temat...co na Walentyny robicie dla swoich mężów, narzeczonych itd:) tych jedynych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4yq35y42yu
slyszalyscie-jest jakas wstazka od zakonnic, dla kobiet, ktore nie moga zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) co słychać kobitki ciekawego u Was? Ja odstawilam luteinke i też czekam na @ i czekam i coś czuje że będzie ostro się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syska ja chyba poprostu kupie jakiś malutki miły prezent mężowi i gorąco go ucałuje. A jeszcze wracając do @ to wczoraj wieczorem zaczęło się lekko rozkręcać.......... i puki co ustało, nic nie ma teraz suchutko tylko boli mnie lekko brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Ty się nie przejmuj bo ja 3 mce temu to miałam taka @ że w normalnych pampersach chodziłam aż wolne musiałam brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...masz racje jest...ty chyba ją nosiłaś pisałas o tym wczesniej co nie? tylko, że zawiązałaś ją na głowie iii zaszłaś ale nie w ciąże tylko zaszły nieodwracalne zmiany w twoim mózgu...chociaż przepraszam ...jaki mózg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×