Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
pełno sfrustrowanych ludzi jest na tym świecie .Nie mam po co prowadzić dyskusje z Tobą .Ty wszystko wiesz najlepiej :) Obrażanie w internecie jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
,zniewaga jest Przestępstwem,przewidziana w art. 216 2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem.' Jak korzystasz z programu maskującego to tak. Jesteś wtedy anonimowa. A tak każdy pozostawia ślad w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Piszesz-obrazliwe-komentarze-w-sieci-Podadza-Twoj-adres-IP,wid,11926136,wiadomosc.html?ticaid=1fdab&_ticrsn=3 A tu dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Już Ci ulżyło w obrażaniu mnie czy jeszcze nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Najmądrzejasz to nie wiesz, że można namierzyć kogoś po IP? tego już necie nie wyczytałaś, bo tak błyszczysz wiadomościami...wystarczy napisać, do admina on wie jakie jest Twoje IP, będzie wiedział dokładnie gdzie mieszkasz i przy którym komputerze siedzisz w domu. Także skoro jest taki przepis, że jest to karalne to jest to także i do wykrycia i daj spokój dziewczyną bo one raczej nie przejmują się takimi głupotami co piszesz a widać po ilości użytych przez Ciebie wykrzyknikach, że zawału zaraz dostaniesz. Także idź na jakieś inne forum na swoim poziomie, nie wiem popisz z dziećmi w okresie buntu 2-latka to na pewno się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
czytalas to? chodzilo o dana osobe...imie i nazwisko debilu!czyli zostala obrazona konkretna osoba!a ja obrazam jakas tam black29 hahahha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
haha i co Ci daje obrażanie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
satysfakcję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Przez internet każdy się czuje Bogiem:) masz jakieś kompleksy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
Ty masz kompleksy dziecino!Kto przed matura robi sobie dziecko zeby w domu bylo zycie??????nie masz kolezanek,nie chodzisz na imprezy wiec mialas jakis powazny problem i postanowilas zrobic sobie dziecko!!!! a jak twoja ciaza sie utrzyma to namature pojdziesz z wielkim brzuchem!!!!jest sie czym chwalic!!!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Dam sobie spokój z dyskusja z Tobą. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
dopiero teraz cie ruszylo???prawda w oczy kole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta BlackBlack20 BlackBlack20
ma rację:/Jak mogłaś zrobić sobie tak wcześnie dziecko bez żadnego wykształcenia?Rozumiem jakbyś napisała,że to była wpadka to ok-zdarza się.Ale zaplanować ciążę przed maturą?Rozumiem w maju żeby nie było widać,żeby się dobrze czuć.Ale tyle miesięcy wcześniej???Jesteś bardzo niedojrzała emocjonalnie i widać to w Twoich wypowiedziach.Ja nie chcę Cię w żaden sposób obrazić,ale to jest bardzo dziwne.Naprawdę musiałaś mieć bardzo słabe życie towarzyskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Jedna osoba lubi z ludźmi przebywać a inna nie:) ja mam ciekawsze zajęcia niż dyskoteki. Wole na wystawy jeździć psów, pójść do kina . Nie każdy musi być rozrywkowy . Ciąża to nie choroba .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Jedna osoba lubi z ludźmi przebywać a inna nie:) ja mam ciekawsze zajęcia niż dyskoteki. Wole na wystawy jeździć psów, pójść do kina . Nie każdy musi być rozrywkowy . Ciąża to nie choroba .! A co ma matura do ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20 BlackBlack20
skoro nie lubisz przebywac z ludzmi to twoje dziecko bedzie mialo zajebiste zycie!!!!!!!!!!!!!!hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Za to ty masz rozrywkowe:) na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Drogie panie uważam że powinnyście się zachować jak dorosłe kobiety, które pod sercem noszą swoje "fasolki " i zakończyć tą niepotrzebną dyskusje. Na forum miałyśmy rozmawiać o nas i naszych fasolkach a nie o wykształceniu i osobistych sprawach. Po co się nie potrzebnie stresować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Drogie panie uważam że powinnyście się zachować jak dorosłe kobiety, które pod sercem noszą swoje "fasolki " i zakończyć tą niepotrzebną dyskusje. Na forum miałyśmy rozmawiać o nas i naszych fasolkach a nie o wykształceniu i osobistych sprawach. Po co się nie potrzebnie stresować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Jak dorosłe kobiety ale jak ktoś Ciebie obraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
No tak ale po co drążyć temat lepiej czasem być mądrzejszym i przemilczeć. Wiem to z doświadczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Czasem lepiej być mądrzejszym i przemilczeć niż drążyć temat. Wiem to z doświadczenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Nie pisze dwa razy to samo bo się nie wyświetla a jak sie wyświetli to wszystkie komentarze MASAKRA Dwa razy się produkuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Masz racje Zosia :) tylko szkoda, że takie osoby niszczą ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja mam tak od rana po kilka sztuk naraz się produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Kontynuując nasz wątek to już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u doktorka bo jestem w szoku że nic mnie nie boli nic a nic nie muli. W pierwszej ciąży byłam umierająca. Brzuch bolał, cycochy mało co nie odpadły a o wymiotach nawet nie wspomne. A teraz wielkie NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Kontynuując nasz wątek to już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u doktorka bo jestem w szoku że nic mnie nie boli nic a nic nie muli. W pierwszej ciąży byłam umierająca. Brzuch bolał, cycochy mało co nie odpadły a o wymiotach nawet nie wspomne. A teraz wielkie NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Kontynuując nasz wątek to już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u doktorka bo jestem w szoku że nic mnie nie boli nic a nic nie muli. W pierwszej ciąży byłam umierająca. Brzuch bolał, cycochy mało co nie odpadły a o wymiotach nawet nie wspomne. A teraz wielkie NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Kontynuując nasz wątek to już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty u doktorka bo jestem w szoku że nic mnie nie boli nic a nic nie muli. W pierwszej ciąży byłam umierająca. Brzuch bolał, cycochy mało co nie odpadły a o wymiotach nawet nie wspomne. A teraz wielkie NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×