Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

dziewczyny ja tez do najmłodszych mam nei naleze skonczyłam w styczniu 35, bedziecie robic badanai prenatarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że będę prenatalne robiła , w moim wieku myślę, że to jak najbardziej wskazane, ale jak na razie, przed wizytą u lekarza, to staram się o tych 2 kreskach na teście za dużo nie myśleć, nie chcę się znowu rozczarować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze Keiti ze jestes moj rocznik :) Czyli ze 'mamy dojrzale' sa w modzie. A Ty Konwalia masz myslec o kreskach jak najczesciej i tylko pozytywnie! A badania prenatalne planuje zrobic. Test potrojny przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzednia ciaze straciłam w lipcu , tez bardzo sie boje, niedawno kolezanka w wieku 40 lat urodziła zdrowa dziewczyznke i ni e robiła badan, ale przeziernosc wychodziła bardzo dobrze, i lekarz stwierdził ze nie widzi takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Keiti - widze ze my pokrewne dusze. Ja poprzednia stracilam w kwietniu... Ale teraz nam sie uda przeciez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck.....Wiek...Cykl starań....Ost @...Dł. cyklu....Miejscowosc keiti78....35.........3............16.12......25..........Zielona Góra dziewczyny dopiszcie sie od tych które sa najwyzej czyli maja najwczesniejsze daty porodów, bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck.....Wiek...Cykl starań....Ost @...Dł. cyklu....Miejscowosc keiti78....35.........3............16.12......25......... .Zielona Góra Basia-xyz1...34......1............18.12......28........... Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pomysl zacny, ja nie mam ustalonej daty porodu od lekarza, domyslam sie ze bedzie to koniec sierpnia. Kobitki jak ja okrutnie cierpie na bol piersi to masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to na bol podbrzusza i strasznie sobie rozne rzeczy mysle :( mam nadzieje ze normalne to bo w 1 ciazy tak nie miałam, piersi tez mam tkliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keit85
no to ja też się dopisuje ostatnia @ 05.12.2012 termin 12.09.2013 keit85.....28.........2............05.12......29...........Szczecinek keiti78....35.........3............16.12......25......... .Zielona Góra Basia-xyz1...34......1............18.12......28.......... . Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck.....Wiek...Cykl starań....Ost @...Dł. cyklu....Miejscowosc Berisha ...30........ 3..........24.11.......28...........Warszawa keit85.....28.........2............05.12......29......... ..Szczecinek keiti78....35.........3............16.12......25......... .Zielona Góra Basia-xyz1...34......1............18.12......28.......... . Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck.....Wiek...Cykl starań....Ost @...Dł. cyklu....Miejscowosc Berisha ...30........ 3..........24.11.......28...........Warszawa keit85.....28.........2............05.12......29......... ..Szczecinek keiti78....35.........3............16.12......25......... .Zielona Góra Basia-xyz1...34......1............18.12......28.......... . Londyn niespokojnawawa..30....2.......02.12......29........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Tabelka trochę źle zrobiona:)Bo ktoś z długim nickiem jak ja się nie mieści:)No i nie ma terminu porodu:)Nie jest potrzebna długość cyklu i ostatnia @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki :) Miłego dnia! x NIck.....Wiek...Cykl starań....Ost @...Dł. cyklu....Miejscowosc Berisha ...30........ 3..........24.11.......28...........Warszawa keit85.....28.........2............05.12......29......... ..Szczecinek keiti78....35.........3............16.12......25......... .Zielona Góra Basia-xyz1...34......1............18.12......28.......... . Londyn Wrzoska......27.....3.............27.11......30............Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mówiłam prawie nikomu oprócz moich przyjaciółek świadkowych . Czekam na wizytę u lekarza żeby mi wystawił zaświadczenie do pracy . Berisha piękne te sukienki. Będę szukała w marcu sukienki kiedy już brzuszek będzie widać. Moja córeczka ma 6 lat i będzie sie bardzo cieszyć z rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka - masz rację :D Może ją zmodyfikować? Moja córka ma 8 lat i też nie może się doczekać rodzeństwa :) Liczy na brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszmy termin porodu, ja jeszcze przed wizyta u gin wiec tylko kalkulatorem mam wyliczony termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck.....Wiek...Cykl ....Ost @...Dł. cyklu...Termin por .Miejscowosc Berisha ...30........ 3......24.11.......28.....................Warszawa keit85.....28.........2......05.12.......29................. ..Szczecinek keiti78....35.........3.......6.12.......25........22.09... .Zielona Góra Basia-xyz1.34.......1......18.12......28.................. . Londyn Wrzoska....27.....3........27.11.....30................... ..Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck.....Wiek...Cykl ....Ost @...Dł. cyklu...Termin por .Miejscowosc Berisha ...30........ 3......24.11.......28.....................Warszawa keit85.....28.........2......05.12.......29.............. ... ..Szczecinek keiti78....35.........3......16.12.......25........22.09. .. .Zielona Góra Basia-xyz1.34.......1......18.12......28................. . . Londyn Wrzoska....27.....3........27.11.....30.................. . ..Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p......Płeć.....Imię dziecka Berisha ............30........3...........?.............?...........?.......... keit85..............28........2...........?.............?...........?......... keiti78.............35........3...........?..............?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1...........?..............?...........?.......... Wrzoska...........27........3...........?..............?...........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?...........?..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Hej dziewczyny! mozecie mi powiedziec... jak reaguja na was wasze tesciowe? bo ja mam ze swoja przeboje. dzisiaj dowiedzialam sie takich rzeczy ze siedze do teraz i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza teściowa cudowna teść też fajny. Nawet po śmierci mojego męża mamy kontakt ze sobą. Przyszła teściowa , taka sobie , jak przyjedziemy do niej to pogada ,ale tak to się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Ja dzisiaj przeczytalam rozmowe co ona do syna pisala O MNIE..... "asocjalna idiotka, bez szkoly ( z wyksztalcenia jestem kosmetyczka), glupia z tatuazami i kolczykami, falszywa, niedobra, niepracowita (caly czas pracowalam, teraz mam chorobowe bo mialam operacje) fakt nie pracuje w zawodzie bo przyjechalam do de. obojetna mi byla praca, pracuje w firmie sprzatajacej. dla mnie wazna byla obojetnie jaka praca, od czegos musialam zaczac. wazne ze to legalna praca i mam ubezpieczenie. jeszcze powiedziala, ze ma nigdy sie ze mna nie zenic bo jestem na to za glupia i cale zycie bedzie tego zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Witam was :) ja z moimi tesciami nie man wogole kontaktu...sa bezczelnymi ludzmi...zal mi tylko mojego meza bo to jego rodzice...on na każde zawołanie leci do nich...wnuka nie widziele półtora roku prawie i widzę ze to im nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Ja naprawde bylam w porzadku. poznalam sie z nia w swiata... wstawalam rano, pomagalam w domu. a ona, ze wszystko robie zle... ze mam kolczyli i tato, ze zle sie maluje, ze mam zly kolor wlosow, za dlugie paznokcie. najbardziej mnie zabolalo jak zostalysmy same, ze mam sie nie martwic tym ze nie bede miec dzieci ( taka mialam diagnoze od lekarzy) bo ja tego nie potrzebuje, a jak bede chiala to moge sobie jakies adoptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Witam was...ja z moimi teściami nie mam kompletnie kontaktu..od teściowej tyle się nasluchalam jaka niby jestem ze sobie podarowalam kontakt z nimi...bezczelni ludzie...zal mi tylko mojego męża bo to jego rodzice...ale ludzie nie widzieli wnuka przez ponad rok wiec przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Oj wysłało mi się dwa razy przepraszam hehe :) daga nie martw sie i nie przejmuj nia...dobrze cię rozumiem...ale naprawdę nie warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×