Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

bez meza łatwiej mi sie odchudzic bo nikt mnie nie kusi na piwko na winko na fast fooda na popcorn na chipsy ;) i na szczescie tesknoty nie zajadam o co sie bałam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje a Tobie zima jak idzie jaka masz aktualna wage? ;) ja zjadłam ciemny rogalik z plasterkiem sera i szynki i troche mam yrzuty sumienia ze to nie byl jogurt czy mleko z musli. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudsza to już do poniedziałku 1 cel osiągniesz na pewno:) Ja mam już za sobą ok 700kcali napchałam się obiadem mianowicie był mielony, ziemniaki i tona kapusty kiszonej-383kcal razem. Teraz chwila odpoczynku, wpadnie koleżanka i wypijemy kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem kiedy sobie pozwole na taki obiadek ;P ja sie musze wazyc codziennie zeby widziec sens mż i miec motywacje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie tez dlatego przed kazdym wazeniem strasznie sie boje i mam wrazenie ze mam cos z głowa ;D ale na szczescie od jakiegos czasu nie rosne waga czasem przez dwa dni nic nie spada to wtedy mi sie wydaje ze musze jeszcze mniej jesc poprostu zeby ruszyło ;P czasem nie chce sie wazyc ze strachu ze bedzie wiecej na wyswietlaczu ale kurde musze uzalezniłam sie od wazenia ;o ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde codziennie jezdziłam na rowerku i mi sie to znudziło przez co nie chce mi sie jezdzic chyba zaczne skakac na skakance. kiedys na skakance zrzuciłam 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudsza, jak skaczesz na skakance i ile? Takie zwykłe niskie podskoki, czy wysokie? Ja wczoraj zaczęłam i mi się spodobało :) Skoczyłam 300 razy i trochę się spociłam :) Dzisiaj czuję trochę łydki. Dzisiaj chcę spróbować tonique Sylwi Wiesenberg- ćwiczenia wyglądają ciekawie. Chodakowska trochę przynudza, a te wygladają ciekawie- takie przysiady i wykroki, ale z elementami tańca, więc można sobie muzyczkę swoją puścić i hopsać :) własnie kończę chomikować, więc po południu pewnie wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolly zwyczajne skoki niskie, po 100 podskokach robie przerwe bo nie wytrzymuje z tetnem ;P własnie zrobiłam 600 podskoków a kiedys robiłam po 1000 ;) wieczorem pewnie tez pewnie zrobie z 500 skoków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdeterminowana bo juz mam dosc nigdy w zyciu tyle nie wazyłam ;/ jak maz wroci z woja to bd biegac akurat ciepło juz bd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po wizycie szwagierki, która waży 53 kg przy 165 cm i je wszystko nie pilnuje się; jak ja bym jadła tyle co ona to chyba bym się nie uniosła. I gdzie tu jest sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawiedliwosci. Ja poki nie przestalam brac tabletek anty to wazylam 60kg (wtedy wydawalo mi sie ze jestem gruba a teraz marze zeby tyle wazyc) a jak odstawilam w miesiac 10kg do przodu! Wtedy tez potrafilam jesc ''tonami'' mamusiowej roboty smalczyk i nic a teraz jakbym zjadla to od razu kg do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od tabl 5 kg w rok przytyłam ale jedzenia tez nie oszczedzałam takze nie wiem czy tylko przez tabl ;) teraz odstawiłam i zobacze jak to bedzie jak zaczne brac od nowa czy znowu przytyje trzymajac diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) nadszedł weekend, dla mnie przeważnie zgubny...ale ten chyba nie, mam nadzieję. na wadze tyle co wczoraj 55,7. za mną kawa a zaraz będzie musli z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w weekend jest najwiecej pokus. Trzymajmy się dziewczyny bo wiosna tuż tuż.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo od jakiegos czasu jem o 12 i o 18, czasem cos o 15 i tyle ;p ja na szczescie poki nie ma meza to nie mam zadnych pokus ;D ;) juz mi zapowiedzial dwa wina jak wroci ;p masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zyjecie ;) ?? zjadłam o 12 zupe o 15 troszeczke ziemniaków i odrobine sznycla a o 17 jedna kromke z szynka wydaje mi sie ze troche za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×