Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

na obiad pewnie musli z mlekiem.. i czerwona herbata cały dzien. chce zeby waga ruszyła wkoncu codziennie cos spadało a od 3dni nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku jak bylam na diecie ocet jablkowy mi pomagal. Tym razem poki co efektow brak ;D i tak mysle ze poprostu duzo mniejsze porcje rozleniwily moj metabolizm ;) moze w przyszlym tygodniu bede miala rowerek stacjonarny wiec moze ruch troszke pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na obiad mam watrobke drobiowa smazona z odrobina tluszczu, mialy byc do tego jeszcze warzywa na patelnie ale je zjem juz chyba na kolacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już widzę po spodniach że już trochę spadło,ciekawa jestem co waga jutro pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam ;) ja juz po sniadanku. Musli z mlekiem 0,5 %. Na drugie sniadanie wzielam do pracy 2 kromki chleba zytniego z zurawina i do tego plasterek sera zoltego, o 14 zjem jakis jogurt ze zbozami. A pozniej zobaczymy. Wczoraj waga pokazala 67.1. Minimalny wzrost ale nadal czekam na @, ktora w dodatku nieco sie spoznia. Przestaje pisac kazda zjedzona kalorie bo szukanie w necie ile kalorii ma np plasterek szynki prowadzi do obsesji ;) ale nadal sie bede pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, właśnie piję kawkę,waga spada-mam nadzieję,że w poniedziałek pokaże te 55,5 znowu. zaraz zjem resztę jajecznicy po córce i chleb z masłem-mało tego zostało to się w 250kcal z kawą zmieszczę. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lika ja kupuję w biedronce szynkę wędzoną z kurcząt i tam jeden plasterek ma 10kcal:)tak wygodniej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już jestem po porannej kawce,jestem baaaaardzo zadowolona bo wga pokazała 57,7,nareszcie,oglądałam wczoraj zdjęcia z wakacji(bleeeeee)było 63,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem mniej wiecej co ma ile kalorii i co moge jesc ;) ale i tak chodzac do sklepu bede patrzec 'czy powinnam'. Wczoraj tak chcialo mi sie slodkiego ;) podgrzalam mleko 0.5 %, do tego lyzeczka miodu, troszke cynamonu i pycha ;) dzis na kolacje chyba zrobie salatke z pomidora, ogorka, papryki, salaty, rzodkiewki i tunczyka ;) W moim pasku do spodni przydaloby sie dorobic dziurki bo zawsze zapinalam sie na druga a teraz jest luzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najbardziej motywuja mnie wakacje ;) bede mogla w koncu wystawic sie na jakies sloneczko ;) aa i mysl o zakupach ;) bo na te ubrania juz nie moge patrzec ;) w koncu moze kupie cos w rozmiarze 36, 38 a ze spodni nie bedzie mi sie wylewal brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ruszylo 200g ;p wreszcie bo juz zaczynalam watpic w jedzenie czegokolwiek. wczoraj zjadlam o 12 pol jogurtu z musli a o 18 200ml czystego zurku takze musialo ruszyc i pol godz na rowerku byloooo jakos nie mialam sil na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja planuję jeszcze coś zmienić w swoim wyglądzie,mianowicie pójść do fryzjera,zafarbować odrosty i zrobić sobie prostą grzywkę.Na solarium pójdę jak zrobi się ciepło a paznokcie jak przyjdą mi wszystkie pierdoły z allegro,bo lampa na szczęście jeszcze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa wesela w kwietniu i dwie komunie w maju tez musze solarium zaczac odwiedzac powoli ;) włosom narazie daje odpoczac bo schodziłam przed slubem z czarnego i sa troche zniszczone, zafarbuje dopiero po swietach pewnie albo na swieta ;p moze jeszcze jasniejsze sb zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zeszłam do takiego rudawego kasztanowego ;p ale moze jeszce jasniejszy braz zrobie. podoba mi sie taki hehe rudawy ale nie rudy całkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mi w myślach dziewczyny czytacie ,ja też myślę o zmianie koloru włosów,muszę trochę rozjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw próbowałam jasniejsza ale to wgl roznicy nie bylo a odrosty beznajdziejnie wygladały a pozniej dwa razy dekoloryzacje miałam i wlosy mi to strasznie zniszczyłooo teraz co 3mies podcinam i staram sie farbowac tez nie czesciej niz co 3mies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raz zafarbowalam brazem to na tym ciemnym bardzo duza roznica w kolorze byla,a jak zmieszalam ciemny z brazem to tak samo bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wgl na poczatku bałam sie schodzic z czarnego ze zniszcze włosy a i tak zaraz wroce do czarnego ;p ale poki co wole jasniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę, że pomału robicie się expertkami w liczeniu kalorii. Ja tak bardzo nie liczę, staram się jeść 3 posiłki tak po 300 max 400 kalorii ale wszystko "na oko".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o fryzurę to ja mam długie włosy z prostą grzywką ciemny brąz- kolor naturalny. Farbowałam raz w życiu jeszcze w liceum. Nie mam gęstych włosów i jak schudnę do 60 kg to obcinam na krótko, ale musi to być dość prosta fryzura żebym mogła się sama uczesać:) Farbować będę dopiero jak zaczną pojawiać się siwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam zafarbować,bo mój naturalny kolor to był jasny bląd-ale był tak jasny,że w lato robił się prawie biały i wtedy nie było widać,ani brwi,ani rzęs i twarz mi się zlewała z kolorem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku oczywiście był jasny brąz ,a później nie wiem co mi odwaliło, że zafarbowałam na czarno-żałuję do teraz, bo dluuugo z niego schodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie odwrotnie latem mam prawie czarne a w zimę ciemny brąz. Dziwne te moje włosy:) Na obiad dziś u mnie zupa ogórkowa dla mnie a dla reszty jeszcze kluski te z surowych i gotowanych ziemniaków; u nas na to mówią kluski tarte lub sine. A na śniadanie parówka + kromka razowca z szynką i kawałkiem papryki. Kolacja- łosoś wędzony. Waga ta sama co wczoraj ale wypiłam wieczorem z mamą 3 kieliszki ajerkoniaku takiego swojskiego własnej produkcji ale był dobry....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swojskie najlepsze:) ja mam jeszcze resztki swojskiego wina w lodówce to też dziś je dokończę. Zawsze robiłam likiery i nalewki,ale teraz szybko poszły,bo na święta i sylwestra dużo chętnych było.W tym zrobię więcej,aby dla mnie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naturalny mam taki mysi brąz szarobury ;p zjadłam wlasnie ok 150ml jogurtu nat z kilkunastoma platkami kukurydzianymi i z odrobina miodu bo sam jogurt nat mi nir smakuje ;) tez nie licze kcal bo nie umiem za bardzo ;p tez wszystko na oko robie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo alko to odkad maz wyjechal to nie wypiłam ani grama nie chce pic bo to jednak zbedne kcal ;) a on juz mnie namawia ze jak wroci to sie winka napijemy itp itd załoze sie zr jak wroci to wszystko to co zrzuce to nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×