Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Czyli przez 8 godzin patrza na ciebie te słodkości i mówią zjedz mnie a ty musisz się im oprzeć. Silna kobieta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od trzech tygodni skutecznie sie im opieram ;) ale nie ma latwo ;) kiedys codziennie jadlam po kilka ciastek czy drozdzowek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,również podziwiam za aż tak silną wole:) za mną ok 700kcal. latałam wszędzie dziś za tą czerwoną herbatą, bo u nas w biedronce jej nie było ani w tych marketach, znalazłam dopiero w małym prywatnym sklepiku liściastą pu-erh z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzielnie pilnuje diety, ale dzisiaj wlazlam na wagę i się zalamalam! Spadek zerowy! Nawet przybyło 200g :( Odechcialo mi się wszystkiego! Co jest grane?! Dlaczego nie spadło nawet 100g?! Z tej złości i żalu wyjadlam już wszystkie przydzielone kcal i do wieczora muszę pprzezyn na wodzie i coli zero! Dobrze, że chociaż wam nieźle idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi nic nie spadło przez 3dni dolly to jeszcze mniej jadłam.. staram sie tylko płynne produkty jesc ewentualnie warzywa w zupie sa całe. jem o 12 i o 18 czasem cos małego o 15 i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się- nazarlam się chleba z dżemem i cukierków czekoladowo orzechowych! Z milion kalorii :( :( Co za głupota! Aż mi niedobrze! Próbuje to wypalić skacząc na skakance i robiąc brzuszki :( Co za debil że mnie! Jutro już pewnie będzie że dwa kilo na plusie! Chyba w życiu nie schudne :( do trumny nawet nie będą mogli mnie upchnąć tak się roztyje! Jestem teraz dla siebie oblesna i odrażajjaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolly a ile wgl wazysz bo nie wiem czy w stopce jest aktualna waga? nie przejmuj sie ja jak zjem za duzo w jeden dzien to na drugi głoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie waze 70kg. 9 maja urodziłam córeczkę. Od początku roku już nie karmie, więc powoli biorę się za siebie. I nie ma najmniejszych efektów :( Kiedyś jakoś łatwiej mi szło odchudzanie... Mam dopiero 26 lat, więc nadal nie powinno być problemu! Nie mogę jak Ty nie jeść. Muszę jeść często ale mało. Ale jak mam jakiegoś dola, to wtedy jest mi wszystko obojętne. I wpierniczam, jak maciora, cco mam pod ręka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że mam teraz @ może to jest powodem mojego rozstroju? Moim celem jest schudnąć 2kg miesięcznie, a tu zerowy spadek! Myślałam, że zobaczę 68 z początkiem lutego, ale chyba marne szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolly mi pomaga jak czytam jak ktos chudnie duzo i sobie mowie co ona schudła a ja nie potrafie?? troche pomaga a na zaspokojenie głodu ciepła herbatka ktora pije litrami, ja jak karmiłam to szybko chudłam własnie bo musiałam zdrowo jesc ale niestety krótko karmiłam ;/ a próbowałas suplementy diety albo jakies wspomaagacze brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę scorcha- hamuje apetyt i spala tłuszcz, jak się ćwiczy. Mnie wystarczy hamowanie apetytu. Do dzisiaj szło mi super- nie przekraczalam 1200 kcal! Dziś się posypało, bo wlazlam na wagę i pokazuje tyle samo co tydzień temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynałam od takiej samej wagi ... piewrszy raz do takiej doszłam i normalnie masakra nie dopuszcze juz do tegooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam bardzo dużo po lekach po źle zdiagnozowanej padaczce-okazało się że to tężyczka, wpadłam wtedy prawie w depresje bo strasznie szybko mi te ok 30kg przybyło. Ale zmieniłam lekarza, wydałam kupę kasy na niego i doszedł sam do tej choroby robiąc mi wszystkie badania. Jak udało mi się schudnąć te 30kg byłam wniebowzięta, ale jak zaczynały wracać przez złe wychodzenie z diety to też powiedziałam sobie, że nie mogę teraz przez swoje zaniedbanie wyglądać tak jak przez te leki. Dolly jeżeli masz kłopot z rzuceniem wagi to też załóż sobie zeszyt i sprawdzaj dokładnie co jesz-wtedy będziesz miała czarno na białym-że albo przed @ albo od słodkiego/soli zatrzymuje Ci się woda w organizmie. Gorąca/ciepła herbata nawet czarna z cytryną świetnie tłumi uczucie głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam o 18 ciemna bulke z plasterkiem sera i szynki i sie boje ze rano nie bedzie nic mniej.. i z 7 cukierków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wczoraj byłam u dentysty i aż jestem zdziwiona 0 ubytków ale wracając weszłam do biedronki i kupiłam jogurt FruVita 0% ma on tylko 88kcal w 200g. I właśnie to była moja kolacja wczoraj i dziś na wadze mimo @ mam 67,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kolację zjadłam pół wędzonej makrelo z kromką chleba z margaryną, te jogurty z Biedronki są ogólnie bdb ja kupuję naturalny FruVita 0% i kupiłam wczoraj jakieś musli na spróbowanie z chrupiącym musli z owsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ha wlasnie po bieluchu naturalnym z musli ;) nie mam nadal @, ale to zapewne przez diete bo poranny test dal tylko jedna kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe przejmuj się to na pewno przez dietę, zobacz ile ci się udało schudnąć, organizm musi jakoś na to zareagować.:) Zrób sobie wieczorem ciepłą kąpiel, zrelaksuj się i na pewno wszystko będzie ok. Ja kiedyś czekałam prawie tydzień to wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeżeli tracicie okres przez dietę to bardzo źle! Porób sobie wszystkie badania, po prawidłowa dieta nie prowadzi do utraty okresu-a jego brak świadczy o "wycieńczaniu" organizmu i wszystko może się Wam poprzestawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi poziom magnezu spadł bo mi powieka lata ,kupilam włśnie blumag,może mi się podniesie,po wczorajszych wybrykach dzisiaj tylko kawka i jajko....narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×