Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Ja tam myślę,że winko jest ok. najlepiej półwytrawne bo wpływa na trawienie oczywiście lampka góra 2 a nie cała butla.:) Znalazłam, że półsłodkie czerwone wino w 150g ma 144 kcal. ALe myślę, że wypijając z mężem wieczorkiem spalimy trochę więcej kalorii.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siędzę i myślę i chyba się dzisiaj pomierzę i zapiszę wyniki. Ciekawe ile bedzie mniej cm łącznie na koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielę sie publicznie moimi wymiarami Stan na 23 styczeń: biust-97 pas- 80 (na wysokosci pępka bo wyżej mam 77) biodra-96 udo-56 łydka-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleglam i zamiast jogurtu o 14 zjadlam kawalek szarlotki, pewnie jakies 300 kalorii wiec na obiad tylko jakies warzywka. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad mięso gotowane z indyka,a teraz kromka chleba z masłem i kawa bo zaczynam z sił opadać ,dobry pomysł z tym mierzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień zakończyłam z ok 1300-1400kcal,bo zjadłam właśnie 4 mini batony mars,ale już koniec na dziś i zaraz zrobię sobie zieloną herbatę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie jutro zmierze ;) bedzie rowne 3 tygodnie od pierwszego mierzenia ;) na obiad zjadlam troszke ryzu brazowego z chinska mieszanka warzyw ;) dzis mam jakis kryzys, wiecznie glodna i mam ochote rzucic sie na slodkie! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja dziś 0,5 kg do góry nie wiem czy to przez to, że wczoraj wieczorem się napchałam, czy że zbliża się @. Dzisiaj spróbuję poćwiczyć trochę więcej. A jak wasze wyniki? Wczoraj oglądałam kawałek rozmów w toku i była tam dziewczyna, która w ciągu roku schudła aż 100kg, wyeliminowała słodycze, pieczone i ćwiczyła po 5-6 godzin dziennie, potrafiła zrobić 5 tysięcy brzuszków. Boże a ja max 20, a takich półbrzuszków to może 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja wczoraj wazylam 66.9 ;) ale nadal nie mam @, nie wiem czy to ta dieta czy 'cos innego'. Zjadłam wlasnie puszke tunczyka i pije herbatke czerwona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno stad ten przyrost wagi ;) mnie zawsze bolaly piersi przed @ i byly duzo wieksze, teraz nic sie nie dzieje. A tu od 4 dni powinien byc okres. Tak czy inaczej czy to przez diete czy przez to ze moge byc w ciazy musze chyba cos wiecej zaczac jesc. Jesli do jutra nic sie nie zmieni, zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po odstawieniu tabl miałam okres i teraz nie mam pojecia kiedy dostane ..;p przynajmniej mam pewnosc ze w ciazy nie jestem bo bym chyba umarła ;) ja wczoraj nie cwiczyłam wgl bo jakos nie miałam siły a tu 400g mniej ;o nie spodziewałam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam, ja nie stosuję anty. ale mam już 2 dzieci i jak dla mnie starczy. Mąż mówi jeszcze o jednym tak na 40 urodziny. Kiedyś stosowałam ale nie trafiłam na dobre albo mnie głowa bolała, albo brzuch a na sex to wcale nie miałam ochoty. Jeżeli stosujecie tabletki i nic się po nich nie dzieje to napiszcie nazwe to powiem lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka jebonka
kup sobie okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła mama daje
w rowka na trasie a1 70zł polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona ja biore kontracept i nic mi po nich nie bylo nigdy przed ciaza brałam novynette (nie wiem jak to sie pisze) i bolało mnie tak od srodka przy kazdym stosunku jakbym była hehe rozdziewiczana za kazdym razem ;p i miałam straszne bóle głowy. Ja mam jedno ale narazie wystarczy młoda jestem ;) nastepne moooooze za 7 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,wałśnie się skusiłam na pączka,mężulek kupił,ale wlaściwie od 2 tyg nic słodkiego nie jadłam,zrobię może porządki w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×