Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

a ile masz lat? nie no cos lekkiego przynajmniej jesc musisz bo nie wytrzymasz długo tak ;p ja tez piłam kawe ale odkad biore therm line to by było za duzo kofeiny takze teraaz duzo mineralnej i czerwonej herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawalilam po całości :( Zaczynam od nowa! Ale niestety mam utrudniony start, bo dostałam @! No, ale głupota kosztuje! Od dziś biorę też Scorch'a hamującego apetyt i spalajacego tłuszcz- niby :) Może uda mi się wsiąść na chwile na rowerek, jak będzie leciał ulubiony serial? Zobaczymy :) Na sniadanko 2 kromki razowca z wedlina indycza i jajeczkiem :) teraz kawka z mleczkiem i póki co głodu nie czuć :) A Wam gratuluję spadków i witam nowe i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki! Może temat odżyje o 100%:) Ja gotuję rosół i zjem mięso z zupy+warzywa na patelnię z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od 3 dni biorę cellasene na cellulit zobaczymy efekt po 2 miesiącach-muszę też się teraz bardzo pilnować bo same tabletki to nic nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze same tabl nic nie dadza ;) ja wypiłam 1.5l herbatki czerw. i zrobiłam pól jogurtu z otrebami i troszke startego jabłka do tego i zjem to za jakies pół godzinki :) pozniej cos koło 15.00 i o 18.00 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zbywa tak ze 4 kg,w tamtym tygodniu się ważylam i było 61,a dziś 58,6(! hura!),najlepiej wyglądam i się czuję mając 55-56kg,dzisiaj rano kawka,a teraz jajko na miękko i odśnieżanie chodnika i tarasu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście na tygodniu nie muszę za dużo gotować,bo dzieci jedzą w szkole,a mąż w delegacji więc mi trochę łatwiej się powstrzymać,zaczęłam ćwiczyć też callanetics,ale mialam zakwasy,więc musiałam zrobić 2 dni przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś na obiad powtórka z wczoraj czyli rosół + udko. Jak łatwo przytyć kg a jak trudno zrzucić. Ja jem wszystko (oprócz słodyczy:)) tylko w mniejszych ilościach bo boję się jojo. Nie potrafię zrezygnować z chleba ale zamieniłam na razowy. 1 kg na tydzień będzie dla mnie sukcesem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2tyg nie jem chleba nie pije alko nie jem fast f. nic smazonego zadnych chipsów .. wgl prawie nie jem ;P no jA tez sie najlepiej czuje jak mam 55kg ale do tego jeszcze troche mi brakuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zobaczę w tym tygodniu bo wcześniej niby byłam na diecie ale przez prawie 2 tygodnie waga raz w górę raz w dól a wszystko przez słodycze. W tym tygodniu się zawziełam chociaż zdarzyło mi się zgrzeszyć ale 4 dni i 1,2 mniej.Zobacze ile będzie po całym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 2 tyg zero słodyczy tylko wczoraj nie mogłam sie oprzec kremówce mojej mamy ;/ ale na szczescie waga ta sama co wczoraj. pewnie bez tych kremówek bylo by przynajmniej o 200g mniej. pije herbatke litrami i przynajmniej nie czuje głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj te slodycze...ja też mam do nich slabość,ale coś za coś ,najlepiej jakiś fajny ciuszek sobie upatrzeć w rozmiarze 36[no może 38]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do obiadu: ja wczoraj dla rodzinki robiłam lazanię i wieczorem dopilnowałam żeby wszystko zjedli co by mnie nie kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też piję czerwoną i zieloną i zastanawiam się czy jest jakis limit dzienny tych herbatek czy można pić do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe watpie ze mozna przedawkowac herbate ;p tez piłam zielona ale czerwona mi bardziej smakuje ;P u mnie jest tak ze jak nie ma czegos w domu to mnie nic nie kusi i nie ciagnie mnie do słodkiego ani nic ale jak juz jst cos pysznego to tragedia ;P no ale nie jest zle póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem obdarzona w babcie i dziadków. Wszystkich razem czyli moje babcie i babcie dzieci to razem 8 sztuk. Więc świętujemy od wczoraj i do środy zejdzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mojej córci w przedszkolu jest przedstawienie i później kawa i ciasto dla babci i dziadka a po imprezie wszyscy u mnie na objedzie. Ja już zjadłam(gotowane udko) a dla nich rosół + kluski, roladki,sosik i kapusta czerwona. Zjadłam wcześniej po pierwsze, że byłam juz głodna a po drugie żeby się nie rzucić na kluski z sosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przedawkowania herbat to przedawkowac moze nie mozna ale herbaty zawierają taninę ktora bardzo utrudnia wchłanianie witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przedawkowania herbat to przedawkowac moze nie mozna ale herbaty zawierają taninę ktora bardzo utrudnia wchłanianie witamin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.00 czyli pora na maly posilek u mnie ;) zjem jablko a na obiad chyba marchewke na slodko- zostala z wczorajszego obiadu i dwa malutkie udka z kurcząt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×