Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

Hej! Jak Wam dzisiaj idzie dietkowanie? Mi wpadł mały cukiereczek, ale wyrobiłam się w 1200 kcal, więc jest tak jak sobie założyłam! Żeby tego nie przekraczać! Na dzisiaj zakończyłam jedzenie, bo kolację jem ok 18 :) Nie czuję głodu, ale chyba pomagają te kapsułki, co łykam! Powinnam brać 6 dziennie, ale wzięłam 3 rano i do tej pory nie ma problemu głodu, więc drugi raz nie brałam. Na wagę na razie nie wchodzę- odczekam kilka dni, może efekt będzie lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zabicie glodu robię sobie w kubeczku płatki owsiane zalane gorącą wodą,naprawdę dziala w brzuchu nie burczy,nie wiem ile to kalorii ale chyba niedużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła herbatka tez fajnie wypełnia zoładek, ide zaraz jezdzic na rowerku ;P 16 dzien pod rzad az trudno mi w to uwierzyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam,ja piję kawę,a później powrót do codzienności.... Ja też myślę nad witaminami,bo włosy już zaczynają mi wypadać,ale coś w musujących tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie płatki zwykłe górskie dobrze wpływają na jelita, oczyszczają. Ja właśnie dziś na śniadanie jem płatki z mlekiem. Muszę sie pochwalić że dziś mam na wadze 67,9. A wczoraj po południu wcale nie było dietetycznie: ciastko, banan, ciasto i sałatka oczywiście z majonezem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o 7 mialam spotkanie z łopatą(trochę nas przysypalo) każdy ruch dobry,mam teraz dodatkową motywację bo w ferie chyba gdzieś wyjedziemy i może do aqaparku sie wybierzemy więc chcę dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w śląskim mamy ferie dopiero 11 lutego. Myśle że w 3 tygodnie 3 kg zlecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko zaprowadzę dziecko do przedszkola i trochę ogarnę w domu to biorę się za ćwiczenia bo wczoraj tylko 10 min na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemnie, przyjemnie ale jeszcze przyjemniej jak spodnie robią sie luźniejsze wtedy jest taki namacalny dowód.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) u mnie waga bez zmian ;) 67 ;) ale to dobrze biorac pod uwage ile juz schudlam i ze jestem przed @ :) wlasnie wcinam suroweczke z pomidora papryki ogorka i troszke drobiowego miesa ;) od wczoraj pije ocet jablkowy, nie dla zwiekszenia efektow ale licze ze troszke poprawi to sprawe z moimi zaparciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Malopolsce juz sa ferie ale dla mnie to w sumie bez znaczenia :) w pracy musze byc ;) a u nas w szkole tez nie ma ferii ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Iwonko:) u mnie waga podrosła do znowu 56,6-ale jak dziś już nie mam okresu to automatycznie nie chce nic słodkiego.Dziś śniadanie razem z kawą wyniosło 230 kcal-dziś mam taką motywację do odchudzania jak kiedyś-a przyznam się,że do wczoraj nie chciało mi się coraz bardziej odchudzać,czułam się jak w jakiejś depresji mówiłam sobie "po co się dalej odchudzasz jak i tak jesteś brzydka" super.A to chyba przez to,że już dawno nie przespałam całej nocy,bo córcia budziła się z płaczem i chciała się przytulać,oczy podkrążone i cienie pod oczami,wyglądam jak anemiczka-i mąż mi to powiedział ostatnio też. a płatki owsiane zjem na kolację z serkiem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawce i po ćwiczeniach z JIlian. Dziewczyny nie przejmujcie się zawsze w czasie odchudzania jest zastój organizm broni się w ten sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lika ja też piłam ocet jabłkowy, przez pierwsze dni po wypiciu musiała być wolna toaleta, raczej to przypominało biegunkę ale po tygodniu zaczęły się zaparcia, chociaż nigdy nie miałam problemu z zaparciami. Lepsze od octu są płatki górskie u mnie po zjedzeniu po 2 godzinach obowiązkowo wizyta w toalecie na mnie też działa kapusta kiszona. Oczywiście jest to indywidualna sprawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś kupilam sobie korę kruszyny,wizyty w WC co godzinę,a świństwo niedobre bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet jabłkowy niby hamuje apetyt na słodkie i poprawia cerę, paznokcie, włosy, a przy dłuższym stosowaniu spala tłuszcz. U mnie nic nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet podobno wiąże tłuszcze,2 łyzki rozpuścić w szkl wody,pić 3 razy dz przed posiłkiem,nigdy nie probowałam ,może też się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odradzam na mnie nie działał, a ocet podobno spala tłuszcz dopiero po 120 dniach stosowania i nie jest wskazany przy wrzodach lub innych dolegliwościach brzusznych. Oprócz zwykłego octu na półce stoi również w tabletkach- cidrex, zjadłam jedno opakowanie a drugie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno to ma być ocet z naturalnej fermentacji więc lepiej zrobić samemu bo ten na półce w sklepie nie wiadomo jaki niby pisze naturalny ale wiecie jak jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×