Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

ja żyje, ale waga mi podrosła do 55,9 już nie wiem dlaczego,a wczoraj zjadłam wszystko prawidłowo+kawałek ciasta u babci. Już mnie to wkurza, muszę zacząć ćwiczyć, w poniedziałek zrobię skalpel mam nadzieję, że kolana nie będą mnie boleć później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo dziś już zrobię. Jam mąż nie będzie się patrzył i śmiał-bo zawsze tak robił. Niby w żartach, ale mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet sie na szczescie nie smieje wrecz mnie wspiera i jak kiedys przychodzil i kupowal chipsy dla mnie tak teraz serek wiejski czy jogurt :) a wlasnie czy podczas miesiaczki waga jakos sie zmienia orientujecie sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zalezy od człowieka jednej sie zmieni drugiej nie ;) moj sie nie smieje chce cwiczyc ze mna ale ja nie lubie jak patrzy ;p jedynie moge z nim biegac ale innych rzeczy nie lubie przy nim ;) jednak spadło dzisiaj 65,6 :) coraz blizej celuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudsza hi hi
i jak tam ? Widzialam w innym temacie ze analu twoj mezus chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
czy schudne na mz jak zjadłam na snaidanie 2 jajka ze szcypiorkiem czosnkiem cebulka i plastrem chudej poledwicy drobiowej ? chce ograniczyc chleb i słodkie ( jak najmniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
dzieki a i jeszcze małego pomidora bo wogole nie mam pojecia co jesc , ile czego itd ,boje sie ze zjem za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
a ja len jestem do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska211
gratuluje spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam teraz kromke z wedlina (sucha, bez masła) i mialam zjesc te pol jogurtu nawet sobie zrobilam z musli ale zjem to o 16 albo o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zaszalałam aż mnie brzuch boli. Na obiad zjadłam 3 kluski z sosem i do tego roladę i trochę czerwonej kapusty czyli typowy śląski obiad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja obiadu nie jadłam na szczescie :) koło 14 troszke gotowanego kurczaka a o 18 jogurt :) pojezdze na rowerku troche mam nadzieje ze jutro znowu cos mniej bd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja po jajecznicy z kanapką z serkiem topionym i po kawie, zaraz obliczę ile to wyniosło. Miałam wczoraj ćwiczyć skalpel i zaczęłam i od razu mąż zaczął mnie denerwować i dziś od nowa sama i ze świętym spokojem jak dziecko zaśnie. I dziś nie wiem od czego wstałam opuchnięta twarz i ręce, że obrączka mi się w palec wbijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też po śniadanku połowa serka wiejskiego i kromeczka chleba słonecznikowego z szynką. Ja wcale nie noszę obrączki bo jak przytyłam to zrobiła się za mała:) Teraz włączam na YT zumbę i próbuję. Mam czas do 10 bo o 10 mąż przychodzi na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic ze zaczynam lubic swoj brzuszek :) jeszcze 5kg i bd oki a jak jeszcze kolejne 5 to juz wgl idealnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) wracam do Was po pracowitym weekendzie ;) u mnie 66.7 ;) jest nieźle! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w weekend nagrzeszyłam, więc nawet nie zbliżam się do wagi! @ się kończy, więc liczę na to że może spadnie waga :) Od dziś zmniejszam kcal do 1000/dzień- może waga ruszy z kopyta :) Wyczytałam, że jak wcina się dużo warzyw to moze być zastój, bo one długo zalegają w brzuchu, nasiakają wodą i podwyższaja wagę! A ja odkąd zaczęłam dietę wcinam takie ilości, jak nigdy dotąd :) Spróbuję odstawić warzywka i zrobić sobie kilka białkowych dni- zobaczymy czy pomoże. W każdym razie nastawienie odpowiednie do dietkowanai wzróciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lika jak ty to zrobilas ze tyle schudłas ? :) gratki ;) dolly mi sie ma zaczac niedługo @, ale mam nadzieje ze moja waga nie wzrosnieeeeeee ;) dzis poki co zjadłam 200ml jogurtu z musli ;) dziewczyny nie wiecie czy od diety moga mi usta sie wysuszac?? mam spierzchniete i to nie od mrozu bo nie wychodze praktycznie nigdzie :/ dodam ze skore ogolnie zawsze mialam sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×