Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natasha18

potrzebuję odpowiedzi od kobiety

Polecane posty

Piszę na tym forum,bo tutaj wiele kobiet jest. Potrzebuje wlaśnie rady kobiety. Wczoraj oświadczył mi się chłopak, mam 18 lat on 20 jestesmy ze sobą 3 lata, przyjęłam jestem szczęśliwa ale z drugiej strony płakać mi się chcę bo nie ma mojej mamy,nie wiem czy była by zadowolona nie wiem co by powiedziała,.Może jakaś matka mi powie co matka myśli jak córce się oswiadcza chłopak i za chwilę zniknie z domu. Bo nie wiem nawet czy mama by go lubiła choć chyba tak bo tata go lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanat
boze jak zadajesz sobie takie pytania to Ci juz odpowiem ze za wczesnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia27.
zapytaj taty jakich facetow mama lubila i jak się kochac lubila i czy często miała orgazm , i się na swojej mamie wzoruj. jak tata powie ze mama takich jak on nie lubila to odrzuc. go bo co powie mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to,że zaręczyliśmy się nie oznacza,że musimy od razu brać ślub i robić dzieci. zaręczeni możemy być kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joooolietka
ja na twoim miejscu bym sie do ozenku nie spieszyla i wydluzala narzeczenstwo jak sie da. poza tym jeszcze nie doroslas bardzo bo samodzielnoscia tu nie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź się bawić lalkami, a nie "w zaręczyny", jak masz takie problemy. Ja się ani przez chwilę nie zastanawiałam po zaręczynach nad takimi rzeczami, to moje życie i nie obchodziło mnie, czy moi rodzice będą zadowoleni czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowieniana2013rok
no chyba ze już jesteście po pierwszym seksie to nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego jak moja mama się lubiła kochać? Mama kochała bardzo tatę,a tata mamę. To było wspaniałe małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
U mnie gdy ktos sie zarecza, mysli powaznie o zyciu, tzn. slub bierze w przyszlym roku lub za dwa lata. Teraz dzieciaki zareczaja sie co chwile z kims innym, kiedys tego nie bylo! Albo kupuja sobie srebrne wygrawerowane obraczki:P Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ważne jest to co by mama powiedziała. No i tata,ale on mógł powiedzieć, a moja mama nie żyję....:( I proszę o poważniejsze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to,że dla mnie się to liczy, to nie oznacza,że jestem nie dojrzała. Musiałam szybko dojrzeć, szybko straciłam mamę, a mam młodsze rodzeństwo ale tutaj chyba nic poważnego się nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli on podoba się twojemu ojcu i jesteś z nim szczęśliwa to nie powinnaś się niczym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz mnie nawet więc nie możesz mnie oceniać. Mam szacunek do rodziców,są dla mnie bardzo ważni. Gdyby mama żyła nie była bym tutaj,bo wiedziała bym co czuje, co mi ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - doczytałam :) mama nie żyje . A oc ty o tym sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczęśliwa. I wiem,że to był krok mojego chłopaka bo mnie kocha,i udowadnia to na każdym kroku. Nie zostawił mnie nigdy zawsze mogę na niego liczyć. ale tak bardzo bym chciała wiedzieć co mama myśl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaklaaaa
w nocy gdy wszyscy spia zapytaj mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ,ze twoja mama powiedziałaby - nie śpiesz się . Małżeństwo jest tak poważnym stanem ,ze mało kto ,zwłaszcza tak młody może pojąć jego ogrom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawamła
a jemu TTwoja mama się podoba ? chciałby się z nią przespać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj to now
może masz jeszcze traumę po śmierci mamy. i może się zdarzyć , że chłopak będzie już w Ciebie wchodzić a Ty nagle zerwiesz się spod niego i zapytasz a co na to by moja mama powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety niestety moi mili
sama musisz sobie odpowiedzieć, czy dobrze zrobiłaś i czy jesteś szczęśliwa. Brakuje Ci mamy, to pewne. Jednak życie toczy się dalej i pewne decyzje musisz podejmować sama. Zaręczyny to samodzielna decyzja. Owszem, cudownie jest móc pogadać z rodzicami i omówić pewne życiowe kwestie. Czy mama byłaby szczęśliwa, czy by się cieszyła? Ja myślę, że jeżeli Ty się cieszysz, to ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety niestety moi mili
bo każda mama się cieszy jak jej dziecko jest szczęśliwe. Jeśli byli zgodnym małżeństwem, a tata go lubi - to mama pewnie podobnie by zareagowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×