Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość Ewelina2222
hej dziewczynki! widze ze coraz wiecej fasolek :) ja pierwszą wizyte będę miała teraz w poniedziałek.. będzie 5tydz i 4 dni jakoś tak ... według moich obliczen licze na to ze będzie widać juz serduszko.. przy pierwszym dziecku już było widać i tak mi sie udało że był to prezent na gwiazdkę :) tak bym chciała ..:) dziewczynki trzymajcie sie .... gratulacje dla nowych zafasolkowanych :) i wytrwałości dla starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia2
do 123Aska Doskonale Cię rozumiem, łatwiej powiedzieć trudniej zrobić, nie myśleć czasem nierealne. Wiesz oboje z mężem jesteśmy osobami wierzącymi, a szczególnie mój mąż. W sytuacjach, gdy u mnie pojawiał się kryzys, on ze spokojem mówił efcia- daj spokój, zaufajmy Bogu i przyznam Ci szczerze, że ten Jego spokój, też przechodził na mnie. Choć w styczniu niemalże ginekolog chciał mnie wysłać do kliniki niepłodności....co pewnie jeszcze wprowadziłoby gorszy niepokój w moje życie. A z czasem zajeliśmy się budową domku i zupełnie czas spędzałam na forach budowlanych i jak skończyliśmy domek, ja zapomniałam wogóle o dniach płodnych, niepłodnych poprostu niespodzianka. Wierzę, że lada moment Ty napiszesz nam na forum:) JEST JEST druga kreseczka. Wszystkiego dobrego dla starających się i przyszłych mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - to koniecznie napisz po wizycie jak poszło! :) I czy już słyszałaś serduszko. efcia2 - dobrze napisane :) Każda koleżanka, która już ma dziecko to samo powtarza - że człowiek zmienia pracę, albo się przeprowadza, ale stwierdza, że teraz zbieramy na wyjazd na egzotyczną podróż i zapominamy o ciąży, to od razu zachodzi, że tu dużo w psychice leży. Zdaję sobie z tego sprawę. Na razie nie chcę angażować lekarza i chodzić po badaniach medycznych, to w końcu jakby nie było dopiero 5 cykl, więc spokojnie jeszcze co najmniej 5 kolejnych mamy i wszystko może być z nami w zupełnym porządku. Szukam nowej pracy tak w ogóle i mam nadzieję, że to trochę mi zajmie głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela 1981
Witam , staram się o dziecko od ponad roku, mam już wspaniałą 4 letnią córeczkę, o którą starałam się prawie 4 lata. Bardzo chciałabym mieć jeszcze dzidziusia i moja córa też się o niego bardzo dopytuje. 19 czerwca mam umówioną wizytę w poradni leczenia niepłodności. W rozpoznaniu mam wpisaną niepłodność wtórną, czy któraś z was też tak ma i może powiedzieć mi coś więcej o leczeniu ? Bardzo się denerwuję zbliżającą wizytą ,tym bardziej, że od 5 dni mam infekcję tzn stan zapalny wykupiłam w aptece globulki takie bez recepty ale nie bardzo mi pomogły a w przychodni do której idę przed wizytą prosili o zrobienie stopnia czystość pochwy wyszło mi miedzy 2/3 czy powinnam według was przełożyć wizytę. Szkoda mi to robić bo czekałam na termin blisko 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam się kilka dni bo przeżywałam strasznego doła, jeszcze takiego nie miałam z powodu dostania kolejnej miesiączki i postanowiłam sobie, że nie będę pisać na forum, nie robię testów, nie pójdę już na monitoring cyklu i zostawię sprawę z maleństwem i ciążą własnemu biegowi. Po prostu byłam tak przybita jakbym nie mogła znieść tego po raz kolejny, czułam się jakbym straciła kogoś ważnego, chociaż nie byłam w ciąży. Dlatego dziękuję 123 Aska, że zapytałaś o mnie po moim ostatnim wpisie, bardzo mi miło:) Czy uda mi się odpuścić nie wiem, ale na razie straciłam nadzieję i nie chcę o tym myśleć... Chcę zająć się życiem, mężem, rodziną... Kiedyś pewnie się jeszcze odezwę ale na razie się żegnam.... Powodzenia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
Witajcie! byłam dzisiaj na wizycie i wszystko jest w porządku pęcherzyk ciążowy jest zgodny z tygodniami od ostatniem miesiączki ( kilka dni różnicy) dostałam d*phaston i luteine dopochwowo :) lekarka powiedziała że wszystko będzie dobrze :) Karte ciąży również już mam :) następna wizyta 9 lipca i bede widziała serduszko trzymajcie kciuki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - Ty szczęściaro :) Dbaj o Was :) KroplaRosy26 - nie odchodź z forum, no co Ty! Zerkaj tu przynajmniej raz w tygodniu. Ja też dalej czekam, na razie bez rezultatów. teoretycznie dni płodne za nami, ale nie robiłam testów tym razem, więc nawet nie wiem czy była owulacja. Okres powinnam dostać w niedzielę, więc zobaczymy. Nie poddawaj się, więcej nas tutaj takich, które przeklinają każdą miesiączkę! ;) Adela 1981 - trzymam kciuki za Was, nie znam się, nie wiem czy powinnaś odłożyć wizytę. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - Ty szczęściaro :) Dbaj o Was :) KroplaRosy26 - nie odchodź z forum, no co Ty! Zerkaj tu przynajmniej raz w tygodniu. Ja też dalej czekam, na razie bez rezultatów. teoretycznie dni płodne za nami, ale nie robiłam testów tym razem, więc nawet nie wiem czy była owulacja. Okres powinnam dostać w niedzielę, więc zobaczymy. Nie poddawaj się, więcej nas tutaj takich, które przeklinają każdą miesiączkę! ;) Adela 1981 - trzymam kciuki za Was, nie znam się, nie wiem czy powinnaś odłożyć wizytę. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - Ty szczęściaro :) Dbaj o Was :) KroplaRosy26 - nie odchodź z forum, no co Ty! Zerkaj tu przynajmniej raz w tygodniu. Ja też dalej czekam, na razie bez rezultatów. teoretycznie dni płodne za nami, ale nie robiłam testów tym razem, więc nawet nie wiem czy była owulacja. Okres powinnam dostać w niedzielę, więc zobaczymy. Nie poddawaj się, więcej nas tutaj takich, które przeklinają każdą miesiączkę! ;) Adela 1981 - trzymam kciuki za Was, nie znam się, nie wiem czy powinnaś odłożyć wizytę. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - Ty szczęściaro :) Dbaj o Was :) KroplaRosy26 - nie odchodź z forum, no co Ty! Zerkaj tu przynajmniej raz w tygodniu. Ja też dalej czekam, na razie bez rezultatów. teoretycznie dni płodne za nami, ale nie robiłam testów tym razem, więc nawet nie wiem czy była owulacja. Okres powinnam dostać w niedzielę, więc zobaczymy. Nie poddawaj się, więcej nas tutaj takich, które przeklinają każdą miesiączkę! ;) Adela 1981 - trzymam kciuki za Was, nie znam się, nie wiem czy powinnaś odłożyć wizytę. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - Ty szczęściaro :) Dbaj o Was :) KroplaRosy26 - nie odchodź z forum, no co Ty! Zerkaj tu przynajmniej raz w tygodniu. Ja też dalej czekam, na razie bez rezultatów. teoretycznie dni płodne za nami, ale nie robiłam testów tym razem, więc nawet nie wiem czy była owulacja. Okres powinnam dostać w niedzielę, więc zobaczymy. Nie poddawaj się, więcej nas tutaj takich, które przeklinają każdą miesiączkę! ;) Adela 1981 - trzymam kciuki za Was, nie znam się, nie wiem czy powinnaś odłożyć wizytę. Daj znać jak już coś będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela 81
Witam, poszłam jednak na tą wizytę i dobrze zrobiłam bo w ogóle mnie lekarz nie badał , przejżała badania z poprzednich lat , wypisał receptę na lek o nazwie Feamara wiec teraz czekam na @ od 3 do 7 mam brać a potem monitoring,,, hm nie wiem czego się spodziewać ...;-( martwię się , że nic z tego nie będzie no i co dziwnę martwię się nawet tym, co będzie jak się uda za 1 razem czy wszystko będzie dobrze itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2506
Witam wszystkie starajace sie :) Za mna juz 3 cykl staran bez zadnych efektow.Teraz zaczelam przyjmowac olej z wiesiolka i do tego siemie lniane. Czy ktoras z Was probowala i moze sie wypowiedziec cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! dawno nie pisała... Betka -Gratulacje! Słuchajcie : MI TEŻ SIĘ UDAŁO !!! :D i to za pierwszym razem po poronieniu! Jestem szczęśliwa! teraz musi być dobrze. Betka ja jestem w 5 tyg. to będziemy miały podobny termin porodu :) trzymam dziewczyny za siebie i za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Karola 29 - gratulacje :D :D :D bardzo się cieszę ! Magda2506 - o wiesiołku słyszałam od koleżanki, ale wiem, że to trzeba długo przyjmować, żeby rezultaty były, no przynajmniej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka_J
karola 29 - GRATULACJE!:) ale fajnie, coraz więcej mamuś nam się szykuje:) Dbaj o siebie, jak najwięcej odpoczynku i spokoju:) Ja do dzisiaj nie miałam żadnych objawów praktycznie oprócz bólu piersi. Ale rano pojawiły się mdłości i coś czuję, że nie będzie tak lekko. Mam nadzieję, że nie będzie tak przez 9 miesięcy:( Ja za tydzień idę do lekarza, zobaczymy, czy będzie widać już moją fasolkę;)Oby wszystko było dobrze...Trzymam kciuki za Was wszystkie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitam123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Betka że masz już jakieś objawy bo ja na razie zero , mam nadzieje że to też dobrze. Piersi mnie nie bolą, ale i przed miesiączką mnie nie bolały , tak samo ze śluzem ...mało...ale ja zawsze wytwarzałam mało śluzu ;) Robiłam w sumie kilka testów ciążowych w tym w zeszły wtorek, dzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test pokazujący tygodnie... było wtedy 1-2, dziś znów zrobiłam ten test i znów pokazało 1-2. Chyba się pośpieszyłam i zrobie w środę , powinien już pokazać 2-3 w tym tygodniu bo HCG wzrasta. Masakra ale mam schizeeeee . Myślicie że dobrze myśle? bo po ostatniej stracie schizuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pco.
Witam. Mam 21 lat niedawno dowiedziałam się ze mam Pco, lekarz ginekolog stwierdził to po zdjęciu USG Jakie badania powinnam jeszcze zrobić aby upewnić się Czy aby na pewno to mam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka_J
Karola 29 - co to za testy pokazujące tygodnie ciąży? Są takie?Ja zrobiłam sobie tylko taki test wykrywający obecność HCG, no i poszłam po potwierdzenie wyniku na krew. Byłaś już u lekarza? Nie schizuj, tylko idź jak najszybciej i wszystko się wyjaśni, uszy w górę, trzymam kciuki!:) Pco - powinnaś przede wszystkim zrobić sobie badanie na poziom hormonów. No i ja wybrałabym się do innego ginekologa na badanie, zawsze ważne by mieć jakieś niezależne opinie, bo lekarze niestety są różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, i ja się do was wpisuję... też się staram z mężem o drugie dziecko od około stycznia. niby nic nie na siłę ale jak każda z was co miesiąc mam nadzieję że się udało a tu zawsze psikus... najgorsze w tym wszystkim jest to że kiedyś okres miałam regularnie a teraz co zbliża się termin to zawsze się spóźnia... od tego po ludzku fiksuje, nadzieja, nadzieja ... z każdym dniem spóźnienia a potem bęc ;) po nadziei ... heh radziłam sobie z tym sama ale może dołączę do was i będzie mi raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Betka to digital pregnancy test. Test się nie mylił.... niestety poroniłam. To już 2 raz :( Boże jakie to nie sprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Karola29 przytulam mocno!!! :* wiem, że teraz pewnie nic Cię nie pocieszy, ale wiele kobiet poroniło kilka razy, a nadal mają zdrowe maluszki w domu! Uda się na pewno! Tylko się nie poddawaj! :* aguzik - witaj serdecznie! :) owocnych starań :) U nas właśnie środek cyklu, więc pracujemy ciężko :D już się staram nie myśleć, no ale może tym razem się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaMalusia
Witajcie Dziewczyny ! Poczytałam trochę (tak od połowy) Waszych wątków i może którejś z Was pomoże moja historia... Używałam urządzenia Lady Comp który mierzy temp. i na tej podstawie określa dni płodne z owulacją (moim zdaniem świetna sprawa) Nie staraliśmy się z mężem o dzidzie bo byliśmy świeżo po ślubie Zjechalismy do Polski na święta i jak zawsze chciałam wykonać wszystkie badania zwłaszcza ginekologiczne tak więc 6stycznia byłam na Usg na którym PAni gin oznajmiła mi że to najprawdopodobniej będzie cykl bezowulacyjny (powiedziałam jej że LAdyComp wskazał owulacje 2 stycznia ale dr stwierdziła ze był to pewnie błędny odczyt) Tak więc wyjechałam za granice i miałam czekać na miesiączkę która jak dr stwierdzziła mogła sie bardzo spóżnić Po miesiącu ciągłych objawów przed miesiączkowych stwierdziłam ze czas na test ciązowy kreseczka druga wyszła ale bardzo blada więc po tygodniu kolejny juz negatywny po dwóch tyd kolejny tez neg i po kolejnych dwóch tez negatywny Pomyśłałam sobie ze to jest baaaaaaaaaaardzo dziwne Wróciłam do Polski i inna gink. wystraszyła minie ze moze być to jakaś patologia lub guz bo brzuszek miałam zaokrąglony po czym kolejny ginek wykonał mi usg i okazało sie ze moje dzieciątko ma 16tyg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak wiec dziewczyny natura / ludzie są omylni !!!!!!!!! bo wykonując usg 6stycznia byłam juz w ciązy tylko zarodek jeszcze sie nie zagnieździł i w ogóle było za wczesnie zeby zobaczyc ciąze ale jak mozna było stwierdzić cykl bezowulacyjny?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz swiadomie zaczynamy starania i będe bacznie obserwować swój organizm a nie wierzyć urządzaniom testom czy lekarzom :] Przepraszam ale sie rozpisałam pozdrawiam forumowiczki i trzymam kciuki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
witajcie!! dawno mnie tu nie było ... dziewczyny nie załamujcie sie napewno wam się uda trzeba tylko w to wierzyć. ja mam jutro 9 lipca wizyte u gina i dowiem sie czy mojemu malenstwu bije serduszko juz nie moge się doczekać odliczm godziny,, dobrze ze mam synka to szybciej leci mi czas.. na ostatniej wizycie w 5 tyg nie było widac serduszka teraz obecnie 8 tydzien koncówka jego.. więc napewno powinno być widać trzymajcie proszę kciuki :) całuje mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny. Widzę, że sporo dziewczyn bezskutecznie stara się o maluszka. Ja też się długo starałam,bo aż długie 3 lata. Wszystkie badania ok, w normie, a ciąży jak nie było tak nie było. Poszłam w końcu do endokrynologa bo ktoś mi podpowiedział, żeby zbadać tarczycę. I co się okazało? Niedoczynność jaką mam od lat jest tego powodem! Według mojej pani doktor TSH przy planowaniu ciąży nie może przekraczać 2. Zawsze musi być poniżej 2 bo inaczej ciężko zajść w ciążę. Dostałam letrox i luteine pod język i po 3 miesiącach ku mojemu zaskoczeniu udało się. :) Synek ma teraz 3 latka i jest wulkanem energi :). A wy badałyście sobie tarczycę i TSH? JA obecnie staram się o 2 ciążę ale moje TSK wynosi 2,85 i to jest za dużo, muszę to obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być TSH 2,85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Staram się o ciąże od jakiś 4mcy,bezskutcznie. W tym cyklu zakupiłam testy Lh i zaczęłam testować od 11 dc. Od razu pojawiły się dwie różowe lecz słabiutkie kreski. 12dc równierz słabe,13dc troszkę mocniejsze. I to było wczoraj ...z 13 na 14dc kochaliśmy się a dzis 14dc po zrobieniu testu kreska testowa wyraźnie mocniejsza,więc owulacja powinna teorytycznie przyjść za 24-36godzin. I o to moje pytanie- czy jest szansa na dzidziusia jeśli kochaliśmy się z 13 na 14dc(w nocy) a owulacja nastąpi w przeciągu 24-36h czy nie za wcześnie na stosunek??? Mąż dzis wyjechał i nie mam szans na powtórke dlatego prosze o radę . Moje cykle trwają 29dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 na 50 szanse. skad mamy to wiedziec? nawet majac miesiaczke i cykle regularne mozna nie zajsc w ciaze. moze na monitoringi powinnas chozic i patrzec na pecherzyki jak tak bardzo ci sie spieszy do ciazy? zajdziesz w ciaze, urodzisz to bedziesz tesknila za wolnoscia. troche cierpliwosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam ,może nie sprecyzowałam mojego pytania do doświadczonych kobietek,którym udało się zajść kilka dni przed owulacją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×