Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

hej dziewczyny to znowu ja . jestem w 15 dniu cyklu w środe jade na kolejne badania do ginekologa, zastanawiam się czy tez zrobić teraz usg, bo nie jestem pewna co do owulacji w tym cyklu, i tak teraz jeszcze nie możemy się starać , może w następnym cyklu ale wypatruje tej owulacji, mierze temp i sprawdzam śluz. chyba coś jest nie tak bo nic nie widzę, w sobote raz jeden tylko widziałam śluz jak jajko kurze, ale to było raz i koniec. Boje się że coś jest nie tak. Może zrobie to usg wtedy będe wiedziała czy miałam , mam lub będzie jeszcze owulacja i czy może te cysty znikły bo nie chce brac tego Primolutu, a mam zacząć brać w czwartek przez 20 dzni i znów się wszystko przeciągnie :( . czytałam że czasem same znikają po miesiączce. Czy to możliwe,że jak w zeszłym cyklu brałam estrofem to moja owulacja się teraz spóźnia? Dziewczyny doradźcie coś bo wariuje! jest mi tak bardzo źle , mam wahania nastrojów i cały czas pesymistyczne myśli. Jak myślicie, po poronienu będe mogła zajść szybko w ciąże? denerwuje się a jeszcze nie zaczełam sie na nowo sterać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
karola29 - nie doradzę niestety, bo nie wiem :( środa już niedługo, przygotuj sobie listę o co chcesz zapytać lekarza, żeby nic Ci nie umknęło nic :) Magdalena666 - myślę, że niejedna mama ma takie uczucie spokoju jak po całym szaleńczym dniu dziecko idzie spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Magdalena666- doczytałam wczoraj o tym dupahsonie, ale to nie dla mnie. Ja zasadniczo nie mam żadnych zaburzeń, miesiączka regularna, tylko z tą owulacją coś nie tak. Ale jak pisałam - dajemy sobie jeszcze dwa cykle i dopiero wtedy będę pytać o radę ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny :) widze, ze niektore sa tutaj nowe...u mnie wciaz nie ma okresu, ale obiecalam sobie, ze czekam do konca tyg i w pon umawiam sie do lekarza. dzis jest moj 55 dzien cyklu :D:D:D 2 negatywne testy mam za soba, wiec raczej to nie ciaza? a tak to po staremu...moj m liczy bardzo na ciaze. co prawda jeszcze tak okres mi sie nie spoznial...hmm...ale 2 negatywne testy wyszly, to chyba odpuszczam ciaze, a raczej aburzenia jakies. a jak Wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
karola gratuluje :) imie jakies juz macie na uwadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola 2812 Gratulacje :) !!! dziewczyny jestem po wizycie, moje cysty same znikneły , nie musze brać hormonu Primolut :) cieszę się , ale jest kolejny zonk:0 moje endometrium w 17 dniu cyklu wynosi tylko 3mm, w poprzednim też tak było :( a ciekawe jest to że gin powiedział że raczej owulacji też nie było w tym cyklu a ja jestem pewna że była , bo czułam ból 2 dni taki jak przy owulacji a także dwa dni miałam taki śluz, gęsty , przeźroczysty dokładnie jak białko kurze i temperatura mi wzrosła do 37-37,2 :/ więc nie rozumie tu czegos? Gin przepisał mi Metformin na regulacje hormonalną , owulacje i oczywiście na wzrost endo. Myślicie że mi się w końcu uda? Mam nadzieje że to nie komplikacja po łyżeczkowaniu :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
karola2821 - gratulacje :) Niech maleństwo rośnie zdrowo i obyś dobrze się czuła przez kolejne miesiące. Karola29 - ja się zupełnie nie znam :( ale trzymam mocno kciuki, żeby tabletki pomogły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena666
He jj dziewczyny ;) dawno mnie nie bylo ale mialam zapalenie oskrzeli. Jestem w nowym cyklu ;) dzisiaj 11 dzien. Zaczynamy znowu ;) Bylam u lek powiedzial ze nie widzi nic niepokojącego przy badaniu usg do pochwowym... wszystko ok i nawet widzial pęcherzyki z ktorych powinna zostać poczeta ciążą. Kazal mojego m zrobic badania. Musze jechac z jego nasieniem - masakra :D lepiej by bylo na miejscu ale nie chce go stresowac. W przyszłym tyg ogarniam ten temat. Zreszta w poniedziałek ide po skierowanie na badania na fundusz bo ten gin co bylam prywatnie pracuje tez na fundusz. W porzadku jest ze nie musze płacić za badania. Jesli będzie ok i u mnie i u meza to powiedział o przetykaniu jajowodow ( ale to ostatecznie, jesli nasze bad wspolne beda dobre). Podobno to nieprzyjemne jest. Eh.... moze znajdzie sie inne rozwiazanie. Ale staramy sie tez mimo ze nie ma badan. Od ktorego dnia juz zacząć zeby bylo profesjonalnie? Od 12 dc? Do 25? Przy cyklu 28 dniowym? Jak myślicie? Gratuluję dziewczynie ktora bedzie miala corke ;) my tez dolaczymy do Ciebie w tym roku ;) Mnie sie podoba Zofia ;) ale moj maz powiedzial ze w zyciu :D hahahah. Kaja28 - duphaston tez jest na owulacje. Bo to czysty progestogen ;) Asia - trzymacie sie? Wszystko ok? Pozdrawiam Was wszystkie :* całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w żadnym wypadku nie dalabym córce ma imię Zofia bo mam Tesciowa Zofię i do tego nauczycielkę-masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena666
Mnie tam się podoba ;) Są gusta i guściki także wybór imienia pozostaw sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena666
Mnie tam się podoba ;) Są gusta i guściki więc nie dyskutujmy na ten temat, wybór imienia pozostaw sobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Magdalena666 - trzymam mocno kciuki, żeby w tym cyklu Wam się udało! :) Ja to w zasadzie czekam na miesiączkę :( owulacji nie było, więc się nie łudzę. W przyszłą sobotę powinnam dostać. Może w kolejnym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dawno nie pisałam ale śledzę Was od czasu do czasu:) U mnas na razie bez zmian. Właśnie oczekuję na @ a właściwie mam nadzieje, że jej w ogóle nie będzie. Mija właśnie 28 dc. W tym miesiącu miałam pewne załamanie, bo w usg na monitoringu wyszło, że moge nie mieć owulacji, ale po tygodniu okazało się, że cechy owulacji jednak są:) Ale ja od 2 tygodni mam jakies humory, jestem płaczliwa, drażliwa, sama ze soba się źle czuje:( Mam nadzieję, że niedługo minie mi ten stan, bo to do mnie ostatnio niepodobne!! Oczywiście ciągle trzymam kciuki za wszystkie pary czekające na dobrą nowinę oraz za przyszłe mamusie, które noszą swoje pociechy pod sercem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
hej dziewczynki dawno mnie nie było po pojawiły się zmiany do ogarnięcia i czasu jakos brak. Byłam u gina zrobiona cytologia i prolaktyna badania ok teraz 29 maja ma hsg i zobaczymy mąż również po badaniach nasienia zle nie ma ale i dobrze nie jest. mam nadzieje, że gdzieś kiedyś w końcu się nam uda. Jestem na 4 dni przed @ wczoraj dziś delikatne plamienia kolor braz martwi mnie to troszke. Nie powiem wczesniej juz tak mialam ale kilka cykli w stecz unormowalo sie to u mnie i plamienia sie nie pojawialy a teraz zaś się zaczeło :( kolejny cykl chyba już 20-ty i chyba nie trafiony. Trzymam kciuki za nas laseczki i jestem dobrej mysli. :) Trzymajcie się ciepło i powodzenie w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereszka
Witam. Jestem tu no wa. Mam 23 lata. Rok jestem męzatką;) Staramy się z męzem o dzidziusia już ponad pół roku i jakoś nic. Byłam u lekarza i stwierdził, że jest wszystko wporządku. Ze nie ma się czym martwić. Ale dzidziusia nadal nie ma;( A bardzo bym chciała:) Wcześniej bardziej obserwowałam siebie. Teraz postanowiłam wrzucić na luz. Mam nadzieje, że niedługo się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny. a ja dostalam okres, ktory za chwile doslownie sie skonczyl...nawet porzadnego krwawienia nie mialam tylko z 2 skrzepy wyszly ze mnie i dalej nic...nawet uplawy praktycznie wygladaja juz ok..nie wiem co jest...musze byc bardzo "wyjatkowa" :D no i niby ten okres dostalam w sobote, to od tego dnia zaczelam brac tabletki anty, bo chce cykl wyregulowac...w ogole tabletki mam na 2 miesiace i zobacze, jak ten okres bedzie wygladal z odstawienia:/ witam nowa forumowiczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi2013
Hej dziewczyny , ja po wizycie u gina. Dostalam skierowanie na badania hormonalne-w ciazy nie jestem , @ brak juz drugi miesiac .. Troche sie podlamalam .. Napiszcie co u was :)) Karola28.. Gratuluje !! Mam nadzieje , ze i cAla reszta juz niedlugo dolaczy. Pozdrawiam was dziewczyny. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska2020
ja wczoraj miałam badanie HSG. Nic przyjemnego! Ale badania wyszły OK. Płyn przechodzi przez oba jajowody normalnie. Brak zwężeń jak i zmian patologicznych. Także jak na razie wszystko wychodzi dobrze :) Jednak maleństwa nadal brak :( no ale cóż widocznie tak już musi być. Powodzenia dla wszystkich starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
witam! czy mogę dołączyć? my z mężem staramy się o drugie dziecko.. i czekam @ ma być 6-7 czerwca mam nadzieje że nie przyjdzie . dziś zrobiłąm test ciążowy (negatywny) ale nie wiem czy nie zawczesnie 23 dc a cykl 28-29 dni. mam dziwne objawy ale nie wiem czy są urojone czy naprawdę coś w tym jest.a mianowicie od ok 2 dni strasznie mi sie odbija po wszytkim, boli mnie prawy jajnik tak dziwnie kuje ... i mam mleczny śluz hmm wiem ze ete wszystkie objawwy nie muszą być ciążowe ale czy mam sie łudzić ? pozdrawiam wszystkie starające sie kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia2
Witajcie dziewczyny!!!! Apropo starania o dziecko! To powiem z własnego doświadczenia, że psychika odgrywa tu bardzo dużą rolę. Po 11 msc pojawiły się upragnione dwie kreseczki:0 jak głowę miałam zajętą innymi sprawami i przestałam mysleć o dziecku i ciąży. Wiem, że to łatwo powiedzieć "przestać myśleć" szczególnie jak się bardzo pragnie. Dziewczyny ja odpuściłam żadnego liczenia dni, żadnych testów owulacyjnych a sex kiedy tylko ma się ochotę i nie myśleć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytałam ostatnio (bo moja siostra stara się i martwi w związku z czekaniem na kreseczki), że co druga z nas ma problemy z przyswajaniem kwasu foliowego i że wzbogacenie diety o foliany może pomóc w zajściu w ciążę. Wiele z nas kojarzy kwas foliowy z ciążą już, a nie ze staraniem o malucha. Pani doktor powiedziała siostrze, że najlepiej jakby w jej diecie pojawiła się metafolina, bo jest lepiej przyswajalna. Słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia2
do a_grestowa Nie mam pojęcia co to jest...ja brałam kwas foliowy od kilku miesięcy, choć w miesiącu w którym pojawiła się fasolka nie brałam, bo przestałam mieć nadzieję, że wogóle się pojawi, a jak tylko ujrzałam dwie kreseczki na teście odrazu pobiegłam po kwas foliowy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka_Jot
Hej Dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale nie miałam co pisać, bo brałam tabletki na regulację cykli, podczas tej kuracji nie miałam owulacji, ale w połowie cyklu beztabletkowego poszłam do mojej ginekolog i okazało się, że póki co jajniki zaczęły pracować prawidłowo. Powiedziała, że mam ładne endometrium i pęchęrzyk, po kilku dniach miałam owulację:)Teraz czekam na okres i kolejny cykl - mam nadzieję, że wszystko już się ureguluje:)W międzyczasie podejmujemy starania, bez stresu, bez presji, jak ma być dzidzia, to będzie, a jak nie, to będziemy z mężem we dwójkę;)Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×