Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość Ewelina2222
witajcie. u mnie dziś 26 dc z ciekawości wieczorem zrobiłam test ciążowy bo straszną mam zgage i ciezko mi sie oddycha odbija mi sie ciągle i mam twarde bodbrzusze test zrobiłam zeby sie upewnic ze nic nie ma. a tu szook są dwie kreseczki z tym ze ta jedna bardzo blada rano powtórze test... i napisze jaki wynik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
dzien dobry! dziś taki wynik jak wczoraj pozytywny.. więc lece szybciutko na badanie krwi bhcg :) wynik pewnie będzie popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinah
Witam wszystkie starające się. Znowu z M zaczęliśmy starania- jestem w 28 dc na 30/31 cykle. Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test ale niestety negatyw, więc chyba nic z tego :((( czekam do soboty na @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina2222 gratuluje!!!! Kurde chyba przesunęła mi się owu, pomimo wizyty u gina. Byłam u niego 22 maja, pęcherzyk 0.20 mm, śluz idealny wyliczona owu 25 maja- więc staranka były zgodnie z poleceniem gina 23, 24, 26 (25 nie daliśmy rady :) ) - testy owulacyjne pozytywne- przynajmniej tak mi się wydawało, bo teraz już nie jestem pewna. Tydzień poźniej w nocy 30/31 maja ból brzucha i lewego jajnika nie do opisania- obudził mnie w nocy- zrobiony test owulacyjny na bank pozytywny. Objawy jak przy ciąży, no może oprócz piersi (ale przy ostatniej ciąży też ich nie czułam). 3 czerwca zrobiłam z ciekawości kolejny test owu dalej pozytywny. Dzisiaj zarówno test ciążowy jak i owu negatywny...buuuuu....najgorsze jest to że żeby znowu walczyć o dzidzie muszę czekać 1,5 miesiąca- czyli dopiero lipiec, bo w czerwcu prawdopodobnie będzie czynny niedrożny jajowód.....uffff...musiałam się komuś wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
Katrinah: jeszcze nie dziękuje czekam na wyniki z bety miały być ok 18 na stronie internetowej.ale jeszcze nie ma. tak strasznie bym chciała by potwierdziło się to co na testach zobaczyłam. moje obawy są ponieważ kiedyś test pokazał mi dwie kresk a ciąży w ogóle nie było... stąd moje obawy ale staram się być dobrej myśli . jak przyjdzie mi wynik napiszę :) pozdtawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
dziewczyny szok beta pozytywna 27um czy jak to sie pisze wczesna ciąża ahhh trzymajcie kciuki by wszystko było oki :)))) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - gratulacje! :) Dbaj o siebie i wszystko będzie dobrze! U mnie zaczął się 5 cykl... 4 nieudane za nami, w przyszłym tygodniu wypadają dni płodne, więc kolejna szansa mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
123Aska: dziękuje bardzo:) nam się udało za pierwszy razem,,. nie moge uwierzyć. przy pierwszym dziecku też nam sie udało szybko :) trzymam kciuki za ciebiei za wszystkie staraczki o fasolinkę napewno Wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja również dawno nie pisałam, miałam pewne załamanie i dużo spraw na głowie. Ewelina 2222 gratulacje!!! Ogromnie się ciesze, że Wam się udało, zrób bete po 24 h i pisz jak się czujesz:) Ja w tym cyklu mam dziwne piersi. Zawsze bolały mnie 23-26 dc i przed okresem mijało wszystko. W tym cyklu bolały mnie od owulacji przez około tydzień. Teraz już tak nie bolą, ale są inne, cięższe. Oczywiście pewnie znowu szukam na przymus jakiś objawów- zobaczymy... Ciągle trzymam kciuki za nas wszystkie, żeby nasze pragnienia się ziściły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
witajcie ja się czuję dobrze tylko boli mnie brzuch ,, ale to tak jak w poprzedniej ciąży z synkiem bolał mnie bardzo brzuch... jutro lecę na bete i bedę pisała jaki wynik. KroplaRosy26: może to ciąża? ja po owulacji widziałam z dnia na dzien jak moje piersi się zmieniają. nie bolały mnie i nie bolą ale zmienia się ich wygląd.. może ci sie udało. jeszcze ok tydzien po owulacji w nocy dostałam straszny ból jajnika trwał może ok minuty, (podejzewam ze w tedy doszło do zagniezdzenia) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje! A do efci - chodzi o to, że bardzo wiele dzieci umiera na skutek wrodzonej wady cewy nerwowej, a ta wada bierze się z niedoboru folianów w diecie. Wiele z nas nawet nie wie, że ma problem z przyswajaniem folianów. Podstawowym folianem jest kwas foliowy, substancja syntetyczna, która w organizmie jest przetwarzana do swojej aktywnej biologicznie formy - metafoliny. A ona działa pozytywnie na rozwój dziecka i chroni przed różnymi powikłaniami ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
hej :) własnie dostałam wynik drugiej bety . dwa dni temu to 27mIU a dzis juz 84mIU :))) trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi2013
Gratuluje Ewelina:)! U mnie wlasnie stwierdzone pco.. I @ nadal brak, jakis zanik doslownie. Ehh,nie mam sily. Jestesmy z partnerem okazami zdrowia- ja idealny wiek rozrodczy ,przemyslana , dojrzala decyzja , a tu no nie idzie..... .. Kiedy sie tak bardzo chce. A co u reszty dziewczyn, pierwszych forumowiczek? Moze u was jakies pozytywne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka23.
Cześć dziewczyny ;) Mam do was pytanie bo widzę, że jest temat o staraniach. A więc od 4 miesięcy staram się z mężem o dziecko. Za dwa dni powinnam dostać miesiączkę. Często badam się sama palipitacyjnie i szyjka macicy przed miesiączką powinna być w miarę nisko i otwarta (zawsze tak miałam) a na dzień dzisiejszy jest tak wysoko że ją ledwo palcem dosięgam. Jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
nie znam się na badaniu szyjki ... ale ja zrobiłam test ciążowy na dwa dni przed miesiączką (robiłam go wieczorem) i wyszła mi druga blada kreseczka ) naa drugi dzien rano tak samo wyszło więc poleciałam robić badanie z krwi i wyszło że jestem w ciąży obecnie zaczęłam 5 tydzien i w tygodniu jakoś ide do lekarza :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anitka23. Ja zwykle mam szyjkę przed miesiączką twardą i nisko, a otwiera się i robi miękka dopiero kilka godzin przed miesiączką, badam się około 6-7 cykli. Także być może, że te nasze wysokie szyjki coś wskazują:) Ale to okaże się dopiero przy braku miesiączki albo na testach. Oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test, niestety negatywny ale jest to 27 dc, więc jeszcze czekam. Mam też taki mleczny śluz nie jest go wiele, ale jest a zawsze było sucho. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anitka23. Ja zwykle mam szyjkę przed miesiączką twardą i nisko, a otwiera się i robi miękka dopiero kilka godzin przed miesiączką, badam się około 6-7 cykli. W tym cyklu też mam ją wysoko i od wczoraj jest taka miękka jak przy owulacji, także być może, że te nasze wysokie szyjki coś wskazują:) Ale to okaże się dopiero przy braku miesiączki albo na testach. Oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test, niestety negatywny ale jest to 27 dc, więc jeszcze czekam. Mam też taki mleczny śluz nie jest go wiele, ale jest a zawsze było sucho. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Ewelina2222 - baaardzo się cieszę i zazdroszczę, że to JUŻ! Dbaj o siebie :) KroplaRosy26 - jak tam u Ciebie dzisiaj? U nas bez zmian, ale to środek cyklu, więc działamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 123 Aska- u mnie bez zmian na razie czekam, nie testuje, bo mam mnóstwo pracy 12 h dzisiaj i justro, zatestuje w środę jeśli @ nie przyjdzie bo oczywiście pewności 100% nie mam mimo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła wstręciucha;(... a tak miałam silną nadzieję, już nie wiem co jest ze mną nie tak:( Nie mam sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka_J
Hej, a u mnie niespodzianka... Czekałam sobie na okres, od owulacji mijają 2 tyg, więc w tym tygodniu powinnam dostać. Niby mam juz objawy zbliżającego się okresu, ale od połowy cyklu bolą mnie piersi bardzo, no i ostatnio doszły bóle krzyża. Więc dzisiaj po powrocie z pracy pomyślałam sobie, że zrobię test, a tak sobie - tylko by potwierdzić, że czekam na okres. I już miałam test wyrzucić, ale pojawił się cień drugiej kreski, była słabsza niż testowa, ale jest...Poleciałam po drugi test i wyszło to samo - dwie kreski, z czego jedna jest delikatna...I nie wiem, co mam myśleć, czy to możliwe że za pierwszym razem nam sie udało? Nie chcę sobie robic nadziei, ale poczekam jeszcze tydzień i jeśli faktycznie okres nie przyjdzie, to powtórzę test i pójde na HCG:) Jeszcze do mnie nie dociera, ze moglabym faktycznie byc w ciazy:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Tu już mój trzeci cykl odkąd staramy się z narzeczonym o dzidziusia. Niestety dziś jest mój 28 dc i jutro powinna pojawić sie @. Może w następnym się uda :-) Przed ostawieniem tabletek brałam je przez 5 lat i przyznam się,że teraz żałuję,że tak długo. Trzymam za Was wszystkie kciuki,żeby sie udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katagw
Witam witam usmiech.gif Mam 21 lat i za 3tyg biorę ślub cywilny usmiech.gif od 2miesięcy staramy się o dzidzię, jednak mój partner nie zawsze może być "o czasie" ponieważ on pracuje w Niemczech (ma tam dobra posadę w zawodzie) a ja w Polsce. Narzeczony zjeżdża co tydzień/ co drugi tydzień. Chciałam brać slub będa już w ciązy, no ale to się jeszcze okaze czy się nam uda bo to ostatni cykl przed ślubem jezyk.gif jak się nie uda to po ślubie, gdy zamieszkamy juz razem oboje w Niemczech będziemy kontynuowac starania już z większą częstotliwościa haha Jak myślicie, jakie mam czansę aby zajść w ciążę w biezącym miesiącu ? od 8 czerwca mam okres. Zazwyczaj trwa 7dni. Cykle mam różne. wahają sie od 28 do 33 dni. kilka razy w swoim zyciu mialam dluższe, po 35 a nawet 39 dni. Narzeczony zjezdża do Polski 27 czerwca. Troche późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia2
Do Betka_J Jeśli pojawiła się druga choć blada kreska to jesteś w ciąży!!! Gratuluje!!! Ja też tak miałam, jutro idę na pierwszą wizytę a zrobiłam 3 test i nie ma wątpliwości II wyraźna kreska:) To zależy od stężenia hormonu HCG i czułości testu. Strasznie się cieszę, ale też w głowie tysiące pytań, co i jak chce się jak najwięcej dowiedzieć. Dziewczyny polecam Wam rewelacyjną książkę "W oczekiwaniu na dziecko" - poradnik dla przyszłych matek i ojców. Poleciła mi go moja koleżanka i przestałam kupować gazetki:) bo tam poprostu jest wszystko! Serdecznie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2222
Do Betka_J mi również dwa testy pokazały bledziutką kreseczkę dwa dni przed spodziewana @ no i do dziś jej nie mam ;) jutro skończy mi się 5tc ;) w poniedziałek wizyta u lekarza juz się nie moge doczekać ;) a i test z krwi robiłam przed @ i w dniu spodziewanej i Beta ładnie rosła ;) Pozdrawiam!! i Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia2
Hej Kobitki!!!! U mnie 5 tc, właśnie byłam u lekarza i widać już pęcherzyk ciążowy i zarodek:) lekarz powiedział, że niedługo zacznie bić serduszko. Dostałam witaminki, mam dobrze się odżywiać i nie myśleć narazie o pracy, tylko wypoczywać. Z niecierpliwością czekam na następną wizytę. Odkąd mam fasolkę nie potrafię się skupić na niczym, a mój mężuś przeszczęśliwy!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka_J
Hej Kobiety:) Miałyście rację z tymi kreseczkami, wygląda na to, że jestem w ciąży!:):):) Byłam wczoraj u lekarza, zrobił mi USG i jeszcze nie za wiele widać było, bo to 4 tydzień, ale skierował mnie na badanie HCG z krwi i wyszło 664:-D Kurcze, jeszcze oswajam się z myślą, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) Ach wiosna strzeliła pąkami i już są efekty:) Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś i trzymam mocno za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
Betka_J - gratulacje!!!! Ale Ci zazdroszczę :) Kropla Rosy - próbujemy dalej, co? :* wiem jakie to uczucie jak czekasz aż się nie pojawi okres i odliczasz kiedy już możesz zrobić test, a potem okres przychodzi i znów nadzieje pogrzebane na cały miesiąc :( martula82 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia2
Do Aska123 Głowa do góry!!! Zobaczysz trochę cierpliwości. Doskonale znam te uczucia jak z nadzieją robiłam testy i tak z miesiąca na miesiąc jedna kreska. Czasem pojawiła się łza, czasem złość i pytanie a może coś nie tak? Poprostu to pragnienie powodowało to, że widzisz dokoła dzieciaczki, kobitki w ciąży i zadajesz pytanie co jest nie tak. Ale przyznam szczerze, odkąd przestałam myśleć a zajęło mi to ok roku:) pojawiła się fasolka....i poprostu wierzę w to, że tak miało być i nasza Kruszynka pojawiła się w najlepszym momencie. Nic nie dzieje się przypadkowo. Z perspektywy czasu, wiem że tak musiało być. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Aska
efcia2 - taaa, ja wiem, że nie powinnam myśleć, no ale nie da się ;) Zawsze się dziwiłam, że kobiety tak świrują i mierzą temperaturę, robią testy owulacyjne i wyliczają kiedy i w jakiej pozycji najlepiej spłodzić dziecko. A po dwóch latach zwlekania - bo u nas temat już się wcześniej pojawił, ale zawsze nie ten czas był - a to mieszkanie ze współlokatorem, a to zmiana pracy, a to przeprowadzka, zawsze nie to. W końcu zdecydowaliśmy, że to JUŻ i JUŻ chcemy, a tu niestety matka natura dyktuje swoje warunki i trzeba się uzbroić w cierpliwość. A teraz sama się stałam tą co robi testy owulacyjne, testy ciążowe na 5 dni przed spodziewaną miesiączką (a nuż już będzie wiadomo!) i patrzę na ciążowe brzuszki z zazdrością... Ba! jakiś czas temu zamówiłam sweterek w internecie i okazało się, że jest za duży na mnie, a ja od razu pomyślałam, że nie szkodzi, będzie idealny na ciążę... Wariuje ;) A miałam nie wariować i nie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×