Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Witam:) Ja również pragnę dziecka,ale boje sie świadomie podjąć tę decyzję.Mam już córkę 11 letnią i 36 lat. Stosujemy z mężem przerywany sądząc ,ze jak w tym roku sie uda,to będziemy szczęśliwi z ponownego zostania rodzicami.Więc ten rok będzie ostatnim w którym świadomie rezygnuję z antykoncepcji i bez dodatkowego wyliczania dni płodnych.Jeżeli jest nam dane ,to niech los nam w tym pomorze,bo ja świadomie nie dam rady. Mogę sie przyłączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012...........cykl 3 katalejka......................36 lat......@06.12.2013...........cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała poprawka:) Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012...........cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betineczka ja też po przejściach pierwsza ciąża w czarwcu 2012 pozamaciczna, starania od listopad 2011, mąż ma słabe wyniki nasienia i bakrerie do wyleczenia, ja w między czasie niedoczynnosc tarczycy i hiperprolaktynemia :( powodzenia wszystkim starającym i dużo cierpliwości, ja czekam na hsg ale jak narazie stoi na przeszkodzie moje wysokie OB i nie wiadomo z jakiego powodu ... skonczę w tym roku 27 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dziewczyny ja tez sie wpisuje jeśli można, 33 lata, @4.01.2013,2cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Narazie chce dolaczyc do was w grupie razniej. Jak sie uda bede z wami. Mam 39 lat, ostatni okres 18 lutego. Staramy sie o dzidzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ostatnią @ 12 grudnia.. może jutro zatestuje albo we wtorek.. boję się rozczarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Życzę wam powodzenia i jak już gdzieś czytałam..musimy podejść do tego nie nakręcając się zbytnio,bo przynosi to skutek odwrotny a i niesie za sobą gorycz i rozczarowanie.Uwalniamy myśli i do dzieła ....co niektóre:D Ja boję się świadomie pójść na całość:( Mam już dzieci i zachodziłam w 2 i 1 cyklu.Dzieciaczki odchowane i tak byśmy chcieli jeszcze jednego brzdąca i to najlepiej chłopczyk(dwóch już mam ) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja też się dołączę, będzie raźniej. 33 lata, jeszcze bezdzietna, który cykl starań ? Nie wiem, to już jakoś będzie 6 rok z przerwami, bo tak się życie ułożyło, długo by pisać. Ogólnie jesteśmy zdrowi, przede mną jeszcze tylko jedno badanie, ale drogie, więc postanowiłam dać nam jeszcze szanse i wspomóc się ziółkami. Zobaczymy rezultaty. Teraz jestem w 8 dc, a zioła piję od początku tego cyklu. Plus oczywiście wiesiołek i len. Przy okazji opowiem, jakby ktoś był zainteresowany. Życzę Nam wszystkim II kreseczek jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
o jakie grono nam sie zrobilo:) dziewczyny witajcie:) fajnie, ze wiecej osob sie wpisalo do naszego watku, bo bedzie z kim pogadac o roznych rzeczach;p z tego, co widze na razie jestem najmlodsza tutaj;) ja okres dostalam 10 stycznia. mam skutki uboczne tabletek i musze zapisac sie do lekarza. wyobrazcie sobie, ze bol w piersiach przy tab byl nie do zniesienia i musialam tab odstawic i dlatego okres wczesniej dostalam:( jakas tragedia z tym. zobaczymy na kiedy bede miec termin u lekarza i zobaczymy, czy bedzie chcial mi cos przepisac, bo po tych tab moze sprawdzi mi hormony czy wszystko ok. nie wiadomo, czy dalej nie bede musiala czegos zazywac, wiec chwilowo jestem w kropce, co dalej ze mna i naszymi staraniami:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez mam nadzieje ze w tym rpku mi sie wkoncu uda czego wszystkim zycze widze ze macie podobny wiek ja e tym roku koncze 31 lat na maj chcialabym podejsc do kolejnych prob inseminacji zobaczumy co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie po krótce było tak. Partner ma dziecko z pierwszego związku, sześć lat temu spotkała nas Big Love i od razu przytulanko bez zabezpieczeń. Daliśmy sobie dwa lata, jak się nie uało, zaczęły się wizyty u lekarzy. Najpierw stwierdzono PCO i za wysoką prolaktynę. Wyleczyłam a dzidzi nie ma. Zmiana lekarza, bo poprzednia gin już mnie wysyłała do Invimedu. Nowy lekarz i pozostałe badania, drożność, tarczycowe, hormony, nasionka partnera, wrogość śluzu - wszystko ok. Zaczęłam terapię hormonalną z pregnylem - zamiast dzidzi poilipy. Walka z nimi ponad rok. Potem laparo i jest super, tylko dzidzi nadal nie ma. Powiedziałam, że muszę odpuścić, bo już nie mam sił. Kolejny miesiąc bez leczenia, ale tak naprawdę dopiero drugi miesiąc zaczęłam mierzyć temkę i sprawdzać śluz i szyjkę. Teraz piję jeszcze wspomagacze i wierzę w cud. Trochę przeszkadza, gdy Ty nie możesz z niewiadomego powodu, a wszystkie znajome ciągle zachodzą w ciążę i mają już swoje skarby, ale to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wszystko siedzi w mojej głowie. Tylko jak wyluzować, skoro codziennie tempka, ziółka, tabletki? Jeśli do marca nam się nie uda to zrobię jeszcze ostatnie badanie i będę próbowała dalej. To tak po krótce o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 30 próbuj dalej, w końcu się uda. Moja bratowa miała problem z wrogością, raz poroniła, jak już się jej udało zaciążyć, potem adoptowali dziecko, a po pięciu latach zdecydowali się na insemi i udało się za pierwsyzm razem. Fakt, poza granicami kraju trochę łatwiej o to, jakoś tak bez problemu, a poza tym już jedno dziecko w domu było, to też inaczej. U mnie to raczej nie ma sensu, bo nie mam wrogiego $, więc to nie w tym rzecz. Ja do tej pory się strasznie nakręcałam, wszystkie objawy widziałam przed zbliżjącą się @, a teraz odpuszczam trochę, bo idzie zwariować. A jak się czyta fora, to szok, że tyle dziewczyn ma takie problemy. Z drugiej strony miło poczytać, jak się dziwczynom udaje! Jakby ktoś mógł dopisać mnie do tabelki ??? Czy każda robi to sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012...........cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? dopisałam się do tabelki w ten sposób, bo nie wiem, który cykl wpisać, rzeczywisty to byłby jakiś pięćdziesiąty któryś, ale możemy przyjąć, że wszystko zaczynam od nowa, to wtedy drugi. Jak coś, to proszę o zmianę :) Paula 30 nie poddawaj się, będzie dobrze, na pewno. Moja bratowa odpuściła na długo, adoptowała dziecko, a po pięciu latach pomyślała, że może tak sobie zrobią inseminację i się udało za pierwszym razem. Takie rzeczy się dzieją. Trzymam kciuki. A Karola2812, u Ciebie początki staranek, tak? Służę pomocą, jakby była taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro termin okresu.Mam nadzieje nie dostac.Mamy juz dwoje dzieci chlopak 15 lat i dziewczynka2latka ale bardzo bym chciala zeby moja corka miala siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dobrze zyc nadzieja.Zanim nic jeszcze nie wiadomo.Zrobie test pod koniec tyg.jak oczywiscie nie dostane okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika trzymam kciuki, to ten najgorszy czas, to czekanie ..... A coś zapowiada, czy cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie dostac skopiowac i sie dopisac :P Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012...........cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? Zołza:P.......................30lat.......@21.12.2012...........cykl 1 Npisalam pierwszy cykl,chociaz prawda jest taka ze ja sie nie zabezpieczlam nigdy bo stwierdzilam co bedzie to bedzie ale teraz podchodze do tego powazniej i zglosilam sie do lekarza,dostalam nawet skierowanie do kliniki leczenia nieplodnosci,tylko czekam na dzien wony bo cos nie moge sie dodzwonic wiec we wtorek 22 pojade do kliniki i sie moze wkoncu czegos wiecej dowiem.Jak narazie kupilam testy owulacyjne zeby sprawdzic czy wogule mam owu. moj przypadek jest taki ze j mam juz dziecko z pierwszego zwiazku i syn ma teraz 10 lat z mezem staramy sie zajsc w ciaze i nie wychodzi,nie wiem w czym problem ale cierpliwosci juz mi brak bo od 5 lat wspolzyjemy bez zabezpieczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziewczyny w tym roku "30stkę".. robiłam dziś test rano ale nędzna jedna kreska.. a już 34 dc.. wiem że owu miałam w 20 dc dopiero ale i tak juz by test pokazał pewnie.. nie ma co marzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012...........cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? Zołza:P.......................30lat.......@21.12. 2012...........cykl 1 Aggie79......................33lata.....@04.01.2012.............cykl 2 Inne dziewczyny wpisujcie się:) Ładne grono się utworzyło:)Jak widzę jesteśmy 30-tki i powyżej:D shiness @ miałysmy w tym samym dniu ,wiec starania będą w podobnym rezultatem.....Jak długie masz cykle? malika zyczęci by @ nie pojawiła sie w określonym terminie jak i po nim:D A może będziesz ta pierwszą szczęściarą:) zołza:P a moze u ciebie ma to podłoże pod względem psychiki...odpuść,wyluzuj a może w tedy los cie zaskoczy.Znamwiele par gdzie nakręcali się bardzo i nic a w trakcie gdzie nie odliczali nie wyczekiwali,bo pojawił sie poważny problem pojawiła sie ciąża:) ambaje83 u ciebie jeszcze nic straconego.@ nie przyszła a test mógł jeszcze nie wskazać pozytywnego wyniku.Odczekała bym jeszcze 2 dni i wykonała go ponownie:) Aggie79 dopisuję cię:) Będę MAMĄ2013 gdzie się podziałaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka:P Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012...........cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? Zołza .......................30lat.......@21.12. 2012...........cykl 1 Aggie79......................33lata.. ...@04.01.2013.............cykl 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
Dzięki za dopisanie, u mnie 2 cykl to w ostatnim czasie bo od początku starań to z 60 -ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kaja0009 Czytalam o Twojej histori chorobowej na poczatku tego tematu i chcialam Cie pocieszyc iz w wieku 16 lat nagle przestalam miesiaczkowa albo mialam plamienia... stos lekow wlasnie duphaston, luteina, clo, yasminell, diana itp itd... nic to nie dawalo.... szans na ciaze brak... az znalazlam wspanialego gina, ktory mi powiedzial wprost ze moj organizm produkuje b.malo progesteronu i to dlatego, rzeczywisie gdy zrobilam badania okazalo sie, ze go w fazie lutealnej brak... kazal mi jeszcze zmierzyc inne hormony,zeby zobaczyc jak ma sie tzw rezerwa jajnikowa.... dal mi clo pod kontrola i zaszlam w ciaze i urodzilam synka.... a teraz bez zadnych lekow jestem w 2 ciazy...... Tak wiec glowa do gory!!! Trzymam za Was kciuki dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka, ja mam cykle 28-dniowe. Generalnie jak w zegarku. W całym życiu w ostatnim roku raz @ spóźniła się trzy dni, ale ostatnio dostałam trzy dni wcześniej, więc wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×