Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Staram sie tak na powaznie od miesiaca ale wspolzyje bez zabezpieczen od 5 lat wiec nie wiem co ci odpowiedziec. Ja mam syna w wieku 10 lat:).Jaknie dzis podbrzusze boli,zrobilam sobie test owu ale negatywny wyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka! Femitea nie stosowałam ,ale moja koleżanka sobie chwali :) Nie wiem tylko dlaczego, bo dalej ma tylko jedno dziecko. Generalnie - nie powiem Ci Ewka czy warto to popijać. Ja dzisiaj dół i to jeszcze większy. Coś kłują mnie jajniki, ale wczoraj robiłam test /oczywiście nie wytrzymałam.../ i na razie negatyw. @ powinnam mieć 26 stycznia, ale nie wiem czy coś się nie przesunie, bo w 10 dniu cyklu miałam małe pęcherzyki. Tak więc Karola - CZEKAM i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Będę mamą to witaj w klubie też zaczynam siadać mi na bani :) @ mam dostać 29 stycznia ale ginekolog w 17dc dniu widział pęcherzyk 5mm ale nadzieja umiera ostatnia. Już niedługo wiosna lepsze nastawienie i oby CIĄŻA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny powodzenia, trzymam kciukasy. Ja "czekam" do 02.02., więc zaraz po Was, może będzie trio? Dziś strasznie mnie kłuje jajnik, dziwne, może to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które miały testować - meldować mi tu zaraz :) :) Ewka, shiness - to trzymamy się razem :) @ na razie nie ma.... powinnam dostać w nocy dzisiaj....albo jutro rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Mamuśka :) tal z mudow zatestpwalam i wyszła mi druga talar bladziusna ze ledwp ci widać dziśam 25 dziem cykli ale i tu jest zonk przeczytałam ze owulacyjny też niby wychodzi pozytywny w ciąży a mi wyszło ze nie jestem. Jak tu zajsc i nie zwariować!!! Może gdyby to byłaoj pierwszy cykl byłoby łatwiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kurde przez to ze pisze w telefonie dużo byków mi wychodzi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zrobilam ciążowy i wyszła druga kreseczka bardzo, bardzo jasna. Nie mogłam w to uwierzyć i zrobilam test owulacyjny bo mi został w opakowaniu i wydzedl negatywny a czytałam kiefys ze owulacyjny wychodzi zawsze pozytywny w ciąży. Sama nie wiem co myśleć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kochana staram się już 8 cylki z pierwszym dzieckiem zaszłam już w pierwszym cyklu jakoś nie chce mi się wierzyć ze się udało bo nic nie czuje jedynie piersi. A test może wyjść ok w 25 dc jak mam @ co 29 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,to ja wam powiem-coś ostatnio inaczej się czuje.Dziś pobolewa mnie brzusio,tak jak na @,tylko że na piersiach mam niebieskie zylki -i nie kojarze,czy zostały po poprzedniej ciąży czy są nowe-chyba popadam w paranoje:)już sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Karola a dużo zostało ci do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83-no sama nie wiem,bo jeśli by miała przyjść i według obliczeń sprzed poronienia to tak ok.28.01-ale pierwszą@ dostalam bardzo szybko bo 3 tyg.po stracie,więc już sama. nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Dziewczyny to już 4 z nad mają w podobnym terminie @ oby żadna nie dostalam :-D ja jutro rano robię kolejny tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy przed @ i mam nadzieje ze nie dostaniecie:) a ja dzis chyba owulka bo wczoraj taka niewyrazna kreska druga byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, Karola tzrymam mocno kciuki za Was, obyście zobaczyły te II :) Testujcie i dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zrobilam i mam dwie kreski :-D więc chyba się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83-no to gratulacje-gratulacje-gratulacje-gratulacje-gratulacje:) Teraz dbaj o siebie i trzymaj za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kurcze aż plakac się chce ze szczęścia :) wiecie ze owulacyjny wyszedł mi negatywny a ponoć w ciąży wychodzi pozytywny. Ciążowy wyszedł mi pozytywny trzy dni przed @ oby nie prxyszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja@ dopiero mam dostać 4 II .Nie nastawiam się na ciążę... Ewka83 chyba mogę ci już pogratulować:)Zdawaj nam relacje co i jak z twoim samopoczuciem.A właśnie miałaś jakieś przeczucie lub coś co dawało ci do myślenia? Będę MAMĄ2013 obyś dołączyła do Ewy i podzieliła sie dobrą nowiną.Czekamy na wieści:) karola2812 no no brzmi obiecująco..czyżby kolejna do trio:D Ja dzis w trakcie gotowania sięgam po ziele angielskie i gdy tylko otworzyłam pojemniczek to mnie zemdliło.W ogóle źle się czuję ostatnio(od 2-3 dni) i piersi tez zaczęły bardzo boleć tak wcześnie,a tak ich ból przybierał na sile z każdym dniem zbliżającej się@. Jednak nie wierze by to był objaw ciąży,bo to za wcześnie.Ale czuję sie inaczej.Podejrzewam ,że to przez pogodę. Wklejam tabelkę.Widzę,że nie wszystkie się wpisały. Trzymajcie sie kobitki Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Katalejka a może ty też ..... :) kurcze dziewczyny naprawdę trzymam za nas wszystkie gorąco kciuki. Zaczęłam dostawać już lekkiej schizy bo męża nie mam na miejscu i tak różnie z nim. Jak naraziemojej objawy to ból piersi i nic więcej. Brzucha nic raz na jakiś czas zakluje mnie jajnik. Na piersiach też nie mam żadnych żyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE Ewka83 !!!! Wiedziałam, że te dwie krechy szybko nadejdą :) Teraz trzymam kciuki za pozostałe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie sobie testy owulacyjne i nie wiem co o tym myslec, poniewaz nie widac na nim dni plodnych i zaczynam sie zastanawiac czy wlasnie nie odkrylam powodu przez ktory nie moge zajsc w ciaze.Moj cykl wynosi 26 dni,po 9 dniach od rozpoczecia miesiaczki zaczelam testowac i nic,mialam wrazenie ostatnio ze widze taka delikatna kreske ale to chyba omamy poniewaz nastepnego dnia powinna byc chyba bardziej widoczna a tu nic. Co o tym myslicie,warto wspomniec o tym lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziłza:P troszkę daje to do myślenia,tym bardziej ,ze kreska ta druga,która daje wynik powinna w dniach płodnych być identycznie mocna a nawet lepiej jak jest ciut mocniejsza od tej drugiej.Ja tak miałam.Wspomnij o tym lekarzowi,a moze to właśnie przyczyna.Moze co który cykl masz bez owulacji..Ale równie dobrze dni płodne mogły ci sie przesunąć.Sama nie wiem co ci napisać.Tylko nie zamartwiaj sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zołza ja kupowałam testy owu w rosmannie i wychodziły mi pozytywnie w pamiętasz pisałam ze lekarka mnie wysmiala a wychodzi na to ze testu mi pomogły a ona się myliła z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja to bym byla chyba nawet zadowolona bo wiedzialabym wkoncu co trzeba badac,bo w tym momencie to nic nie wiem a to jest chyba gorsze,wizyte w klinice mam na marzec dopiero wiec jeszcze zdaze sprawdzic nawet 2 razy jak u mnie z ta owulacja a w przyszlym miesiacu wylicze i pojde do mojego gina niech mi USG zrobi jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zołza a sluz masz kurzego jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×