Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Gość MyMission
ja też chcę do was;) i od razu dopisuję się i to by była moja pierwsza ciąża Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? Zołza .........................30lat.......@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33lata.. ...@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2012............cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopisuję. Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? Zołza .........................30lat.......@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33lata.. ...@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat......@20.12.2012............cykl?? Niestety tak samo jak shiness nie jestem w stanie określi który cykl starań bo to już trwa ponad 4 lata. Trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam skopiowałam nie tą co trzeba tabelkę, teraz powinno być ok. Karola 2812 przepraszam. Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2012............cykl 1 Betineczka...................28lat.......@20.12.2012............cykl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,ale po wczorajszym wpisie padłam jak dziecko:D karola2812nie mnie dziekować,shiness nie ja dopisałam 2 cykl...tą zasługe chyba przypisać trzeba MyMission nie myle się:) Ale ładne z nas juz grono:) A ja zbliżam sie do dni płodnych i świadomie boje sie iść na całość:( No nic stosuje przerywany a na świadome pełne doznanie mam jeszcze 2 dni:D Pozdrawiam i życzę siły i cierpliwości Wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka-to w takim razie ja też już zblizam się do dni plodnych?kurcze ja sama nie wiem bo jestem dziś dokładnie miesiąc po poronieniu i teraz nie wiem kiedy te dni mi wypadają?Wogóle jesteśmy w podobnych sytuacjach-ciekawe która z nas pierwsza zobaczy 2 kreseczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka,kochana-starasz się i przerywany?:(. Jeśli organizm nie będzie gotowy to i tak nic z tego.Głowa do góry!!!Będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
dopisuje sie do listy:) Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl ??? Zołza .........................30lat.......@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33lata.. ...@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 kaja0009.....................22 lat......@10.01.2013...........cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hmmm...pisalam, ze chcialam sie dolaczyc od tabelki, a tutaj wcielo mi posta chyba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
fajnie, ze nas zrobilo sie wiecej:) jak ja wchodzilam jakis czas temu jako pierwsza zainteresowana, to bylam tylko ja i zalozycielka tematu:) a pozniej ktos jeszcze odwiedzil nas, a teraz prawdziwy przyplyw:) ktoras pisala, ze ma pco. ja rowniez mam i dlatego zobacze czy uda mi sie zaciazyc. pco mam stwierdzone jakos od 6 lat w tym mase problemow z okresem. dziewczyny zaczelyscie lykac folik???? w ogole jak przygotowujecie sie do ciazy? czy najpierw przez 2 miesiace bralyscie folik i teraz dopiero starania?? bo szczerze mowiac nie wiem, czy nie za pozno pomyslalam o foliku;P chociaz my dopiero teraz zabieramy sie do dzialania:) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja folik lykam od początku listopada,bo wtedy test mi pokazał 2 kreseczki,ale niestety nie udało się.Po kontroli u gina 4.01.2013 dał mi zielone światełko na staranka ponowne i recepte na ten mocniejszy folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja folik lykam od początku listopada,bo wtedy test mi pokazał 2 kreseczki,ale niestety nie udało się.Po kontroli u gina 4.01.2013 dał mi zielone światełko na staranka ponowne i recepte na ten mocniejszy folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
hej dziewczynki ja folik biorę od grudnia a staramy się od stycznia tzn tylko 2 razy to robiliśmy ale i tak mam nadzieję 21 mam dostać okres, ale mam nadzieję, że sie nie pojawi:) dziewczyny a robiłyście jakies badania przed ciążą bo ja nic nie robiłam i tak trochę zaczynam schizować, że może to źle, bo powinnam sie przebadać bo coś ze mną jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
przepraszam za ta tabelke!:D pierwszy raz jestem w takiej tabelce i pierwszy raz bawie sie w takie "cos":D sorki za to ze ucielam! dziewczyny ja sie obawiam ze niezrobienie badan moze byc jakos zle. wyobrazcie sobie ze moj facet nie wie jaka ma grupe krwi! wysylam go od miesiaca do lekarza zeby to ustalil! przeciez moze nawet oddac krew w szpitalu i by mu pozniej powiedzieli jaka ma...schizuje przez niego!:/ ilez mozna mowic do czlowieka o tym! a wy wiecie jaka krew ma wasz partner czy moze ja przesadzam? moze nie jest to wazne i dopiero po urodzeniu dziecka podaja cos na to jakby byl konflikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.2012............cykl ?? Kaja0009......................22 lat......@10.01.2013............cykl 1 Poprawiłam tabelkę. Powinno być ok. MyMission, faktycznie nie schizuj, spokojnie, badania można oczywiście zrobić, ale skoro dopiero zaczęliście się starać, to masz jeszcze czas, bo i wiekowo młodziutka jeszcze jesteś. Jak masz się leoiej czuć, to na wizycie u gina powiedz, że chcesz takie badania zrobić, wszystko Ci gin wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja0009, co do konfliktu, to z tym różnie bywa. Rodzice mojego lubego mieli konflikt, a czasy były troszkę inne i żadnych badań nie robili za wczasu. Mieli bliźniaki, z czego niestety jednemu nie udało się przeżyć, ale dopiero przy porodzie ..... w domu. Tak więc nie wiem, czy to wina konfliktu, czy po prostu braku odpowiedniej opieki medycznej? Ale zajśc w ciążę udało się ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym konfliktem jest tak że lepiej wiedziec jaką się ma i tata dzidziusia!bo gdyby ewentualnie wystąpił to podaje się antyd.Jest tak gdy mama ma grupę dodatnia a tata ujemną a dzidzia przejmuje po tacie a organizm mamy zaczyna produkować przeciwciała i traktuje ciaze jak coś obcego i zaczyna zwalczać-to działa i w druga strone-mama ma minus,tata plus a dzidzia po tacie i tak można kilka konfliktów wyłonić---także idąc do gina lepiej znac swój i partnera grupę,dobry gin powinien spytać.Ale ciaza z konfliktu też ma szansę na powodzenie.Już ci więcej nie opowiem o konflikcie bo tylko się zestresujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka katalejka,mysle ze to nie to my naprawde odpuscilismy i kurcze 5 lat i nic,niemozliwe raczej.My nie mamy zadnego konfliktu krwi sprawdzilismy to. Moje cykle sa tez regularne co 26 dni,dzis dostalammiesiaczke i podlamalam sie troche,doslownie wybuchlam placzem jak tak dalej pojdzie to w kaftan mnie zawina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolza,może przystopuj ze starankami,bo być może u was tkwi problem psychologiczny.Jak odpuscisz i nie bedziesz usilnie zajść w ciaze to szybciej zaskoczysz!Może zajmij się czymś i nie myśl tylko o ciąży.Znam wiele kobiet które usilnie myślały tylko o zajściu w ciaze a gdy dostawały @ była tragedia-i to dotyczy ciebie,a gdy przestały o tym myśleć ani się nie obejrzaly to były w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak nastrój? u mnie jako tako.. czekam na piątek bo już zmęczona jestem.. my też z mężem mamy konflikt grup krwi.. dlatego za każdym razem miałam podawaną immunoglobulinę.. ja dziś 35 dc i @ brak.. może w piątek znów zatestuje o ile @ nie przyjdzie.. wybaczcie będę z wami pisać ale w tabelę się nie zapisuje.. potem się wypisuje jak poronie i w ogóle.. ale będę was czytać i z wami pisać jeśli można.. to która testuje pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola my odpuscilismy na 2 lata tak naprawde ale jednak sie nie zabezpieczalismy i mysle ze teraz wlasnie jest czas zeby podejsc do tego powazniej,pojsc do lekarza bo gdzies jest problem a moze tak banalny ze bede plula sobioe w brode ze tak pozno sie wybralismy, nie teraz nie mam zamiaru przystopowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyMission
mój mąż też nie wie jaką ma grupę, oby nie było konfliktu. wiecie, że dziwnie się czuję i dosłownie od owulacji brzuch mnie boli, tak delikatnie, ale boli, chyba, że to coś innego już sobie jakieś objawy wmawiam:) chociaż się nie nastawiamy na tak od razu z mężem ale chcielibyśmy w tym roku zostać rodzicami, ja to już w ogole mogłabym urządzać pokój dziecięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to się nie nazywa konflikt tylko niezgodność grup krwi.. konflikt jest dopiero wtedy gdy jesteś w ciąży i płód ma inną grupę krwi (ojca) i Twój organizm wytwarza przeciwciała.. ja męża wysłałam na badanie krwi bo wiedziałam że mam grupę ujemną więc było małe prawdopodobieństwo że ominie nas niezgodność grup krwi.. jeżeli przyszła mama ma grupę ujemną to lepiej żeby tatuś oznaczył grupę krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×