Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

Witam:) shiness pewnie masz rację.Zobaczymy jakie będą tego konsekwencje:D Witaj Tygrysek333:) Życie nie oszczędziło ci bólu i zmartwień.Ale tak jak napisałaś ..czego się nie robi by móc utulić własne dziecko a samemu cieszyc sie z macierzyństwa.Miałas owulkę więc jest szansa na poczęcie:) Ale co lekarz na to ,ze przy tej torbieli krwotocznej była byś w ciąży? kaja0009 jeszcze poznasz jak to jest miec owulkę,ale wiec ,ze nie każda kobieta wie kiedy ją przechodzi.Jest tylko część kobiet,które pewnie mogły by to potwierdzić:)Nie załamuj się a uwierz i miej nadzieję:) malika27 a @ dostałaś?Jeżeli nie to jeszcze nic straconego.Testy pozytywne czasem wychodzą po dłuższym czasie pozytywne.Nie wszystko stracone a nadzieja jeżeli jeszcze nie @ jest .Czekamy na dalsze wieści i miejmy nadzieję dla ciebie pozytywne:) karola2812 ja na twoim miejscu oczekiwała bym owulki tak jak wcześniej.A czy przed zajściem czułaś ,że się zbliża. Dziewczyny które jeszcze nie są w tabelce,może dopiszcie sie :) Ja dzis starań ciąg dalszy:D Tyle ,ze przerywany:(No nie mogę sie przemóc,więc nie wiem czy w ogóle mozna nazwać to staraniem się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie niektore z was przechodzily zabieg inseminacji,mozecie mi powiedziec kto decyduje o takim zabiegu czy lekarz kieruje na ten zabeg,jesli jest robiony prywatnie to jaki jest jego koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziekuję za przyjęcie :) karola2812 moim zdaniem powinnaś liczyć owulkę tak samo jak przed poronieniem. Ja przynajniej tak miałam. Ja używam testów owulacyjnych i wiem dokładnie kiedy mam owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołza:P ja miałam robioną inseminację o tym decyduje albo lekarz prowadzący jeśli robi takie rzeczy albo kieruje Cię do kliniki. Nie wiem jakiego Masz lekarza bo jakby był fajny to by Ci poradził ale tym samym dobrze wie o tym że straci pacjentkę no chyba że chodzisz do niego na NFZ. Po prostu zapytaj się lekarza co o tym myśli. A dlaczego chcesz inseminację ?? Koszty są różne to zalezy od kliniki lub lekarza ja płaciłam za całość 1500 zł bo najpierw musisz brać tabletki stymulujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie79
My leczymy sie w prywatnej klinice i za 1 iui z badaniami i stymulacja wyszło 3 tysiące, teraz do drugiej badań już nie robię ale mam silniejsza stymulacja i wychodzi jakieś 2 tysiące no ale to już indywidualna sprawa jak reagujemy na leki stymulujace i ile ich potrzeba. Straszna kasa na to idzie a szanse to 5-15% :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
katalejka a nie pomyslalas zeby z kims pogadac o tym problemie przelamania sie? bo z jednej strony chcesz dziecko, ale stosunek przerywany? jedno z drugim troche sie mija, nie sadzisz? mimo wszystko postaraj sie jakos przelamac:) przeciez nie tracisz na tym, a tylko zyskasz:) mi sie wydaje, ze ten przerywany to traktujesz cos na zasadzie, ze przerywany jest, ale moze stanie sie cud i zaliczymy ciaze;) nie licz na wpadke "swiadomo-nieswiadoma" tylko zabieraj sie do roboty:) mam nadzieje, ze zrozumialas o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zrobilam jeszcze jeden test i tez negatywny a zaraz po nim przylazla ta wsretna @.Narazie odpuszczam.Moze nastepnym razem sie uda.Najgorzej ze maz mi ucieka w polowie cyklu.Wyjedzie na dwa miesiace.Nie wiem czy uda sie zalapac.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja za IUI placilam 800 zl z lekami rozne ceny sa itd itd Zołza: zalezy jak dlugo sie starasz itd jakie masz problemy z NIeplodnoscia bo jesli np z owulacja ,słabym nasienie i obnizonymi parametrami lub wrogim sluzem to iui jest wskazana ale prób czasem trzeba zrobi i nawet Z 5 a 15% szanas w kazdej próbie ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja0009 masz racje co do mojego nastawienia i strachu.Dziś z mężem odpuściliśmy i poszliśmy na całość:D Zobaczymy jaki bedzie rezultat,choć nie wierzę by sie udało za pierwszym razem.Daję 1/100% malika 27 nie załamuj się. Kobitki uciekam bo czas mnie goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz, ja poprostu zastanawiam sie nad taka ewentualnoscia,lubie miec wszystko przemyslane. Chodze do lekarza na NFZ wiec moze faktycznie bedzie chcial mnie sie szybko pozbyc i sam mi zaproponuje,ciekai mnie ile to wszystko kosztuje u mnie w Szczecine,no nic dowiem sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika27, głowa do góry, kibicowałam Ci i nadal tak będzie, banalne powiedzenie, ale jednak powiem - nie tym, to następnym razem :) Troszkę wiary, że inni w Ciebie wierzą i sukces nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Shines! Mam nadzieje na nastepny raz.Moze sie uda. Nie wiecie nawetvjak wasze slowa wiele dla mnie znacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis znowu 19sty.... miala byc @ w czoraj nie bylo juz mala kropelka nadziei ze to moze juz teraz....ale oczywiscie nic:(:(:( dzisiaj patrze juz jakies male plamienie tzn za 3 dni bedzie @ bo od pół roku mam przed @ plamienia.... i znowu zalamanie lezka w oku sie kreci ze znowu nie ten miesiac......:( dlaczego zostanie mama jest takie trudne:( po czyszczeniu w czerwu tamtego roku bo ciaza obumarla juz stracilam jakie kolwiek nadzieje...zaczynam miec dosc czekania i oczekiwania zeby prosze nie bylo tej wstrenej @ w koncu.......:(((( zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze te klucie dziwne w lewym jajniku;/;/ mam dosc nie mam ochoty odzywac sie do nikogo chce mi sie płakac....najchetniej to zamknelabym sie gdzies sama i bym tam siedziala....:( chyba z dniem dzisiejszym odpuszczamy z mezem, dosc starania i ciaglego robienia testu a tu nic tylko jedna kreska.... mozna poprostu dostac do głowy?;/;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli24 nie poddawaj się.Wiem ,że jest ci strasznie smutno,wszystko traci sens w jednej chwili,brak nadziei i płacz,ale odpuść ,uspokój troszkę myśli,że w końcu nadejdzie ten upragniony zień.Juz raz w ciąży byłaś,więc szansa na kolejne poczęcie jest:)Dziś jesteś rozżalona i masz pretensje do losu-masz prawo,ale czy warto?Minie @ zaczniesz odliczać dni do tych płodnych i ponownie będziecie sie starać.Jeżeli mogę.....nie odliczaj tych dni (choć możesz je odczuwać) kochaj sie z pragnienia bliskości i bez strachu ,ze musisz sie zabezpieczyć.Tak na spokojnie.Nie odliczaj dni kiedy powinna sie pojawić kolejna @ poczatki plamień przypomną ci o niej...a być może nie pojawi sie już ani to,ani to czego życzę ci z całego serca:)🌼 My tak z pragnienia bliskości poszaleliśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie narazie nie wie wiem bo zobaczylam tylko jasna jasniutka kropke wiec plemienie narazie to to nie jest ;/;/ ale po twojej wypowiedzi mam nadzieje ze moze jednak sie @ teraz nie pojawi......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo katalejka ze pamietasz....:):) co u mnie @ nie ma, plamienia nie ma tylko te dwie kropki czy trzy ale kropki....wiec nie wiem co to...;/ bo to na prawde kropeczka byla;/;/ dzisiaj do pracy, nie wiem moze dzisiaj dostane w koncu;;/;/ wrrr juz mnie wkurza to czekanie na ta pani @ bleeee...........na pewno przyjdzie to niech przychodzi juz szybko bo takie czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz sie tak przed wczoraj przejal jak wybuchlam gniewem i placzem jak zobaczylam ta kropeczke, ze powiedzial ze idzie zbadac nasienie;p tylko nie wiem czy to nie za szybko bo w czerwcu bylam czyszczona w lipcu tak znowu zaczelismy sie kochan na lajcie, to w sumie narazie poł roku....ale dla mnie to juz milion lat czekania;/ za pierwszym razem po 3 misiacach juz bylo.....ale tak szybko przyszlo jak szybko poszlo:( bo tez po trzech misiacach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dzis mijaja 2 miesiace od mojego ostatniego poronienia, jestem po miesiaczce, moj maz sie boi a ja bym chciala zaczac kolejne starania, nie wiem jak z nim rozmawiac jak przekonac, brakuje mi mojego malenstwa, wyobrazam sobie czasem jak bym teraz sie czula z nim i tez dlatego chce wypelnic ta pustke, nie wiem co robic, pragne dziecka jak niczego na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli24 moim zdaniem pojawienie sie tych kilku kropel krwi było powodem zagnieżdżenia sie zarodka(dopiero).Ja miałam niemal identycznie w pierwszej ciąży:)Na spokojnie bez nakręcania sie powtórz test.ŻYCZĘ II KRESEK.Czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka86 witaj:) Rozumiem twojego męża.Boi sie tez o ciebie,bo widział przez co musiałaś przejść i nie chciał by cię widzieć ponownie pełnej goryczy.A i sam na pewno to przezył strasznie.Ale jeżeli bardzo pragniesz spróbować, musisz wytłumaczyć mu ,że jesteś gotowa przejść przez to samo jeszcze raz,jeżeli taka sytuacja miała by się powtórzyć,bo jesteś w stanie znieść wszystko aby zostać mamą,że musicie próbować jeżeli chcecie zostać rodzicami. W stopce widzę ,że masz już za soba nieudane ciążę:(A czy lekarz ,który prowadzi twoje ciąże od samego początku przepisał ci duphaston?Moja kuzynka miała podobnie i w kolejnej ciąży od samego początku go brała i o ile się nie mylę do któregoś tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli24, mam takie samo zdanie, jak katalejka. Masz duże szanse na dzidzię. Trzymam kciuki, żeby te plamki to była rzeczywiście oznaka zagnieżdżania się zarodka :))) Może zrób jutro test albo betę, to będzie wtedy jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie dalej nic...testu nie robie znowu jakas kropka sie pojawila;/;/ ale jak znam zycie i moje szczescie to do dwoch dni pojawi sie @;/;/ testu robila nie bede bo po co sie zas tym widokiem zalamywac;] bylam u lekarza dwa tygodnie temu i wlasnie zapomnialam powiedziec o tych plamieniach dlaczego mi sie tak dzieje od czysczeni w czerwcu;/;/ a glupio mi zas isc i zapytac o ta jedna rzecz;/ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie nakrecajcie mnie:(:(:( bo zas se zrobie nadzieje a jak znam zycie to na pewno bedzie @ w koncu:( a mialam dostac niby 18 to na pewno sie teraz do 23 przesunal dlaczego sama nie wiem:(( .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×