Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Będę MAMĄ2013

Starania o Dziecko od stycznia 2013

Polecane posty

No a ja jestem chyba po owulce:)nawet nie wiem,bo wszystko mi sie rozregulowalo!ale mimo wszystko według starych obliczeń były staranka.Teraz tylko czekac na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się też coś pokiełbasiło w organizmie. Wczoraj powinnam mieć skok tempki, a tu jakiś taki powolny wzrost, jakby owulki nie było, albo się cykl przedłuża. Nic z tego nie rozumiem, dlatego do końca cyklu będę mierzyła tempkę ale tylko "rekreacyjnie", nie liczę na udaną próbę w tym cyklu. Przynajmniej będzie na luzie, bez szczególnego nacisku na "te dni". Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie slysze ze ktos jest w ciazy,przykro mi ale dzis wolne mialam i tak pomyslalam ze ja to bym sie chyba zanudzila w domu,tyle wolnego daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa i po trzech dniach plamienia przyszla w nocy brzydka @;p;p ale przykro, ale wiecie co trza sobie dac spokoj bedzie to bedzie;];] tak na lajcie tak zrobilam w tamtym roku po 2 miesiacach staran;p nie liczylam owulki ani nic i w trzecim miesiacu niespodziewanie przyszlo hihihi bdanie u lekarza mialam miec na hormony, a on do mnie jest pani w ciazy:D badan nie musimy robic;]to byla radosc i zaskoczenie:D :):):) ale szybko poszlo po 3 misiacach:((( aniolek:*, no ale glowa do gory, ZOŁZA trza wyluzowac;-) tez mi jest przykro jak slysze ta w ciazy ta...:) ale na nas mysle tez przyjdzie pora:* głowa do gory zycze siebie i wam:):):) ja juz powiedzialam koniec nagminnego starania sie;-) bedzie co bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny można do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka963
Hej dziewczyny. Ja zaczynam starania od przyszlego miesiaca, wiec postanowilam się przyłączyć... :D W zeszlym roku mialam terminację ciązy z uwagi na namnożone wady u dziecka. Achondroplazja płodu, torbiele w mózgu... To było straszne. Balam się znów byc w ciązy wiec bralam tabletki anty z jedna przerwa. Teraz koncze ostatnie opakowanie i zaczynam staranka. Tylko nie wiem czy odczekac miesiąc i zrobic przerwe po braniu tabletek. W zwiazku z zaistniala sytuacja z poprzednia ciążą chcialam zrobic badania genetyczne przed zajsciem ale moj gin mi to odrodzil. Kazal zapomniec o zaistanialej sytuacji, poniewaz to byl przypadek. U nas w rodzinie nie bylo takich sytuacji i nie widzi potrzeby zeby robic badania. Mowil, ze takie rzeczy poprostu się zdarzaja i tyle. Mamy zacza probowac i nie myslec o tym co bylo.... To po krotce moja historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zołza:P nie załamuj się:)Jak bys miała dziecko przy sobie,to bys organizowała sobie czas.Wiadomo długie siedzenie w domu potrafi dobrze zdołować,ale to wszystko zalezy czy będziesz wstanie wyskoczyć od czasu do czasu z mężem poza dom.No a jak juz dziecko odrośnie co ni co to juz wszędzie możecie go ze soba zabierać no prawie wszędzie:D ) loli24 tak jak piszesz odpuść a zobaczysz ,ze szybciej doczekasz się niespodzianki.No szkoda ,ze to nie tym razem,ale.............głowa do gory:) Ewka83 witaj w naszym gronie i zapraszamy do dopisania sie w tabelkę:) maryśka963 witamy.Współczuję tego przez co musiałaś przejść:( Dobrze ,ze udzwigłaś ten ciężar nie poddałaś się i jesteś w stanie starac sie o kolejne dziecko:) A ja mam mieszane uczucia co do starań.Oczywiście w dni płodne raz zaszaleliśmy na całego ,bo w resztę dni przerywany:D,ale boję sie być w tej ciąży o ile w ogóle do niej dojdzie........Z jednej strony bardzo chce,a z drugiej nachodzą mnie myśli ,że najmłodsze ma 11 lat i czy warto mimo pragnień ponownie ładować się w pieluchy-eh.To pragnienie jednak jest silniejsze. Ja to w ogóle od 3 dni czuję się nijako.Wszystko mnie martwi,na nic nie mam sił,chodze ospała a to dlatego ,że kawy w ogóle nie pijam a pogoda do bani.Niech ta zima sie kończy. Życzę wam owocnych starań i nie czytajcie tych zrzędliwych moich narzekań,bo wraz z ładniejszą pogodą mój humorek powróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę by była widoczna na tej stronie.Zapraszamy do wpisywania nowo przybyłe panie:) Będę MAMĄ2013 ...........36 lat..... @29.12.2012............cykl 3 katalejka....................36 lat......@ 06.01.2013...........cykl 1 shiness.......................33 lata....@ 06.01.2013...........cykl 2 Zołza .........................30 lat.....@21.12. 2012..........cykl 1 Aggie79......................33 lata.. ..@04.01.2013 ...........cykl 2 MyMission ...................26 lat..... @23.12.2012............cykl 1 Karola2812 ..................32 lata.... @06.01.2013............cykl 1 Betineczka...................28lat... ....@20.12.201 2............cykl ?? Kaja0009......................22 lat...... @10.01.2013............cykl 1 Malika27......................39 lat...... @18.12.2012............cykl 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dzięki za przyjęcie :) czasami ciężko się "wklejać" w forum gzdzie wszyscy się znają :) do tabelki z chęcią się dopisze jak mąż odda mi laptopa a póki co korzystam z telefonu. Może trochę przybliżę siebie :) mam 30 lat i mam już synka gdy zachcialam rodzeństwa dla niego okazało się ze to jednak nie jest takie łatwe ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Maryśka trzymam kciuki żeby tym razem poszło szybko po takich przejściach musisz być naprawdę silna babką :) Zołza ostatnio jak byłam u gina to mnie wysmiala ze stosuje testy owu ale mam jak gdzieś i dalej to robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka a czemu Cie wysmiala?,nie rozumiem co w tym smiesznego.Ja stwierdzilam ze sprawdze czy wogule mam cos takiego jak owu,bo jakis czas temu bylam u gina i tak sie zlozylo ze akurat powinnam miec owu,wiec babka stwierdzila ze mi zrobi USG i sprawdzi to a tu klops nie bylo,zaskoczona byla strasznie ale okazalo sie ze miesiaczka mi sie spoznila o 10 dni az z niewiadomych przyczyn wiec juz wiedzialam dlaczego brak owu,ale teraz postanowilam to sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalejka,moja córka też ma w tym roku 11 lat i gdy dowiedziałam się o ciąży to był szok.ale później cieszylismy się, dlatego teraz staramy się. Bo wcześniej to była wpadka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Też miałam podejrzenie ze z owulka może być coś nie tak w tym miesiącu idę do innej lekarki bo jest wg mnie jakaś inna. byłam u niej w 17dc bo myslalam ze na usg coś zobaczymy i powie czy była owulka czy nie test mislam pozytywny od 14 dnia i sluz też a lekarka ze jestem dużo przed owulka. Jaki byłam na wizycie to test miałam negatywny i sluz już kremowy a ona ze testy mam wyrzucić i na sluz też nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta owulką to chyba najtrudniejsza sprawa, bo nawet najlepszy lekarz może się pomylić i postawić złą diagnozę. Jest wiele przypadków, że lekarz stwierdził brak owulacji, a tu ciąża.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Oj jak bardzo bym chciala żeby się mylił :) iwam wszystkim tex tego życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam teraz zagadke :)czyli testy tez moga oszukac?,Ja ostatnio wyczytalam dosc negatywne opinie na temat mojej pani ginekolog wiec biore na nia poprawke ale juz wiem ze ciazy to ona mi prowadzic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Zołza ja już też nie wiem co myśleć. widzisz testy i sluz u mnie jedno a usg co innego chociaż łudzę się ze to tak naprawdę lekarz do du..... A tu długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny!:) widze, ze u Was bez zmian. u mnie na razie na milosc nie ma czasu, bo sesja mi idzie, wiec siedze w ksiazkach i w notatkach z zajec:) ogolnie to odstawilam tabletki, ale znowu mam problemy z piersiami...mam takie wrazenie jakby byly nabrzmiale. mimo ze teraz nie biore, to i tak od czasu do czasu bola:/ a teraz nie mialam czasu zadzwonic do lekarza i umowic sie na wizyte. mam nadzieje, ze zleci mi do zrobienia jakies hormony. moj chlopak twierdzi, ze moze bola, bo w ciazy jestem:p hahh...na pewno :D okres mialam 10 stycznia, wiec nierealne, bo byl wyjatkowo obfity. a Wy jak? staracie sie codziennie czy dalyscie sobie na luz? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Dziewczyny jak to jest ze kiedyś mijało 28 dni i @ a odkąd się staram o malucha piersi mieć bolą od połowy cyklu. Vzy wczesniej nie zwracałam na to uwagi??? Wy też tak macie? Jak spie i przewracam się na drugi bok to ręką muszę jej przewracać ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kaja wydaje mi się ze masz tak bo ofstawilas tabletki i hormony dają o sobie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. U nas pomalutku do przodu. Chociaż wydaje mi się że ten cykl będzie do bani. Nie pytajcie czemu. Po prostu przeczucie. Najwyżej mówi się trudno i żyje się dalej. Miałam się zgłosić na monitoring dalszy, ale jakoś przeoczyłam.Tak więc u nas żywioł pełną parą. Jedyne co ostatnio zrobiłam to odświeżyłam badania . Poszło na to ponad 400 zł. Przede wszystkim tarczyca, antykoagulant toczniowy, morfologia cukier wątrobowe próby, cholesterol, trójglicerydy, toxo, itp.... Dużo tego. Na szczęście prawie wszystko ok. MOże trochę za dużo cukru, cholesterol nie w normie, i czekam jeszcze na przeciwciała antyfosfolipidowe . Mam pytanie do tych dziewczyn które stosowały clo. Wam też zdarzały się zawroty głowy w miesiąc po odstawieniu???? Proszę o odpowiedź - to bardzo ważne dla mnie. Mój młody też ma 11 lat :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
Ewka ale ja bralam tabletki rowniez w grudniu i juz w grudniu mialam takie skutki uboczne...teraz w styczniu po prostu musialam odstawic tabletki, bo nie szlo wytrzymac! do tego stopnia, ze musze stanik zdejmowac po powrocie do domu, bo mnie uraza. bola mnie piersi, sutki, po bokach piersi..pachy, wezly...wszystko co w okolicy piersi i same piersi. moj chlopak stwierdzil, ze sie powiekszyly, chociaz ja tego az tak nie widze. co najwyzej czasami czuje jakby sterczaly nabrzmiale:/ skutki uboczne wyszly nagle. a jeszcze kolezanka mnie "pocieszyla", ze moze zaszlam w ciaze w trakcie brania tabletek, ale 10 stycznia mialam normalnie okres i to jeszcze obfity, jak zawsze mialam delikatne plamienie i to byl okres...zbieram sie tak do tego lekarza, zeby zadzwonic i cholera nie mam czasu nigdy:) mi sie wydaje, ze ewentualnie moge miec zaburzona gospodarke hormonalna i dlatego piersi bola. zobaczymy co lekarz powie. mam nadzieje, ze nie bede dlugo czekac na wizyte:) dziewczyny milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej dziewczyny witam w kolejny śnieżny dzień :). Kaja no mam nadzieję ze to piękna fasolka :) ale jeżeli nie to idz jak najszybciej do lekarza. Czytałam kiedyś ze ból piersi jest naturalny bopodnosi się poziom progesteronu ale jeżeli ból jest nie do wytrzymania to może to oznaczać ze jest za niski poziom tego hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane,teraz czekam na @-a może nie przyjdzie?tak naprawdę to nawet nie wiem kiedy mogę się spodziewac-jeśli po staremu to wychodzi pod koniec stycznia,ale mam nadzieję,że nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Dziewczyny czktoras z was piła herbatę femitea? Zastanawiam się czy jest skuteczna czy tylko chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka83 femitea nie piłam i chyba pic nie będę.Nie wierze w takie specyfiki. Z tego co wyczytałam to ta herbatka zawiera tylko naturalne składniki:)Spróbuj a jak zadziała to i ja sie skuszę:P) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×