Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alma7710

Opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane posty

Mam znajomą, która od bardzo dawna już wyjeżdza do pracy za granicę i współpracuje głównie z davi-seniorenhilfe 🙂 Z ich pomocą znalazła kilka świetnych rodzin, u których pracowała bardzo długo 🙂 Firma też pomaga jej w załatwianiu wszystkich formalności, a wpłaty, z tego co mówiła, też są zawsze na czas 🙂 A więc szczerze polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci polecić wyjazd z firmą Promedica. Ta firma daje umowę na korzystnych warunkach, zarobki są wysokie a cała organizacją wyjazdu w ogóle nie musisz się martwić. Ja wyjeżdżam z tą firmą regularnie od roku i nie narzekam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nadal szukasz pracy to polecam wyjazd do Niemiec z firma Promedica24 jakp opiekunka osób starszych. Ja pracuję w tej firmie juz jakiś czas i jestem zadowolona z pracy, wynagrodzenia i umowy. Firma zapewnia transport, nocleg i wyżywienie. umowa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat pracuję w DE jako opiekunka przez agencję Davi-Seniorenhilfe i polecam serdecznie. Zawsze na czas są wypłaty, same warunki są bdb, wszelkie pytania nie zostają bez odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×