Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alma7710

Opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane posty

Gość helenaaB
Jestem opiekunką w agencji help http://www.help24.info Jestem zadowolona z pracy bo wynagrodzenie dostaje na czas i nie jest małe. Rozmawiałam z koleżanką i ona za kontrakt dostaje 200 euro mniej niż ja a to spora różnica. Przed podjęciem pracy trzeba dobrze sprawdzić agencję, z którą ma się wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaG
Pracowałam dla Pani Violetty violettas-pflegeagentur24h.de i praca była przyjemna. Jest to rzetelny pracodawca i nie mogę narzekać na zarobki jak i na warunki pracy. Z pewnością warto przeglądać oferowane przez nich oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka8964
Ja wyjeżdżam też od kilku lat na góra 3 miesiące. I powiem Wam, ze jestem zadowolona. Ale to tez może dlatego, ze trafiłam na dobrą agencję Ambercare24. Wszystko oni organizują, nie musze się niczym martwić. Więc no ja polecam z nimi wyjeżdżać. Bardzo fajny zastrzyk gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaMiiii
Ja od dwóch lat wyjeżdżam z GoWork, dziś na kolejne zlecenie i za każdym razem wszystko jest w porządku. Trafiam zawsze na bardzo pomocne koordynatorki i fajne pdp. Choć praca nie jest lekka (w końcu to opieka) za takie wynagrodzenie, jakie dostaj****ardzo mi się to opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z agencji wysyłających do Niemiec to Laxo Care nieźle płaci i nie przeciąga terminów przelewów a to podstawa, bo przeglądając fora widać że różnie z tym bywa. Jak ktoś jest cierpliwy i potrafi znieść kilkutygodniową rozłąkę i rodziną to sobie poradzi. W Polsce z pracy opiekunki nie da się niestety wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaB71
Równiez wyjezdzałam z GoWork kilka razy,,,, poźniej miałam przerwe, ale chyba znow wyjade latem z nimi, wyslali mi kilka interesujacych ofert a mi przydalyby sie ekstra pieniazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaMunchen
Ja od kilku lat pracuję w Niemczech jako opiekunka i bardzo sobie chwalę. Mam znajome, które zupełnie są zadowolone z tej pracy ale zupełnie się nie dziwię bo postawiły na naprawdę kiepską firmę... tak to jest jak się jedzie w ciemno. Mnie pracę znalazła agencja MyCare24. Kupili mnie tym że od razu zaproponowali przejście z umowy na czarno na normalną. Kto by nie poszedł na coś takiego? Pracuję za ich pośrednictwem już kilka lat i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek111
Cześć wszystkim dobrym Opiekunom!! :) Ja już tydzień jestem w Niemczech i dopiero poznaję swojego podopiecznego. Ja miałam okropny problem ze słówkami i komunikacją. Trochę znam niemiecki, ale wymyślenie słówka spontaniczne to dramat :D Znalazłam kurs darmowy w Internecie ( https://www.youtube.com/watch?v=C0VLy66OmS0) Trochę działa, ale może macie jakieś inne pomysły szybkiej nauki języka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikajastek
Byłam z agencją medipe.pl, zarabiałam 1200 euro plus zdarzały się premię np. za pracę w święta, miałam ubezpieczenie i wszystko było prowadzone legalnie. Na pracę nie mogłam narzekać, wiadomo opieka nad starszymi, schorowanymi ludźmi w obcym kraju jest ciężkie ale idzie się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłabym pracować w tym zawodzie. Raz, że wyjazd za granicę, dwa to ciężka i niewdzięczna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek111
Niewdzięczna to nie wydaje mi się. Oczywiście zależy od podopiecznego, ale potrafią być na prawdę kochani. Całym sercem można się do nich przywiązać i dbać jak o członka własnej rodziny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjeżdżałam z Dobrej Szteli już dwa razy i jestem bardzo zadowolona :) We wszystkim pomagają i do wszystkiego przygotowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek111
Poza AKTIVMED24 nie słyszałam o innych firmach. A jeśli, to były to serio straszne rzeczy, na przykład, że ignorowali prośby opiekunki, która już była w Niemczech, albo za marne pieniążki opiekunka trafiała do małżeństwa i musiała zajmować się obojgiem w dzień i w nocy.. Dlatego mogę od siebie dodać, że AKTIVMED24 jest sprawdzone. Ciocia pojechała i chwali do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sYlwia54
Jako opiekunka w Niemczech pracuje już dobre 5 lat, przerobiłam wiele firm, ale najlepiej współpraca mi się układa z medipe. Oni faktycznie potrafią docenić każdego pracownika, za jego trud włożony w pracę, która czasem nie jest łatwa. Do tego oferują fajne bonusy, mi ostatnio wpadło 300 euro premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a wy znacie niemiecki? A co myślicie o Promedice? Koleżanka namawia mnie na wyjazd, ale ja nie za bardzo z językiem. Mialoby to byc z firmy Promedica. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek111
O Promedice słyszałam wiele razy na prawdę nienajlepsze opinie. Sama nie byłam, lecz nie raz napotkałam się na komentarze, aby nie wyjeżdżać z Promedici :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek111
A co do niemieckiego to tak. Nauczyłam się, a teraz powtarzam go sobie, wyszukując jakieś darmowe kursy online :D Moja ciocia też tak robi i można na bieżąco go utrwalać. Super opcja. Ostatnio powtarzam co wtorek i czwartek z tym kursem https://www.youtube.com/watch?v=XDkWVq3sj3s Gotowe tematy, super! Szukam czegoś podobnego po angielsku - może ktoś kojarzy taki darmowy kurs lecz języka angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na formularz aplikacyjny https://www.interjob.com.pl/formularz-aplikacyjny. Bardzo jasno przedstawione warunki. Praktycznie natychmiast się kontaktują, jeżeli spełniasz minimalne oczekiwania. Wyjazd praktycznie od ręki do różnych regionów. A co najważniejsze umowa legalna, koordynator na miejscu, brak problemów z dojazdami. Mnóstwo opiekunek przez nich jeździ sezonowo do Niemiec. Sama też w taki sposób kombinuję, bo z pensji polskiej pielęgniarki niezwykle trudno wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje już jako opiekunka długi czas i korzystałam z wielu agencji. Najlepiej wspominam współpracę z Dobrą Sztelą- pełen profesjonalizm, wszystko załatwione, zawsze trafiali mi się bardzo przyjemni podopieczni :) Polecam szukać pracy przez Dobrą Sztele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka32
Z medipe najlepiej nawiązać współpracę dziewczyny, są na prawdę kompetentni i dotrzymują słowa. Mnie znajoma wkręciła do ich firmy i tak juz dwa lata dla nich robię. Transport mi zapewniają, do tego wypłata jest na czas, a premia przy okazji świąt to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję jako opiekunka w Niemczech. Wyjeżdżałam już 3 razy. Zazwyczaj jeżdżę w południowe Niemcy. Oferty szukam na https://dobrasztela.pl/. Ekstra strona, wiele sprawdzonych ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.07 ja pracuje w promedica24 i powiem tak nie jest to lekka praca ale jak przetrwasz pierwszy miesiąc to już zostaniesz. Na agencje nie narzekam. Ubezpieczenie będziesz miała i nie będziesz na czarno pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej znaleźć odpowiednie ogłoszenie na portalu dobrasztela.pl . Wiele sprawdzonych ofert )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wgl teraz są super testy z języka niemieckiego na aktivmed24 :D wiec polecam jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wyjaśnione etapy pracy opiekunki osób starszych w Niemczech masz tutaj https://www.interjob.com.pl/faq-czesto-zadawane-pytania . Od nich zaczynałam swoją przygodę z wyjazdami zagranicznymi. Teraz mam już regularne zatrudnienie w niemieckim domu seniora, ale miło wspominam współpracę. Dużo zarobiłam, a są coraz lepsze stawki w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znajdziesz mnóstwo ofert https://dobrasztela.pl/ i wszelkich artykułów, które pomogą Ci przygotować się do wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzKwiat
Ja polecam się usamodzielnić w internecie krąży wiele mitów na temat własnej firmy w Niemczech ale z własnego doświadczenia wiem, że to nie prawda. Założyłam w 2016 roku Gewerbe (firma w Niemczech) w Carebiuro.de i od tamtej pory bez żadnych problemów prowadzę działalność to znaczy opiekuje się osobami starszymi i wystawiam im rachunki. Jest to super sprawa bo zarabia się przynajmniej te 300-400 euro więcej a koszty prowadzenia firmy są minimalne (35 euro miesięcznie) więc uważam, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margos44
Jakby ktoś z Was potrzebował profesjonalnego wsparcia specjalisty, to klinika Psychomedic umożliwia spotkania wideo, także do nich warto się odezwać. Uważam, że to dobre rozwiązanie w przypadku psychiterapii, takie spotkania mogą odbywać się na odległość. Ważne jest to, aby zdawać sobie sprawę z tego, że samemu nie damy rady i to żaden wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjeżdżałam już z różnych firm, ale na Dobrej Szteli znalazłam najfajniejszą ofertę :) Miłe starsze małżeństwo, świetne wynagrodzenie i stała pomoc od agencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×