Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alma7710

Opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane posty

Gość dezi

Polecam sprawdzić oferty Dobrej Szteli. Można wszystko bezproblemowo załatwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola78

Ja wyjeżdżam do pracy z firmą Schwester Pflege z Krakowa i z całego serca polecam, bo naprawdę są uczciwą i pomocną firmą. W żadnej agencji, a wyjeżdżam do opieki już czwarty rok, z takim zaangażowaniem się nie spotkałam. Bardzo miła współpraca i dobre pieniądze, oby się nie popsuli, bo chętnie jeszcze parę lat z nimi pojeżdże 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola78

Wylizuję stomię niemieckim emerytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw

Szukałem dlugo sprawdzinej i rzetelnej agencji, az trafilem na firme gowork. Maja duzo oddziałow w calej Polsce, jak rownież duzo zlecen w calych Niemczech... jest w czym wybierać, dobre zarobi, zus od sredniej, jednym słowem, polecam!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak ktoś z Was szukam dobrego i rzetelnego pracodawcy to mogę z czystym sumieniem polecić firmę Davi - Seniorenhilfe Wyjeżdzałam już nimi kilka razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona ze współpracy, nie zdarzyło mi się, aby mieć jakieś problemy. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Ja pracuję :) Skorzystałam z ofert pracy w Dobra Sztela. Z tego co pamiętam, mieli tam wtedy kilka ofert, wybrałam tę, która mi odpowiadała najbardziej i jestem zadowolona z wyboru do dzisiaj. Zarobki mam wyższe niż wspomniane wcześniej 1000 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ass

Ja pracuje w firmie gowork od kilku lat. Mam stałe zlecenie a to bardzo ułatwia prace bo zawsze wracam na to samo miejsce gdzie znam rodzinę i zmienniczke. Praca do najłatwiejszych nie należy i nie ma co sobie kłamać że każdy sobie poradzi. Albo ma się do tego chęci albo nie i tyle. Trafilam na osobe dość samodzielną więc na dobry uklad musze tylko poprowadzić dom i posiedzieć z babcią, czasem sobie w coś pogramy, poza tym to jest życie: trzeba pomóc się wykąpać i ubrać. Trzeba z tą osobą przebywać jak z kimś swoim. Tak to działa i jeśli uważacie że sobie poradzicie to czemu nie spróbować. Wiem po sobie że taka praca naprawdę pomaga na wyjście z dołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Jak szukać DOBRYCH ofert to tylko na Dobrej Szteli, byłam już 3 razy i jestem bardzo zadowolona z warunków i zarobków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Właśnie wróciłam z wyjazdu z niemiec i jestem bardzo zadowolona! Super oferty na dobrej szteli, juz zaczynam szukać nowej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzia

Ale się dobra sztela reklamuje. Już weźcie dajcie spokój z tymi reklamami. Pośrednik, jak wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szukajcie na paj///enczynie pl, bez agencji bo oni zarabiaja a wy nic, tam sa prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Może to nie reklama w opinie osób pracujących dzięki nim? Ja osobiście też znalazłam tam pracę i jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Dobra Sztela posaida mnóstwo fajnych ofert, sama wybrałam coś dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Jeśli ktoś szuka pracy jako opiekun osób starszych za granicą, HilfeMed jest doskonałym miejscem, oferują legalną prace i naprawdę wysokie stawki. Przygotowują odpowiednio do wyjazdu poprzez szkolenia nie tylko z zakresu opieki, ale również  języka Niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Ja pracowalam w Niemczech pare lat jezdzac z agencja, potem ja zlikwidowali i teraz przenioslam sie do dobrj szteli i z nimi jezdze.Jakos uwazam ze latwiej organizacyjnie bo nie musze sie niczym martwic a swoje i tak zarobie.no i mam kogos kto za mnie,powiedzmy odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia

HilfeMed to bardzo rzetelna firma, zgłosiłam się do pracy i z  nim wyjechałam. Przeszkolono mnie jeszcze przed wyjazdem, dzięki czemu wiedziałam jeszcze lepiej jak fachowo i bezpiecznie opiekować się moimi przyszłymi podopiecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja mam bardzo fajnego podopiecznego, lubi słuchać o  moich dzieciakach i rozumie, że za nimi tęsknię. Co wieczór, na "kolację" zajadamy się lodami, potem dziadek idzie spać, a ja mam czas dla siebie i szybko na Skype. Widzę się z mężem i dziećmi. Zawsze to jakiś kontakt 🙂 Dziadek jest dość wyrozumiały - nie raz pozwala mi na kontakt przez komputer w trakcie dnia - szczególnie, gdy przychodzą do niego jego sąsiedzi i grają w karty 😄 Takie super PDP mam dzięki Centrum Językowemu Konik, który dla mnie go znalazł ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Jeżeli chodzi o oferty pracy za granicą, jedyne co mógłbym polecić, to oferty na FACHPRACA.pl, tutaj https://fachpraca.pl/szukaj-oferty/0/0/0/0/0/0/praca%20za%20granic%C4%85 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem opiekunką w promedica24 i to już od dłuższego czasu. Pojechałam zobaczyć jak to jest i tak zostałam. Przyzwyczaiłam się do swojej pracy i do tego , że nie mieszkam w Polsce. Opiekunka osób starszych to nie jest zawód dla wszystkich i tutaj tajemnicy w tym nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka007
Dnia 8.04.2019 o 13:41, Gość Karo napisał:

Ja pracowalam w Niemczech pare lat jezdzac z agencja, potem ja zlikwidowali i teraz przenioslam sie do dobrj szteli i z nimi jezdze.Jakos uwazam ze latwiej organizacyjnie bo nie musze sie niczym martwic a swoje i tak zarobie.no i mam kogos kto za mnie,powiedzmy odpowiada.

Ja też ze sztela bylam w zeszlym roku. Mam zamiar to powtorzyc, dobra kasa, praca jak praca, da sie przezyc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mam staż w opiece ponad 10 lat i z niejednego pieca chleb jadłam, jak to się mówi. Najdłużej pracuję dla laxo care, bo nie wysyłają na miny, dają niezłe bonusy przy stałej współpracy, a koordynatorki są bardzo ludzkie i pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodygoi

To wyczerpujaca praca, przede wszystkim psychiczna. Dobrze jest miesc kogos (specjaliste) ktory zajmie sie sfera psyche w tym czasie. Polecam PsychoMedic i ich konsultacje video. To dobry sposob na zachowanie zdrowia psychicznego w tej trudnej pracy... dodatkowo mozna umowic sie na spotkania przez 7 dni w tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tez myslalem o takiej pracy, zrobilem nawet kurs w tym kierunku i sporo sie na nim nauczylem. Nie wyjechalem z powodu jezyka ktorego za cholere nie umiem pojac, z angielskim nie mam problemu a z niemieckim ni w zab. Aczkolwiek ostatnio trafilem na taka pogadanke na te tematy i chyba nie zdecyduje sie na taka prace. Od roku pracuje w fabryce w czechach i zarobki porownywalne do polskich tak atmosfera inna niz w polsce.  Posluchajcie co gada gosciu i nie majac doswiadczenia w pracy jako opiekun(ka) troszke sie o tym dowiedzialem, posluchajcie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ojJ11rhu-HE&t=1154s

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariana
Dnia 8.04.2019 o 13:41, Gość Karo napisał:

Ja pracowalam w Niemczech pare lat jezdzac z agencja, potem ja zlikwidowali i teraz przenioslam sie do dobrj szteli i z nimi jezdze.Jakos uwazam ze latwiej organizacyjnie bo nie musze sie niczym martwic a swoje i tak zarobie.no i mam kogos kto za mnie,powiedzmy odpowiada.

Pojechałam ze sztelą pod koniec zeszłęgo roku. Fajnie! Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro
Dnia 3.01.2013 o 11:26, Gość ginnie napisał:

a ile można zarobić w takiej pracy?

Ja zarobilam 1600e/mies jak pojecjalam z dobra sztela. Mozna naprawdę NIEZLE zarobic 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka
Dnia 8.04.2019 o 13:41, Gość Karo napisał:

Ja pracowalam w Niemczech pare lat jezdzac z agencja, potem ja zlikwidowali i teraz przenioslam sie do dobrj szteli i z nimi jezdze.Jakos uwazam ze latwiej organizacyjnie bo nie musze sie niczym martwic a swoje i tak zarobie.no i mam kogos kto za mnie,powiedzmy odpowiada.

Ja tez ze sztela, wogole widze ze duzo osob z nimi jedzie, nie dziwie sie, wszystko spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka52

Ze swojego doświadczenia mogę polecić firmę z Krakowa Schwester Pflege. Duży wybór ofert, konkretne babeczki w biurze, dobre pieniądze, zawsze na czas. Byłam z nimi już 4 razy i na tym nie koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta01

Ja sie teraz rozgladam i szukam rzetelnych informaji, dobra sztela sie pojawia czesto i chyba tam bede celowac bo mja duzo ofert,poza tym wole cos sprawdzonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

jezdze od lat jako opiekunka bo nie mogę sobie zycia tu ulozyc...ostatnio z dobra sztela. jestem zadowolona. a w pracy coz,tesknie ale to tylko kontraktowe wyjazdy a dzięki nim moje zycie tu jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia przez firmę to polecę wspolprace z firmą Gowork. Wyjeżdżam z nimi od dwóch lat po przejściu z innej firmy na której się zawiodłam. Mają mnóstwo fajnych ofert i na pewno jesli ktoś szuka pracy w opiece to tam znajdzie coś dla siebie. Warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×