Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alma7710

Opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane posty

Gość gość
Ja pierwszy raz pojechałam za granicę w roli opiekunki z dobrą sztelą bo słyszałam same pochlebne opinie. Na początku był stres, wiadomo ale biuro zajęło się wszystkim. Jestem bardzo zadowolona z współpracy z nimi. Poza tym wynagrodzenia też są wysokie także mogę ich polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na szczęście nie było problemów z podopiecznymi, do tej pory trafiałam na spokojnych. A co do rozłąki to wiadomo że ciężko jest na początku, też zostawiałam rodzinę ale nie wyjeżdżam na długo i robie sobie przerwy w pracy żeby spędzić czas z najbliższymi. Dobrze że nie mam aktualnie problemu ze znalezieniem ofert pracy bo odkąd powstała Dobra Sztela to jeżdżę z nimi. A niemieckiego nauczyłam się na kursie, później w pracy ćwiczyłam i w miarę mi idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce się wybrać za granicę w roli opiekunki osób starszych to proponuje najpierw przejrzeć sobie oferty Dobrej Szteli i ogólnie tą stronę. Jest sporo rad co do wyjazdu, oprócz tego można znaleźć mnóstwo ofert i wybrać odpowiednią dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dosyć długo jeżdżę do niemiec w roli opiekunki osób starszych. Niedawno natknęłam się właśnie na Dobrą Sztelę i od tej pory jeżdżę z nimi i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo dużo ofert na różny okres, każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Ja polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaWs
Prawda jest taka, że nie jest to łatwa praca i nie każdy sobie poradzi. Można jednak przetrwać ten czas i żeby się nie poddać, to np. co tydzień rozmawiać z psychologiem. Tutaj https://psychomedic.online macie namiar na klinikę, która oferuje wideokonsultacje. Naprawdę taka terapia się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy znaleźć dobrą ofertę :) Ja szukałam na Dobrej Szteli i jestem bardzo zadowolona :) Fajne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloevera67
Dobrą alternatywą jest usamodzielnienie się, tak ja wcześniej ktoś wspominał. Sama zaczerpnęłam pomysł jak trochę poczytałam. Na początku było ciężko jak ze wszystkim ale potem nowe rodziny i zaczęło się kręcić. Interesuje mnie tylko moja praca bo wszystkie formalności związane z założeniem i prowadzeniem firmy powierzyłam ludziom z biura w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama pracuje w promedica24 jako opiekunka w Niemczech i ma dobre piniądze z tego. Sama się zastanawiam czy do niej nie wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanSebastian
Aloevera67 tylko zatrudnienie jest łatwiejsze niż własna firma. Do tego dochodzi język i znajomość przepisów niemieckich a kto takie coś potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam ofertę na Dobrej Szteli i jestem bardzo zadowolona :) Fajna prac mi się trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloevera67
PanSebastian ja sie na tym nie znam dlatego zgłosiłam się do firmy która to robi. Tak samo nie umiem sushi robic tylko ide do restauracji, która mi to poda :) Osobiście mogę z wlasnego doświadczenia polecić Carebiuro bo tam właśnie mnie obsługują. Zobacz sobie na stronie ich albo zadzwoń i spytaj +49 157 731 73 792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na trzech wyjazdach i dopiero na trzecim razem trafiłam do dobrej firmy. Mogę polecić firmę: https://opiekunki.ajpartners.pl/ Kasa lepsza, firma konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama znalazła atrakcyjną oferte na portalu Dobaj Sztela, wyjechała do opieki nad starszą Panią w Monachium. Jej córka bardzo miła i tolerancyjna na słabą znajomośc językową mojej mamy. Generalnie firma pomogła załatwić wszelkie formalności, co daje nam poczucie dodatkowego bezpieczeństwa, że wszystko zorganizowane jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Sztela - równiez POLECAM, pełna profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze mi się współpracowało z https://www.interjob.com.pl/ . Miałam wynagrodzenie płatne w złotówkach, umowę zlecenie, komplet świadczeń, ubezpieczenie grupowe, zwrot kosztów transportu i sporo innych rzeczy. Ogłoszenie bardzo dobrze przedstawione. Wiedziałam od samego początku, czego mam się spodziewać i innych, dodatkowych wymagań już mi na miejscu nie stawiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo sprawdzonych ofert znajdziecie na Dobrej Szteli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opiniami osób powyżej. Dobra Sztela to dobry portal do szukania pracy jako opiekunka. Mają duży wybór ofert, które są dobrze płatne. Sama byłam z nimi na dwóch wyjazdach i jestem bardzo zadowolona. We wszystkim mi pomogli. Byłam u miłej 75 letniej pani. Bardzo kochana i ciepła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Sztela- najlepsze miejsce do szukania pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUPA SPAMU
Jest tu ktoś prawdziwy? Bo tylko kupę reklam widzę jednej formy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę do pracy z firmą schwester pflege z Krakowa i bardzo sobie chwalę współpracę z nimi. są rzetelni i bardzo pomocni, szybko znaleźli dla mnie ofertę na dobrych warunkach w mieście, gdzie pracuje też moja siostra. mogę śmiało ich polecić, bo sa tego warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już 3 razy, za każdym szukałam oferty na Dobrej Szteli i byłam zadowolona, dobre wynagrodzenie i fajny kontakt z agencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Dobrą Sztele do szukania ofert, gwarantują fajne wynagrodzenie i przyjemną atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze szukam oferty na Dobrej Szteli, bardzo fajne zarobki i wszystko profesjonalnie zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, dobra sztela jest najlepsza do szukania ofert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam pracę dzięki Dobrej Szteli- szybka możliwość zarobku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangie30
ja od dwóch lat pracuję dla Medipe i jestem zadowolona z wynagrodzenia oraz warunków pracy ;) teraz idą święta więc i premię bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larala

Widzę, że wiele osób jeździ z Dobrej Szteli i ja również się przyłączam, oferują bardzo dobre zarobki i profesjonalną organizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×