Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Alma7710

Opiekunki osób starszych - Niemcy

Polecane posty

Gość MariaC

Ja też wolę z firmy :) zawsze bezpieczniej :) pierwszy raz jechałam prywatnie na sztelę załatwianą przez sąsiadkę, pracowałam trzy tygodnie i do teraz pieniędzy nie widziałam. A tak teraz już czwarty lub piąty raz jadę z jedną firmą i jest w porządku. Jakby ktoś szukał to z całego serduszka polecam Soft Care 24. Bo praca jak praca - wiadomo, że trzeba lubić to, co się robi i ja to lubię. Czasami jest ciężko, ale to już jest wpisane w zawód. Ale dla mnie ważne jest wsparcie ze strony firmy, z którą pracuję, a tutaj czuję, że to mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia

Od wielu lat pracuję jako opiekunka w Niemczech. Korzystałam z usług różnych pośrednikow, a parę lat temu raz wyjechałam na własną rękę - to był błąd. Ciągle bałam się, ze cos złego się stanie a bylam tam przeciez nielegalnie! Od tamtej pory mam sprawdzona agencję (gowork.pl) i uważam, że lepiej nie mogłam trafić.
Zlecenia są zawsze dostosowane do moich mozliwosci fizycznych, na taki okres jaki mi pasuje. Wypłata zawsze na czas, szybki i bezproblemowy kontakt z koordynatorem. A przede wszystkim miejsca pracy są sprawdzane, wiec jest bezpiecznie i spokojnie. 
Polecam zajrzec na ich stronę gowork.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka78

macie rację z tymi firmami. a o soft care to słyszałam juz. moja znajoma z nimi była kiedyś dwa razy i mowiła że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaC
Dnia 10.06.2019 o 00:58, Gość poziomka78 napisał:

macie rację z tymi firmami. a o soft care to słyszałam juz. moja znajoma z nimi była kiedyś dwa razy i mowiła że jest ok

Bo jest ok 🙂 Ja lubię konkretnych ludzi, bez obiecywania gruszek na wierzbie - w Soft Care 24 to mam. Nie ściemniają (nigdy nie rozumiałam agencji, które kłamią o zleceniach, przecież i tak się wyda), umowa jest jasna, organizują wyjazd od a do z, jak jest jakiś problem - pomogą. No i wypłata na czas, a to dla mnie ważne. No i do lekarza mogę isć, mam składki emerytalne. Teraz tak sobie myślę, że wtedy odważna byłam, że pojechałam prywatnie 😄  😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha
Dnia 16.06.2019 o 00:27, Gość MariaC napisał:

Bo jest ok 🙂 Ja lubię konkretnych ludzi, bez obiecywania gruszek na wierzbie - w Soft Care 24 to mam. Nie ściemniają (nigdy nie rozumiałam agencji, które kłamią o zleceniach, przecież i tak się wyda), umowa jest jasna, organizują wyjazd od a do z, jak jest jakiś problem - pomogą. No i wypłata na czas, a to dla mnie ważne. No i do lekarza mogę isć, mam składki emerytalne. Teraz tak sobie myślę, że wtedy odważna byłam, że pojechałam prywatnie 😄  😮 

daj spokoj z prywatnymi. moja znajoma prywatnie byla i do lekarza poszla. rachunek dostala na 200 euro. chociaz niby ekuz miala ale ten taki co samemu sie wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha
Dnia 16.06.2019 o 00:27, Gość MariaC napisał:

Bo jest ok 🙂 Ja lubię konkretnych ludzi, bez obiecywania gruszek na wierzbie - w Soft Care 24 to mam. Nie ściemniają (nigdy nie rozumiałam agencji, które kłamią o zleceniach, przecież i tak się wyda), umowa jest jasna, organizują wyjazd od a do z, jak jest jakiś problem - pomogą. No i wypłata na czas, a to dla mnie ważne. No i do lekarza mogę isć, mam składki emerytalne. Teraz tak sobie myślę, że wtedy odważna byłam, że pojechałam prywatnie 😄  😮 

 

Przed chwilą, Gość krycha napisał:

daj spokoj z prywatnymi. moja znajoma prywatnie byla i do lekarza poszla. rachunek dostala na 200 euro. chociaz niby ekuz miala ale ten taki co samemu sie wyrabia

a wogule to jak z kasa u tym soft care?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Ja od pewnego czasu pracuje jako opiekunka niestety niedawno byłam zmuszona zmienić firmę. Wypłaty nie zawsze dostawałam na czas myślałam że to tylko tymczasowe ale tak nie było. Teraz wyjeżdżam z Arche ProCare wypłaty zawsze w terminie zarobki też dobre. Jestem zadowolona z tej zmiany i nie muszę w końcu się martwić że nie będę miała za co zrobić zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Ja jeżdzę już od lat do pracy jako opiekunka i całkiem miło wspominam każde zlecenie. Najlepsza oferta trafiła mi się chyba z dobrej szteli 🙂 najwięcej w tym czasie zarobiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska

Ja zamierzam, tzn wybieram sie pod koniec tego roku bo juz mnie kasa przycisnela. tylko niebardzo wiem jak to zrobic. Slysze duzo i czytam o dobrej szteli. tam jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adria

Ja już się napracowałam jeżdząc z różnymi agencjami przez lata i mi się nie chce więcej. Ostatni raz byłam z Dobra sztelą, mogę polecić, spoko zarobki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaC
Dnia 17.06.2019 o 02:14, Gość krycha napisał:

 

a wogule to jak z kasa u tym soft care?

Nie będę mówić ile zarabiam 😛 ale stawka jest przyzwoita. Jak ktoś jeździł tylko prywatnie to musi przygotować się na nieco niższą stawkę, ale za to ma się opłacony przejazd i składki, wiec na to samo wychodzi. Jak ktoś zna język to zarobki są fajne. Choć mam tam koleżankę bez języka, ona co prawda dziećmi się zajmuje, która nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha
Dnia 24.06.2019 o 01:57, Gość MariaC napisał:

Nie będę mówić ile zarabiam 😛 ale stawka jest przyzwoita. Jak ktoś jeździł tylko prywatnie to musi przygotować się na nieco niższą stawkę, ale za to ma się opłacony przejazd i składki, wiec na to samo wychodzi. Jak ktoś zna język to zarobki są fajne. Choć mam tam koleżankę bez języka, ona co prawda dziećmi się zajmuje, która nie narzeka

dziecmi? to posrednicza tez przy opiece nad dziecmi? bo ja bym chciala jako niania jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

Trudno mi powiedzieć czy polecam taka prace...praca jest wymagajaca, nie dla mieszakow. ja jechalam z dobra sztela do opieki nad 85letnia seniorka. praca nielatwa ale zarobilam swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Jot

Jeżdżę od 4 lat na zlecenia z firmy GoWork. Jak do tej pory nie miałam żadnych problemów. Zlecenia są dopięte na ostatni guzik, pomoc w razie problemów z podopiecznymi od ręki. Dostęp do platformy e-lerningowej, gdzie można się podszkolić z języka. Wynagrodzenia  zawsze w terminie. Wszystko legalnie i bez przeszkód. Spróbować zawsze warto, a jak coś nie pasuje, w każdej chwili można zrezygnować. Polecam zajrzeć na stonę GoWork.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA12345

Zajrzyj na Dobra Sztela. Organizują oni wyjazdy i pracę. Maja w tym duże doświadczenie i na prawdę są sprawdzonym źródłem wiedzy i pomagają osobom wyjeżdżającym. Plusem dla Ciebie będzie, jeśli będziesz znała język niemiecki.

Pozdrawiam.

Dnia 3.01.2013 o 12:33, Gość grdge napisał:

a czy jest tu ktos kto obecnie mieszka i pracuje w niemczech i pomoglby nam na poczatku? tzn mam na mysli sama organizacje :P w sensie ze gdybym miala jakies pytania, watpliwosci itd. odwdzieczymy sie jak juz wyjedziemy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wracam po urlopie do Niemiec na kolejne zlecenie z promedica. Zobaczymy jaki podopieczny mi się trafi i sztella. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał79

Cześć. Słyszeliście może o jakiejś firmie, w której zatrudniają mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.07.2019 o 06:57, Gość Michał79 napisał:

Cześć. Słyszeliście może o jakiejś firmie, w której zatrudniają mężczyzn?

No tak, Soft Care 24 ma oferty. Mój partner tam pracuje i ma fajną sztelę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

ja juz zakonczylam wyjazdy bo wyszlam a maz i tu jest moje zycie ale pojechalam kilk razy, ost z dobra sztela. Zlego slowa nie powiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Polecam z całego serca Dobrą Sztele. Naprawdę troszczą się o pracowników, zapewniają lekcję języka. Fajnie płacą.Zajrzyj na strone bo mają dużo ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.07.2019 o 06:57, Gość Michał79 napisał:

Cześć. Słyszeliście może o jakiejś firmie, w której zatrudniają mężczyzn?

Cześć, w laxo care zatrudniają panów jako opiekunów, wejdź na ich stronę tam będą wszystkie informacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Pracowałam tak w zeszłym roku, kontraktu 2-3 mies. Trzeba troche znac niemiecki. Ja akurat szukalam przez dobra sztele. bylam 3x w zeszlym roku i przywiozlam ok 50tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Sama od niedawna zaczęłam z Arche proCare jeżdzić. Podoba mi się, bo dostałam umowę jeszcze przed wyjazdem i wiedziałam czego się spodziewać. Pieniądze też fajne, bo dzięki temu, że mam doświadczenie w opiece nad babcią i znam niemiecki, to na rękę dostaję 1650 euro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Zdecydowanie Movie yourself. świetnie montują, filmy są nie za dlugie i bardzo ciekawie zrobione. Fajna muzę podkładają. Sluchaja co ma klient do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti

Tylko Soft Care 24. Od dwóch lat pracuję u rodziny pod Hamburgiem, jeżdżę na trzy miesiące, w Polsce jestem miesiąc i wracam i powiem tak: jestem opiekunką od 14 dobrych lat, nawet z małym hakiem, i ta sztela to najlepsze co miałam. Póki babcia z dziadkiem żyją to z chęcią będę do nich wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinia
Dnia 15.09.2019 o 23:10, Gość Betti napisał:

Tylko Soft Care 24. Od dwóch lat pracuję u rodziny pod Hamburgiem, jeżdżę na trzy miesiące, w Polsce jestem miesiąc i wracam i powiem tak: jestem opiekunką od 14 dobrych lat, nawet z małym hakiem, i ta sztela to najlepsze co miałam. Póki babcia z dziadkiem żyją to z chęcią będę do nich wracać

fajnie sie czyta ze ktos znalazl swoje miejsce 😄 wlasnie z powodu takich opinii przeszlam do tej firmy i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefano

a w tym soft care mają jakieś bonusy na świeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arya
Dnia 25.09.2019 o 22:16, Gość stefano napisał:

a w tym soft care mają jakieś bonusy na świeta?

Mają, mają. I to całkiem niezłe. Generalnie to święta się bardzo opłacają. Te kilka dni świątecznych to ja sobie odrobię z rodziną później, a tak przynajmniej sobie niemało dorobię :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Moja dziewczyna jezdzi z dobra sztela jako opiekunka i ostatnio kupila sobie auto 😄 Calkiem niezle sie jej powodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Mozna jechac, znalezc se oferte na dobrej szteli na przklad, zaaplikowac, i pojechac. To fajna praca na zarobek o ile lubi sie pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×