Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość K a r e n

Grupa wsparcia od 7.01.2013 (do -10kg) + o życiu rozmowy :)

Polecane posty

Gość Natka.
ale jaja akurat w polsat cafe leci o pigulkach czy tyjemy od nich czy nie :D mlodziutka jestes tak jak ja, tylko ze ja 19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh natka tys to dopiero młodziutka:) a z jakiej wagi startujesz? i ile masz wzrostu - nie chce mi sie szperać w poprzednich postach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
65 wazylam jeszcze z miesiac temu a teraz okolo 70.. nie wiem, nie mam wagi w domu ale 70 ostatnio wazylam. Wzrost 175 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
no no :) lece dziewczynki, urzad na mnie czeka musze sie w koncu zarejestrowac to mnie moze chociaz na staz wezma.. trzymajcie sie i wytrwajcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc ja od dzis zaczelam diete i sport kupilam sobie stepper i jazda tylko nie moge sie zwazyc bo musze se wage dopiero przywiesc z drugiego domu ale podejzewam ze 56-57kg zamiezam dojsc do 50 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś na obiad udko pieczone i marchewka junior ;) na śniadanie był sok, na kolację będą 2 jajka. od rana byłam u dzieciaków (uczę angielskiego) więc nie miałam czasu myśleć o jedzeniu, o 16 znów idę na korki, więc przynajmniej pokus nie będzie :) dziewczyny, ja na zatrzymanie wody łykam hydrominum i bardzo mi pomaga, no i kosztuje połowę tego, co aqua femin, który dawniej brałam. puchata kotka - to widzę, że mamy podobną historie odchudzania. czy u Was też jest taka chlapa dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagata
u mnie na obiad WARZYWA NA PALTELNIE I WŁAŚNIE KOŃCZE PIĆ KAWE BEZ CUKRU .... ZARAZ UCIEKAM DO PRACY ... W PRACY STANDARDOWO O 18 JOGURT NATURALNY 0%TŁUSZCZU + OWOC MIŁEGO DNIA I DO WIECZORA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżasminka u mnie pada śnieg:) prawdziwa zima, kurcze podziwiam was z tymi obiadami, u mnie np obiad jest tylko w niedziele w tygodniu nie ma kto gotowac, wiec zapycham sie tostami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżasminka u mnie psad śnieg, zima na całego, kurcze podziswiam was z tymi obiadami, u mnie tylko w niedziele jest obiad bo w tyg nie ma kto gotować, wiec zapycham sie np tostami..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam dzis 800 kalori i jestem po stepperze spocilam sie spalilam tylko 390 kalorii nie dalam wiecej rady tylko 30 min ale daje wycisk jeszcze wieczorem wejde na troche na ten stepper gdyby byla ladniejsza pogoda poszlabym na kijki no ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
Matko zazdroszcze tego steperka tzn bardziej motywacji, ze chce Ci sie tak brykać :P ja kilka razy sie przeszlam na miasto pozalatwiac sprawy w urzedzie i tak sie zmeczylam ze ojeju ;p kondycja słaba, chociaz TŻ ją codziennie trenuje haha :P u mnie dzisiaj dietetycznie tak jak mialo byc. Rano miseczka pomidorówki, batonik musli, kanapka z pelnoziarnistą bułką chuda wedlinka, pomidorek, papryka. Tez kupilam te warzywka i bedą na kolacje :) zarazilyscie mnie ochotą na nie. Chcialabym jesl tez jogurt na kolacje moze bym miala mniejsze problemy z przemianą materii ale ta skaza białkowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Od dzisiaj zaczełam dukana :) mam nadzieje ze wytrwam :) Szukam "grupy wsparcia" i info na ten temat :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodzicie tak że
można się porzygać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
to rzygaj, na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwaska
Hej:) Fajnie ze znalazlam grupe wsparcia:) ja od dzis własnie zaczynam moja odtrutke..przytylam ostatnio tak masakrycznie ..zalamka 170 cm i 80 kg dzis:( dieta MŻ i ssamozaparcie,to moje motto z nowym rokiem 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwaska witaj w gronie odchudzających sie :) zaczynam skalpel z Ewą, 40 minut cięzkiego treningu:) natka dobrze napisane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwaska
:)zimne dłonie,witaj"} Moj dzisiejszy trening to spacer i rowerr stacjo -16 min,taki skromny poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to coś, ja poszalalam wczoraj troche z treningiem i dzisiaj odczuwam tego skutki :( strasznie bolą mnie łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
jest ktos ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
witam nowe forumowiczki :) jakos tak u nas spokojnie. Ja juz w lozku a obok woda z cytryną zeby nie kusilo na podjadanie przed komputerem- wiadoma sprawa. Zjadłam dzis malego schabowego z przymusu bo chłopak je przywiozl od mamy no to wiadomo.. obraziłby sie na amen. Sluchajcie zawsze pilam herbate zieloną litrami doslownie, a teraz juz po jednej mnie mdli, jest mi tak niedobrze jakbym zjadla cos spleśniałego.. wkurza mnie to bo zielona herbata przy odchudzaniu to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam podobnie, ale tylko jak wypije rano na czczo, dlatego sie oduczyłam, teraz rano zieloną zastąpiłam czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
o fajnie, ze jestes :) ja Ci to zaraz raz dwa z glowy wybije ! woda z cytrynką raz raz, albo zielona herbata. Jak zapalisz to Ci sie na troche odechce podjadac masz racje, ale te palenie to jakas zmora. Sama nie wiem czy to jest mniejsze zlo czy jeszcze wieksze.. Leze i czuje ten smrod z wypalonych niedawno fajek w mieszkaniu. Ochyda. Niestety z chłopakiem oboje kopcimy jak smoki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×