Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość agazgaga
Brawo misiula! Pozwolicie że ja zważe się jutro dziś jestem taka wdęta, i do tego problem na kibelku, wiec nie chcę się dołować, zwłaszcza że już mnie pogoda dołuje. Wczoraj jeszcze sobie pozwoliłam bo miałam gości i mam wyrzuty sumienia ze zrobiłam to przed samym ważeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
halo a co to nikt sie nie ważył u mnie jest 62,5kg może to nie rewelacja ale już mi dużo nie zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie zważyłam :( 99,8... I dalej wpierdzielam... Muszę zmienić dietkę na bardziej rygorystyczną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie udało się utrzymać wagę 60kg ale od jutra kompletny rygor, to kiedy następne ważenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko być może mam dla Ciebie patent. Nie ma co się głodzić bo potem te napady głodu itd. wyznacz sobie godziny posiłków, u mnie jest to 9, 12, 15 i 18. rano i wieczorem zjedz sobie pół grejfruta. Za każdym razem jak będziesz głodna między posiłkami czy po prostu będziesz miała ochotę coś zjeść zjedz pół grejfruta. To są super owoce na odchudzanie, mają dużo błonnika, witamin i wody. Sycą na długo, mają taki smak, że nie ma się potem ochoty na czekoladę, pomagają spalać tłuszcz i zapobiegają odkładaniu się nowego :) poza tym oczyszczają organizm z toksyn. U mnie plusem jest też to, że mam nadwrażliwe zęby, bolą mnie wszystkie po zjedzeniu grejfruta cały dzień, ale to też mnie powstrzymuje, żeby nie żreć :P Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko być może mam dla Ciebie patent. Nie ma co się głodzić bo potem te napady głodu itd. wyznacz sobie godziny posiłków, u mnie jest to 9, 12, 15 i 18. rano i wieczorem zjedz sobie pół grejfruta. Za każdym razem jak będziesz głodna między posiłkami czy po prostu będziesz miała ochotę coś zjeść zjedz pół grejfruta. To są super owoce na odchudzanie, mają dużo błonnika, witamin i wody. Sycą na długo, mają taki smak, że nie ma się potem ochoty na czekoladę, pomagają spalać tłuszcz i zapobiegają odkładaniu się nowego :) poza tym oczyszczają organizm z toksyn. U mnie plusem jest też to, że mam nadwrażliwe zęby, bolą mnie wszystkie po zjedzeniu grejfruta cały dzień, ale to też mnie powstrzymuje, żeby nie żreć :P Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Agonia pozwolisz ze i ja skorzystam i jak "stary" wróci z pracy to wybiore sie po zapas grejfrutów :-). dzieki za rade. A jak tam twoje wyzwanie brzuszkowe? Ja znalazłam cos takiego nigdy jakos nie brało mnie na cwiczenia z ta pania bo nie podoba mi sie jej figura ale dziewczyny sobie chwala te cwiczenia a ja mam ogromny problem z boczkami wiec dzis spróbowałam zobaczymy czy beda jakieś zakwasy i chyba spróbuję bo już mam dość tych boczków i złapie sie wszystkiego zeby sie ich pozbyc :-) A może któraś z nia ćwiczy i ma linka żebym mogła ściągnąć sobie te cwiczenia bo z tej strony troche zle mi ćwiczyc jak internet nieraz sie zatnie? http://psychodietetykanaustach.blogspot.com/2013/04/boczki-skrzydeka-talia-baczka-nie-osy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki skończyły się po jednym dniu :( Ale od środy znowu postaram się zacząć je robić, jutro nie dam rady niestety. Hehe, pewnie, że możesz :P Dla wszystkich to napisałam :) Ja nie ćwiczyłam z nią, też mam problem z boczkami... No póki co dieta i brzuszki, jak schudnę tak do 70 o ile w ogóle schudnę to chciałam zacząć ABS, no ale nie wiem czy dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
oj oj już czuję te boczki tak trochę jakby boli czyli chyba działa skoro ćwiczyłam rano a już pojawiają się zakwasy, czyli od dzisiaj zaczynam 1/30 ktoś ze mną? Jakoś w tym tygodniu większa motywacja mniej żrem i wogóle chyba będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bikini Last minute ! - Ostatnia szansa na wymarzoną sylwetkę tego lata! www.dumadlaciala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Dawno mnie nie było... hmm... nic mnie nie ubyło, ale na szczęście nie przytyłam. Nie miałam czasu na ćwiczenia ani na bieganie. Masakra jakaś. Duuużo słodyczy i innego dziadostwa zeżarłam, ale nie przytyłam i to mnie cieszy. Ale koniec tego dobrego, trzeba znaleźć czas na ćwizenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Dziewczyny ratujcie spóźnia mi się robiłam test w ciąży nie jestem ale nie wiem czy to przypadkiem nie przez dietę i ćwiczenia co robić??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Trochę mnie nie było :-( mam poprostu dola.Po utracie pracy i wiecznym deszczu za oknem nic mi się nieche.Jak mój wychodzi do pracy to jaTv albo spanko w między czasie podjadanie.Staram się wychodzić ale ileż można chodzić po takiej małej mieścinie jak moja,jak nic ciekawego się u nas nie dzieje.No ale dość narzekania trza się wziąść w garść. Na szczęście waga stoi w miejscu a nie idzie w górę.Powodzenia życzę wszystkim i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga bardzo możliwe, musisz iść do ginekologa. A ja tyję sobie, nie ćwiczę i się złoszczę na to, że jestem taka tępa i nie mogę się zebrać, żeby w końcu znów zacząć się odchudzać,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 77
A ja wam polecam coś Super !!!!SAMA SPRAWDZIŁAM I DZAŁA!!! p.s szukałam czegoś skutecznego , bezbolesnego na odchudzanie i znalazłam ,:) chcę się tym z Wami Kochane podzielić Cavi-lipo ... same ZOBACZCIE. Właśnie jestem w trakcie serii zabiegów w Poznaniu ( fajne ceny , efekty po każdym zabiegu) https://www.facebook.com/studiokosmetyczne.klaudia?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Wracam do gry :-). Po tygodniu zaprzestania cwiczen okres powrócił, nie wiem czy od tego czy nie w tym tygodniu miałam isc do ginekologa a tu prosze :-). Dlatego od dziś znów biorę się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwer
Hej i ja wracam do gry po 2 tyg wielkiego żarcia.. tym razem ma sie udac.. bede sie wspomagac lida boje sie troche bo znam skutki takuch tabletek ale sa skuteczne i zyje tym ze miesiąc i bedzie po bolu... szczerze podziwiam was ze tak sie trzymacie zycze powodzenia i trzymam kciuki za was wszystkie i za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dotiqwer najważniejsze jak się wspomaga suplementami to zeby po ich zakończeniu nie zacząć znów żreć bo będzie jo-jo trzeba się odżywiać zdrowo racjonalnie 5 posiłków warzywa owoce i takie tam a waga się utrzyma. Niestety ja się powróci do śmieciowego jedzenia w dużych ilościach to żadna dieta nie pomoże. Agonia dzięki twoim radą z grejfrutem łatwiej mi opanowac apetyt na słodycze, coś w tym jest :-) A co u was dziewczyny morelka, mariola jak postępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
o matko dotiqwer właśnie weszłam na neta zeby zobaczyc co to ta lida i przeczytałam ze to preparat który zamienia tłuszcz w ciepło nie boisz się??????? Słyszałaś o tej dziewczynie co się ugotowała żywcem przez takie tabletki???????????. Ja bym się bała. Proszę zastanów się jeszcze zanim sięgniesz po coś tak niebezpiecznego może spróbuj coś innego jakies c.l.a lub slimfigurę są bezpieczne zwłaszcza figura która jest oparta na ziołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
morelka rozbawiłas mnie :-) . Ten kg to pewnie woda albo wzdęcie ;-). No ja się teraz nie ważę nie chce wiedziec co się narobiło przez ten tydzien dyspenzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzdęcie, to moja d**a :D Wpierdzielam jak wściekła i dyspensuję się... Ech dopiero od pn zabiorę się za działanko- myślę o dietce Mayo Clinic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiqwer
Czytalam o tej dziewczynie ona przez 8dni wzięła 40 tych tab i w nich byla jakas trucizna nie do spożywania. ..ja jestem zbyt leniwa i nie lubie czekac na efekty szybko sie zniechecam a przy tabletkach prawie nie jestem glodna najadam sie 1/3porcji fakt bardziej sie poce ale wszystko jest ok pozatym nie pierwszy raz biore no i wiem ze efekt gwarantowany...godne polecenia dla osob w pelni zdrowych i myslacych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam wagę pomimo tego że wpierdzielam jak głupia i wcale nie ćwiczę ;( dopadł mnie jakiś cholerny leń, a za dwa tygodnie mam wesele i znowu będę przeklinać przy zakładaniu sukienki :/ a jutro mam kolejną sprawę rozwodową i jakoś tak mi nijak, aby bym tylko żarła i leżała przed tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bez zmin waga stoi ale nic dziwnego skoro w sobotę był grill a w niedziele lody :-) więc czego tu oczekiwać, mam pytanie bo zamówiłem sobie i mamie bo też się zabrała za odchudzanie 2be slim czy ktoś próbował tego suplementu ,czytałam opinie i jest różnie.Trzymam za Was wszystkich kciuki i powodzenia z tymi paskudnymi kilogramami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No to tymbardziej mariola weź się w garść i bierz się za ćwiczenia endorfiny poprawia ci nastroj to naprawde działa. Zobaczysz po takim dwutygodniowym treningu bedziesz pełna mocy i chęci do wszystkiego pójdziesz na rozprawe pewna siebie i pokażesz temu d*pkowi kto jest górą. Spróbuj prosze to tylko dwa tygodnie co ci szkodzi najwyżej po dwoch tygodniach zrezygnujesz. To co podejmiesz wyzwanie? Dasz radę? Jak to nie? To kto jak nie ty? Może w ramach motywacji jakis zakład, że po dwóch tygodniach zobaczysz ze miałam rację. To jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×